Odnowa i przebudowa skóry dzięki zabiegom Nimue-SRC ™

18 grudnia 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Postaw na specjalistyczną terapię dla Twojej skóry!

Aktywny zabieg NIMUE SRC ™ dla skóry z przebarwieniami oraz dla skóry wykazującej oznaki uszkodzenia wynikające z oddziaływania czynników środowiskowych – formuła rozjaśniająca zawierająca siedem składników aktywnych.

NIMUE SRC ™ dla skóry z przebarwieniami to piling w postaci żelowej koncentrujący się na powierzchownym złuszczaniu. Zabieg jest szczególnie rekomendowany dla skóry z przebarwieniami oraz dla skóry wykazującej oznaki uszkodzenia wynikające z oddziaływania czynników środowiskowych.

Formuła rozjaśniająca zawiera siedem składników aktywnych. Kompleks kwasów opiera się na wysokiej koncentracji kwasu mlekowego w połączeniu z niższymi stężeniami kwasów: glikolowego, cytrynowego, migdałowego i pirogronowego, co zapewnia równomierną wchłanianie dla skutecznego działania złuszczającego, bez ryzyka nadmiernej stymulacji skóry z przebarwieniami.

Kompleks antyutleniaczy o szerokim spektrum działania, na który składa się kwas fitowy i tetrasodowy glutaminian dioctanu, wykazuje wysoce synergiczne działanie antyoksydacyjne oraz chelatujące. Przeciwutleniacze chelatują jony miedzi co hamuje działanie tyrozynazy i zapobiega procesowi utleniania, w wyniku którego powstaje melanina. Unikalna, polimerowa baza żelowa zapewnia bezpieczny system transportu substancji aktywnych, jednocześnie zmniejsza odczucie dyskomfortu związane z pieczeniem skóry.

Działanie:

•  Zmniejszenie stanów zapalnych dzięki kompleksowi antyoksydantów, zapobiegającemu również powstawaniu przebarwień pozapalnych
•  Zwiększenie penetracji składników rozjaśniających, dzięki kompleksowi kwasów
•  Właściwości depigmentujące
•  Złuszczenie i odnowienie skóry – poprawa jej kondycji
•  Rozjaśnienie kolorytu skóry

Przebieg zabiegu:

1.  Przygotowanie skóry produktami Nimue Cleansing gel i Nimue Conditioner

2.  Następnie aplikowana jest równomiernie jedna warstwa roztworu Nimue SRCTM dla skóry z przebarwieniami na skórę za pomocą aplikatora w gąbce. Pomija się górne i dolne powieki, kąciki oczu, skrzydełka nosa i kontur ust. Można też zaaplikować piling na szyję.

3.  Piling pozostawiany jest na skórze przez 5 – 10 minut (w zależności od kondycji i reakcji skóry).

4.  Po upływie założonego czasu z uwagi na zawartość AHA piling należy dokładnie zneutralizować za pomocą Nimue Neutralizatora. Dalsze kroki zgodnie z Procedurą Nimue Skin.

W przypadku łagodnej hiperpigmentacji zabiegi wykonuje się w odstępach co 2-3 tygodnie. Jeśli hiperpigmentacja jest nasilona zaleca się wykonywanie zabiegów w odstępach co 3-4 tygodnie.

https://nimue.pl/

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz