Najdziwniejsze rzeczy, które znaleziono w ciele człowieka

31 stycznia 2011, dodał: Emilia

Zawód lekarza to bardzo ważny zawód. Lekarze potrafią ocalić to, co dla nas jest najważniejsze czyli życie. Być może zdarza się, że to zajęcie wydaje nam się nudne, ale pacjenci potrafią zadbać o to, by lekarzom nie było zbyt nudno. Jeśli myślicie, że znaleziona chusteczka w organizmie człowieka to coś niesamowitego, to się mylicie. Zobaczcie, co lekarze znaleźli w organizmie człowieka.

1.  Jodła

Pewien Rosjanin zgłosił się do szpitala z bólem klatki piersiowej. Po prześwietleniu stwierdzono, że ma guza w płucach. Jednak biopsja wykazała, że to nie guz tylko… jodła.  Lekarze podejrzewają, że pięciocentymetrowa jodła dostała się do płuc podczas oddychania lub przez połknięcie. Wygląda na to, że jodła musiała rozrastać się wewnątrz organizmu, ale nie wszyscy w to wierzą.

2. Płód


Pewien Hindus miał brzuch niespotykanych rozmiarów. Myślał, że to skutek niewłaściwej diety albo choroby. Przechodnie się z niego wyśmiewali a on przechodził katusze. Któregoś dnia trafił do szpitala i tam stwierdzono, że we wnętrzu brzucha ma częściowo ukształtowany płód.  Okazało się, że to jego brat bliźniak, którego pacjent „wchłonął” będąc jeszcze w brzuchu mamy. W jego brzuchu znaleziono włosy, kończyny i genitalia brata.

3. Sztućce


Pewnego dnia do holenderskiego szpitala zgłosiła się kobieta, która skarżyła się na silny ból brzucha.  Podczas badań lekarze odkryli  w jej układzie pokarmowym zestaw sztućców! Nie jeden widelec czy dwa tylko zestaw składający się z 78 elementów! Okazało się, że kobieta cierpi na chorobę, która sprawia, że połyka przedmioty stołowe.

4.  Pęk włosów


W 2007 r. do kliniki w Chicago trafiła pacjentka  z potwornym bólem brzucha i gwałtownym spadkiem wagi. Podczas operacji lekarze odkryli w jej brzuchu zwój włosów! Był to zwitek  ważący 4,5 kg o wielkości ok. 30 cm. Okazało się, że 18-letnia dziewczyna cierpi na trichofagię, chorobę, która sprawia, że osoba lubi jeść włosy i czerpać z tego niezwykłą przyjemność.

5.  Proteza


Pewnego dnia kobieta zgłosiła się do szpitala z bólem brzucha. Okazało się, że znajduje się tam proteza. Podczas pocałunku z partnerem starsza kobieta musiała przypadkiem połknąć protezę swojego ukochanego.

6. Robak  w mózgu


Podejrzewano, że Rosemary Alvarez ma guza mózgu. Jednak, gdy przystąpiono do operacji okazało się, że to nie guz. To wielki, wijący się robak, który zamieszkał w mózgu Rosemary.

Robak został usunięty a pacjentka nie dowiedziała się o nim. Najprawdopodobniej wziął on się w mózgu przez brak higieny w życiu codziennym. Tak obrzydliwe stworzenie mogło się tam dostać  przez zwykłe nie umycie rąk.

Jest jeszcze wiele rzeczy, które znaleziono w człowieku np. widelce, zegarek, magnesy itd. Nie sposób o wszystkich napisać. pamiętajcie : zanim weźmiecie coś do ust – zastanówcie się czy to jest przeznaczone do spożycia!

Emilia

Zobacz również:

 1. Kobiece rekordzistki świata
 2. 10 najdziwniejszych potraw świata
 3. Najdroższe przekąski świata
 4. Lista 10 najbardziej szkodliwych potraw
 5. 10 najczęściej spotykanych fobiiMożesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

6 komentarzy do Najdziwniejsze rzeczy, które znaleziono w ciele człowieka

 1. avatar Marcin pisze:

  Niesamowite. Zwłaszcza ten robak, dziwne, że trafił akurat do mózgu.

 2. avatar martajulka pisze:

  czad chodź idziemy zjeść sztućcie i ze 2 protezy….pycha

 3. avatar Kasia pisze:

  ja cię kręcę! żyć ze świadomością, że wchłonęło się brata bliźniaka i były w tobie jego szczątki! wow!!!

 4. avatar yjju pisze:

  o ja cię kręce szook

 5. avatar Justyna pisze:

  jak można przypadkowo połknąć protezę lub widelec??? szok!
  a to z tym płodem jest okropne… wyobrażam sobie jak ten człowiek cierpiał, przecież w jego organizmie musiało dojść do rozległego zakażenia… straszne!

 6. avatar Izis_45 pisze:

  bleee okropne

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Piękne włosy, skóra i paznokcie
Cena:
99
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Wszy w przedszkolu
Wszy, niestety zdarzają się wszędzie - w przedszkolach, żłobkach i szkołach. U nas...
Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostat…
kupiłam silnie regenerujący krem-kuracja multiodżywczy z age thepary od eveline. Mam bardzo suchą...
Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostat…
ja to w ogóle kupuje dużo kosmetyków, uwielbiam testować nowosći. Ostatni raz na zakupach...
Piersi
martynaporek otóż to :) jeśli chodzi o dobre jakościowo implanty to moim zdaniem...