URODA I ZDROWIE

Najdroższe ubrania i dodatki świata!

26 kwietnia 2012, dodał: Daria_91

Wygrałaś kilka ładnych milionów złotych w lotto i nie wiesz co z nimi zrobić? Mam dla ciebie kilka niesamowitych propozycji…

Są jak druga skóra. Zdradzają charakter i klasę właścicielki. Bo kiedy nie liczy się cena, pozostają już tylko gesty…

Pierwszą moją propozycja jest sukienka, w której widzieliśmy Samanthe Mumba na premierze filmu „Spider-Man 2”. Sukienka jest projektu Scotta Hanshalla i nawiązywała strukturą do premierowego obrazu człowieka pająka. Ta niesamowita kreacja do dziś jest uważana za najbardziej ekskluzywną, bo najdroższą sukienkę świata – bowiem naszycie 3 tysięcy diamentów w kształcie pajęczej sieci kosztowało 5 milionów funtów czyli ok 30 milionów złotych.

Drugą propozycją jest sukienka malezyjskiego projektanta Faisola Abdullaha. Krótka, półprzezroczysta kreacja zrobiona jest z 751 diamentów ważących ponad tysiąc karatów. ta sukienka kosztowała 30 milionów dolarów, czyli ponad miliard złotych! Wszystkie diamenty pochodzą z pracowni jubilerskiej znanego bliskowschodniego twórcy Roberta Mouawada, ukochanego jubilera Angeliny Jolie czy Nicole Kidman.

Oczywiście do tak pięknych i drogich sukienek muszą być odpowiednie buty! Jest to projekt Christopera Michaela Shellisa. Szpilki wykonane są ze złota wysadzane 2200 diamentami. Na całych butach można zobaczyć 30 karatów szlachetnych kamieni. Buty jeszcze nie znalazły nabywcy, wiec drogie Panie mogą być wasze! Kosztują  jedynie 630 tysięcy zł!

A do sukienki i butów brakuje nam jeszcze torebki! Moja propozycja to czerwona torebka z krokodylej skóry wysadzana diamentami. Została już niestety sprzedana, ale za rekordową kwotę 200 tysięcy dolarów. Jej nowy właściciel nie podał swojego nazwiska. Może obawia się ulicznych złodziei torebek?

Tak wiec moje Panie mamy cała kreację gotową! Tylko pamiętajcie o zatrudnieniu kilku ochroniarzy przed wyjściem na kameralne przyjęcie….

Zobacz również:

  1. Najdroższe kosmetyki na świecie
  2. Najdroższy deser czekoladowy na świecie
  3. Najdroższe przekąski świata
  4. Najdroższe alkohole świata

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

wypadające włosy
Trzeba działać. Na pewno nie będzie tak, że włosy z niczego zaczną wyglądać normalnie. Tutaj...
Sposób na to, jak schudnąć w 1,5 mi…
Uważam, że musisz wyeliminować węglowodany z diety i codziennie odwiedzać siłownię. Możesz także spróbować...
ogrodzenie
Ja mam ogrodzenie betonowe i bardzo ładnie wygląda. My mamy dom w kształcie kostki...
Medycyna estetyczna Wrocław
Ja bym sobie chciała zrobić usta, ale mąż pilnuje :D Grozi rozwodem...