Mazak do brwi IN BROWS READY INGRID COSMETICS

31 sierpnia 2021, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Obecnie panująca moda na stylizację brwi rozpoczęła się już ponad 10 lat temu. Wcześniej były one istotne w ogólnym wyglądzie, ale ich grubość i długość ewaluowała aż do obecnego wzorca czyli wyrazistych, naturalnie wyglądających mocnych brwi.

idealne brwi

Elegancko zaczesane brwi stanowią bez wątpienia ozdobę całego makijażu i są dopełnieniem naszego looku. Nie można jednak zapominać o tym, aby brwi były dostosowane do naszego kształtu twarzy czy karnacji. Prawidłowo wyregulowane i podkreślone brwi to podstawa! Abyś każdego dnia mogła cieszyć się zadbanymi brwiami polska marka Ingrid Cosmetics specjalizująca się w produkcji kosmetyków do makijażu stworzyła, MAZAKI DO BRWI „IN BROWS READY”, dostępne w trzech odcieniach.

Mazak do brwi IN BROWS READY INGRID COSMETICS

Mazaki do brwi IN BROWNS READY to produkty, dzięki którym w łatwy sposób poprawisz i wymodelujesz swoje brwi, dorysowując włoski czy wypełniając luki. To również̇ świetna opcja do szybkich poprawek!

CENA: 26,99 PLN POJEMNOŚĆ: 1,2 ML

O MARCE:
INGRID COSMETICS to polska marka specjalizująca się w produkcji kosmetyków do makijażu, inspirowanych najświeższymi trendami ze świata beauty. Wysoką jakość produktów zapewniają dobierane z najwyższą starannością, wyselekcjonowane składniki, poddawane szczegółowym kontrolom w laboratorium Verona Products Professional. Dzięki takiemu procesowi powstają przystępne cenowo kosmetyki kolorowe o wysokiej jakości. Szerokie portfolio marki daje możliwość wykonania zarówno makijażu codziennego, jak i tego na wyjątkowe okazje.

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Co to jest szczęście?
To coś, do czego dąży się przez całe życie - no bo zawsze...
Stomatologia dziecięca
Szkoda że czekaliście z tym tak długo, taniej i łatwiej jest prostować zęby...
Tanie rozwiązania w domu
Racja, warto pomyśleć jak dać rzeczom drugie życie, zamiast je tak od razu wyrzucać...
Chcę się wyprowadzić od mojego face…
Jak kobieta ma swoje pieniądze to nie ma powodu żeby oszczędzać mieszkając...