Mazak do brwi IN BROWS READY INGRID COSMETICS

31 sierpnia 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Obecnie panująca moda na stylizację brwi rozpoczęła się już ponad 10 lat temu. Wcześniej były one istotne w ogólnym wyglądzie, ale ich grubość i długość ewaluowała aż do obecnego wzorca czyli wyrazistych, naturalnie wyglądających mocnych brwi.

idealne brwi

Elegancko zaczesane brwi stanowią bez wątpienia ozdobę całego makijażu i są dopełnieniem naszego looku. Nie można jednak zapominać o tym, aby brwi były dostosowane do naszego kształtu twarzy czy karnacji. Prawidłowo wyregulowane i podkreślone brwi to podstawa! Abyś każdego dnia mogła cieszyć się zadbanymi brwiami polska marka Ingrid Cosmetics specjalizująca się w produkcji kosmetyków do makijażu stworzyła, MAZAKI DO BRWI „IN BROWS READY”, dostępne w trzech odcieniach.

Mazak do brwi IN BROWS READY INGRID COSMETICS

Mazaki do brwi IN BROWNS READY to produkty, dzięki którym w łatwy sposób poprawisz i wymodelujesz swoje brwi, dorysowując włoski czy wypełniając luki. To również̇ świetna opcja do szybkich poprawek!

CENA: 26,99 PLN POJEMNOŚĆ: 1,2 ML

O MARCE:
INGRID COSMETICS to polska marka specjalizująca się w produkcji kosmetyków do makijażu, inspirowanych najświeższymi trendami ze świata beauty. Wysoką jakość produktów zapewniają dobierane z najwyższą starannością, wyselekcjonowane składniki, poddawane szczegółowym kontrolom w laboratorium Verona Products Professional. Dzięki takiemu procesowi powstają przystępne cenowo kosmetyki kolorowe o wysokiej jakości. Szerokie portfolio marki daje możliwość wykonania zarówno makijażu codziennego, jak i tego na wyjątkowe okazje.

 


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz