Publikacje dla przedszkolaków – Media Service Zawada

31 sierpnia 2021, dodał: pinkmause

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Każde dziecko uwielbia książeczki i czasopisma z animowanymi bohaterami, które dodatkowo zawierają ciekawe gadgety, fantastyczne niespodzianki i kolorowe zabawki. Tym razem chcemy przedstawić książki dedykowane mniejszym i większym chłopcom i dziewczynkom, których fascynują samochody, strażacy i policjanci. Wraz z Maksem przedstawiamy  książeczki z ulubionymi bohaterami od Media Service Zawada: Psi Patrol i Strażak Sam – i już nie możemy się doczekać kolejnych nowości.

 

Akcja Dekoracja. Psi Patrol

Psi Patrol to animowany serial o dziesięcioletnim Ryderze oraz sześciu małych pieskach, którzy zajmują się ratowaniem miasta i jego mieszkańców z przeróżnych tarapatów. Cechuje je ogromna odwaga i złote serce, a żadna praca nie jest niemożliwa czy niewykonalna. Dzielna drużyna szczeniąt, składająca się z Marshalla, Rubble’a, Chase’a, Rocky’ego, Zumy i Skyeuczy dzieci umiejętności współpracy, empatii i zrozumienia. Czworonożni przyjaciele nigdy się nie nudzą, a na dodatek pomogą każdemu, kto tego potrzebuje. Psi Patrol to jednak już nie tylko bajka, ale element dziecięcego świata, bowiem szczeniaki z powodzeniem wkroczyły do mody, książeczek, artykułów szkolnych i papierniczych oraz na półki z zabawkami. Dzisiaj niemal każdy przedszkolak zna wspaniałą psią drużynę i uwielbia się z nimi bawić. Książeczki Psi Patrol Media Service Zawada to ciekawe i kolorowe publikacje opowiadające o przygodach kultowych bohaterów. To jednak nie wszystko, bo w świecie Psiego Patrolu znajdują się też rozmaite gadżety i zabawki.

 

Akcja Dekoracja. Psi Patrol to zestaw składający się z kolorowanki z 6 kolorowymi flamastrami oraz dwoma arkuszami meganaklejek wielokrotnego użytku na ścianę lub okno. Tak naprawdę można nimi dekorować dowolne miejsce w domu w zależności od dnia i nastroju. U nas dzisiaj były to drzwi balkonowe. Jutro będzie… lodówka, albo szafka nocna. To śliczny, kreatywny i ciekawy zestaw dla dzieci z ulubionymi szczeniakami do zabawy w kolorowanie oraz dekoracji pokoju. Tych postaci nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Zatem Psi Patrol wkracza do akcji! Zestaw zawiera także kolorowankę Zabawa z kolorami formatu zeszytu z uroczymi postaciami piesków do kolorowania. Można wykorzystać dołączone flamastry, albo sięgnąć po kredki czy farby. Kolorowanie to jedna z ulubionych zabaw każdego malucha. Czynność ta jest nie tylko doskonałą rozrywką, ale także ma wspaniały wpływ na rozwój dziecka. Doskonale świadczy o tym fakt, że gdy wręczymy grupie dzieci tę samą kolorowankę, to możemy mieć pewność, że każdy maluch użyje innych kolorów, czy też połączy je w odmienny sposób. Może wydawać się, że jest to coś błahego, jednak dobór palety barw świadczy o świadomych decyzjach, a także stanowi pierwsze oznaki wyrażania swych upodobań, co jest niezwykle ważne podczas rozwoju. Podczas kolorowania możemy też uczyć dzieci właściwego trzymania kredki czy flamastra – my z Maksem jeszcze nad tym pracujemy. Kolorowanki to zatem doskonały przykład łączenia nauki z zabawą.

 

Psi Patrol. Motopieski na strat. Zadania do ścierania

W ofercie książeczek edukacyjnych Media Service Zawada z bohaterami uniwersum Psi Patrol znajdziemy też książeczkę Motopieski na strat. Zadania do ścierania. W środku znajdziemy ciekawe zabawy graficzne i ćwiczenia dostosowane do wieku dziecka, które rozwijają umiejętności przedszkolaków oraz dostarczają mnóstwa świetnej i mądrej rozrywki. Dzieci mają możliwość narysowania kota w Psim Patrolu o imieniu Wildcat, śladu bieżnika motocykla, odcisku łapy psa, bezpiecznej kryjówki dla Chick Aletty, widoków na drodze, motocykla Rocky’ego, zwycięzkiego pucharu dla psiaków, wytyczenia trasy, która zaprowadzi do Motopiesków, szukania cieni Hau-hau Bandy, gry planszowej Tor treningowy, łączenia chmurek w pary czy pisania po śladzie. Niewątpliwą atrakcją książeczki jest dołączony pisak z gumką, bowiem książeczka zapewnia wielokrotną zabawę w pisanie i zmazywanie. Jeśli coś się nie uda, nie ma problemu – ścieramy i możemy na nowo podjąć działania artystyczne. Przyznam szczerze, że zmazywanie podoba się naszemu Maksowi nawet bardziej niż samo pisanie. Rysuj, pisz, rozwiązuj zadania i baw się z Psim Patrolem bez ograniczeń! Ta przygoda. nigdy się nie kończy!

Spojrzeniem dorosłego to fantastyczna książeczka dla maluszków. Dziecko może trenować labirynty, szlaczki, rysowanie pucharów i samochodów, a jeśli coś nie wyjdzie, albo się nie uda – wystarczy zmazać i zacząć od początku, albo od miejsca, które się dziecku nie podobało. Uważamy, że takie książeczki powinno mieć każde dziecko i bawić się bez stresu, złości i wyrzucania nieudanych rysunków. Można też wspomnieć aspekt ekologiczny, dzięki książeczkom do ścierania dzieci nie marnują zwykłego papieru, który przy nieudanych próbach artystycznych jest po prostu wyrzucany (i to często w dużych ilościach).

 

Strażak Sam. Bohaterowie za rogiem. Zadania do ścierania

Strażak Sam to serial animowany dostępny na kanale MiniMini+. To mądra bajka o dzielnym i nieustraszonym strażaku, który mieszka w małym miasteczku Pontypandy i ma wielu przyjaciół oraz siostrzeńca James’a i siostrzenicę Sarę, z którymi w każdym odcinku stawia czoło jakiemuś ważnemu problemowi i przeżywają ciekawe przygody. Wśród znajomych Sama nie brakuje również zwierzaków, a są nimi: Morus, czyli pies, który jest pupilem wszystkich strażaków oraz ruda kocica o imieniu Róża. Dzięki bajce dzieci dowiadują się, że praca zespołowa daje lepsze efekty, a ogień to niebezpieczny żywioł i należy się z nim obchodzić bardzo ostrożnie. Mali widzowie dowiadują się także na czym polega prawdziwa przyjaźń oraz że warto pomagać innym.

Strażak Sam. Bohaterowie za rogiem to książeczka edukacyjna Media Service Zawada dla przedszkolaków ze stronami do zmazywania. Dzieci mogą wykonywać kolejne zadania, a następnie je mazać i zaczynać zabawę od początku. Jeśli coś się nie uda, albo wyjdzie krzywo – nie trzeba się smucić czy denerwować, specjalna gumka na pisaku wszystko zetrze do czysta. Dzięki temu zabawa i rysowanie nigdy się nie kończy. W tej książeczce dzieci mogą szukać właściwej drogi dla kota Tygryska w skomplikowanym labiryncie lub śledzić dron po zostawionym śladzie, szukać cieni pojazdów strażackich, rysować pojazd z własnej wyobraźni pasujący do terenu,  lub tła dla dzielnych strażaczek, łączyć kropki, aby Normanowi dorysować nogi, poznawać ikonki ostrzegawcze, liczyć flagi, bramy i latarnie, zapamiętać numery alarmowe poprzez ich właściwe odwzorowanie, albo pokonać tor przeszkód Elvisa i Arnolda. W książeczce wielokrotnego użytku znajdziemy moc wspaniałych zabaw edukacyjnych dla każdego małego bohatera.

 

Strażak Sam. Zadania na medal

Książki z serii Zadania na medal Media Service Zawada to edukacyjne zeszyty dla przedszkolaków z mnóstwem ciekawych zadań i psychotestów oraz z wyjątkowym medalem w postaci breloczka, który można przyczepić do plecaka, kieszonki lub innej ulubionej rzeczy. W książce znajdują się zadania edukacyjne i kreatywne, ciekawe labirynty i łamigłówki dla przedszkolaków oraz uczniów młodszych klas szkoły podstawowej. Książeczki zapraszają do zabawy z sympatycznym bohaterem!

 

Akcja w powietrzu

Książeczka Akcja w powietrzu pozwala na szukanie kota Tygrysa, narysowanie pojazdu latającego według własnego pomysłu oraz swojego portretu obok strażaka Sama, pokolorowanie helikoptera Wallby, wyszukiwanie pojazdów latających i cech wyróżniających ratowników górskich, wskazanie ulubionych zajęć oraz tych, za którymi się nie przepada, odkrywanie własnych talentów i swoich cech charakteru, wskazanie drogi przez labirynt dla uratowania Normana, przedstawienie postaci swojego autorytetu oraz zachęca do opowiadania swoich własnych historii o przygodzie strażaków lub wyszukiwanie zakończenia, które dziecku najbardziej się podoba. Rodzice mogą pomagać dziecku w kolejnych zadaniach, zwłaszcza dodatkowych, które czasami wymagają dodatkowej uwagi i podpowiedzi osoby najbliższej. Do książeczki dołączony jest trójkątny medal-brelok na czerwono żółtym tle.

 

Akcja na wodzie

Książeczka Akcja na wodzie to również zeszyt edukacyjno-kreatywny dla małych bohaterów, której tematem są bohaterskie akcje odbywające się na wodzie. Strażacy ruszają bowiem na pomoc niezależnie od warunków i docierają wszędzie tam, gdzie są potrzebni.

Zadania przygotowane dla dzieci w tej edukacyjnej książeczce, to m.in. rysowanie swojego portretu w wybranym uniformie lub na biwaku z własną rodziną, kopiowanie portretu strażaka Sama, a także stworzenie wymyślonego przez siebie pojazdu wodnego, oznaczanie kolorów hełmu, projektowanie własnego ochronnego nakrycia głowy, wykreślanka wyrazowa, kolorowanie Hydrusa – amfibii strażackiej, wyszukiwanie cech strażaków, pokonywanie labiryntów, rozwiązanie rankingu rekreacyjnego, w którym dziecko może wskazać co najbardziej lubi robić w wolnym czasie, stworzenie opowiadania swojej własnej historii o przygodzie strażaków na wodzie lub wyszukiwanie zakończenia, które dziecku najbardziej się podoba. Do książeczki dołączony jest okrągły medal-breloczek z wizerunkiem strażaka Sama na niebiesko-białym tle.

 

Wyjątkowe książki z ulubionymi bohaterami dzieci: ekipą Psiego Patrolu, laleczkami L.O.L. Surprise!, Barbie, Świnką Peppą i jej rodzinką, a także bohaterskimi Pidżamersami, oraz Strażakiem Samem dostępne w superofercie w sieci

Akcja ograniczona czasowo od 6 do 18 września 2021 roku lub do wyczerpania zapasów

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Obrusy haftowane
To są rzeczy na specjalne okazje. Na co dzień jednak wolę nowoczesne obrusy czy bieżniki.
Opryszczka
Właśnie mam i przysuszam to octem jabłkowym, o działa przeciwwirusowo...
W jaki sposób przestać myśleć o męż…
Ja sobie wynajdowałam zawsze dużo zajęć w takiej sytuacji... Wtedy nie było czasu na wspominki.
Gdzie kupujecie ciuchy w internecie…
Na olx, bo tam często ludzie tanio wystawiają nowe, które się na nich nie...