Księga białej magii – recenzja

27 kwietnia 2021, dodał: Yolana

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Życie byłoby o wiele prostsze, gdybyśmy mieli wpływ na to, co dzieje się w jego wszystkich dziedzinach. Wówczas przyciągnęlibyśmy do siebie najodpowiedniejszego partnera, nasza działalność zawodowa przynosiłaby większe pieniądze, a problemy zdrowotne przestałyby istnieć… Czy takie życie jest jednak naprawdę możliwe? Specjaliści z zakresu białej magii twierdzą, że tak! Przeznaczeniem można pokierować, a wydarzeniom nadać właściwy bieg, by wszystko działo się w dobrym momencie. Pomogą w tym zaklęcia, amulety i talizmany, które spowodują, że dobra passa będzie trwać nieprzerwanie.

Każdy z nas ma magiczny potencjał, o którym zapomniał, wyrastając z wieku dziecięcego. Wiara w to, że cuda się zdarzają, została brutalnie zweryfikowana przez życie, które z biegiem lat zaczęło wymykać się spod kontroli. Pora przywrócić w nim ład i nie zdawać się już na ślepy los.

Jak przyciągnąć dobrą energię do swojego domu? Warto poznać zaklęcia ochronne i amulety, które mają wielką moc. Dzięki odpowiednim rytuałom miłosnym powróci na nowo gorące uczucie w związku lub wkrótce pojawi się ktoś interesujący. Biała magia to także dobry sposób na wzmocnienie intuicji, która najlepiej podpowiada, jaką drogę wybrać i jaką decyzję podjąć, by czerpać z życia to, co najlepsze.

Książka otwiera przed nami fascynujący świat ezoteryki, który jest na wyciągnięcie ręki. Okazuje się, że nasza codzienność wcale nie musi być nudna i monotonna – może być pełna magii, jeśli tylko wybierzemy właściwą ścieżkę rozwoju duchowego. To doskonała lektura zarówno dla osób początkujących, jak i już wtajemniczonych.

Znajdujemy tu wiele podpowiedzi, jak urządzić domową przestrzeń, czego unikać, a co powinno na stałe zagościć w naszym życiu i otoczeniu. Każdy przedmiot, roślina i zwierzę mają swoją energię – a naszą rolą jest ocenić, czy rezonuje ona z naszą energią i czy powinna być blisko nas… Podobnie rzecz się ma z ludźmi – jednych od razu ocenimy jako obcych, czy nawet niebezpiecznych, a z innymi od razu mamy tak dobry kontakt, jakbyśmy znali się od lat.

Zapraszam do podróży w świat magii, w której kamienie, astrologia, zioła, czary, a nawet kolory mają ogromne znaczenie. Budują przecież Twój świat, mają moc oczyszczającą, ochronną, leczniczą i przyciągającą to, co kochasz najbardziej.

Jola

Książkę poleca Studio Astropsychologii
Dziękujemy za przekazanie egzemplarza do recenzji –
Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Oszczędzanie
Numizmatyka to calkiem fajna metoda odkładania pieniędzy. W końcu mają całkiem sporą...
Jak skutecznie zabezpieczyć się na …
Zbierałam przez wiele lat monety i banknoty. Teraz postanowiłam je wycenić i sprzedać...
Ciekawe konkursy internetowe
Ja szukam konkursów na Fb, tam dużo za samą aktywność można wygrać
krem pod oczy
Dobry jest z Dermedic, ale też z Eveline się sprawdził