Jaki prezent kupić czterolatkowi na urodziny ? Oto nasze propozycje

10 czerwca 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

U czterolatka wzrasta ciekawość poznawcza, staje się ono niezwykle energiczne fizycznie, samodzielne i kreatywne. Jeśli szukasz prezentu dla dziecka w tym wieku, kieruj się właśnie jego możliwościami, nie zapominając o tym, że każde dziecko rozwija się w swoim własnym tempie. Co kupić czterolatkowi na urodziny? Zrezygnuj z zabawek, które szybko się znudzą i postaw na prezenty w formie przeżyć. Sprawdź, jakie atrakcje będą odpowiednie dla małego dziecka i dzięki naszym propozycjom, wybierz prezent marzeń.

dziecko 4 lata

Wspinaczka ściankowa dla dzieci

Jeśli Twój czterolatek chętnie się wspina po drabinkach na placu zabaw i lubi aktywnie spędzać czas, to sygnał, że wspinaczka może mu się spodobać. Voucher na wspinaczkę ściankową to okazja, aby kształtować kondycję fizyczną dziecka i stawiać przed nim wyzwania w bezpiecznych warunkach. Przebieg zajęć będzie dopasowany do potrzeb dziecka i może zawierać ogólnorozwojowe ćwiczenia rozciągające i wzmacniające, a nad bezpieczeństwem będzie czuwał instruktor.

Wizyta w parku rozrywki

Parki rozrywki są uwielbiane przez dzieci w każdym wieku. Dzieciom, które fascynują prehistoryczne dinozaury oraz zwierzęta morskie, polecamy wybrać się do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. To pierwszy w Polsce park dinozaurów składający się z ośmiu stref tematycznych. Dodatkowo na terenie obiektu znajdują się różne atrakcje — karuzele, rollercoastery, dmuchańce, trampoliny itp na PrezentMarzen.com

W naturze dzieci, zwłaszcza czterolatków leży poznawanie i doświadczanie. Dlatego inną ciekawą propozycją prezentu dla dziecka w tym wieku jest wizyta w Magicznych Ogrodach w miejscowości Trzcianki koło Janowca. To świat baśni i magii, który powstał z myślą o wsparciu rozwoju wyobraźni i zmysłów dziecka. Dzięki różnorodności atrakcji każdy przeżyje niezapomnianą przygodę.

Parkiem rozrywki, którego większości nie trzeba przedstawiać jest Energylandia. W tym ogromnym kompleksie znajdującym się w Zatorze niedaleko Krakowa mieści się strefa Bajkolandia, z której mogą korzystać dzieci od 2 roku życia. Kolejki widokowe, karuzele z kolorowymi karetami czy pokazy o bogatej tematyce, skierowane do najmłodszych to główne powody,  dla których warto się wybrać do Energylandii.

Słodkie prezenty dla czterolatka

Zrób dziecku słodką niespodziankę, która jednocześnie będzie alternatywą dla zwyczajnych słodyczy. Dobrym pomysłem na prezent jest voucher na projekt własnej czekolady, zwłaszcza że wiele dzieci w tym wieku sprawnie posługuje się sprzętem multimedialnym lub możecie skomponować tabliczkę wspólnie. Innym słodkim rozwiązaniem jest voucher do pijalni czekolady lub rodzinne warsztaty w manufakturze słodyczy. Ta ostatnia propozycja pozwoli spędzić czas w gronie najbliższych i przy tym świetnie się bawić!

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Jaki prezent kupić czterolatkowi na urodziny ? Oto nasze propozycje

  1. avatar MamaAga pisze:

    Kupiłam swojemu 4-latkowi hulajnogę, dawno nie widziałam by się tak cieszył z prezentu. Jak idziemy na spacer to zawsze zabiera swoją hulajnogę. Szybko załapał jak się ją prowadzi :)

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

1% podatku
ja oddaję na fundację opiekującą się zwierzętami
Moodo
Ostatnio fajną ramoneskę tam kupiłam w promocji - 40%!
Torebka duża czy mała?
Mam kilka małych i jedną dużą
Co zrobić ?
Ludzie są roztargnieni, wiecznie w biegu i chwila nieuwagi może spowodować nieszczęście. mnie prawie...