URODA I ZDROWIE

Jak wspierać bliskich w czasie epidemii – Bezpieczna Rodzina dla wszystkich seniorów

20 marca 2020, dodał: Redakcja

Unikanie skupisk ludzi, częste mycie rąk, dbałość o dietę – zalecenia, jakie dostajemy, są dla wszystkich takie same. Aby jak najszybciej wszystko wróciło do normy, wszelkie służby sanitarne nakazują przede wszystkim izolację. I tu nasuwa się pytanie – jak w czasie, kiedy to osoby starsze są najbardziej narażone na zarażenie się Koronawirusem, zapewnić im odpowiednie wsparcie? I nie chodzi tu tylko o wsparcie w postaci jedzenia, czy zapasu lekarstw, chociaż jest to oczywiście priorytetem. Chodzi o coś znacznie więcej – o zniwelowanie poczucia osamotnienia, paniki oraz o komfort psychiczny. Można oczywiście do siebie dzwonić, czy rozmawiać przez kamerę. Ale jak sprawić, by nasi starsi rodzice, czy dziadkowie mieli pewność, że niezależnie od wszystkiego, mogą na nas polegać? Tu z pomocą przychodzą usługi i urządzenia dostępne w sklepie Bezpieczna Rodzina – https://bezpiecznarodzina.pl/, który ma swojej ofercie lokalizatory gps dla osób starszych. Niezależnie od tego, jak długo potrwa ta cała sytuacja – możesz być pewien, że z nami jeszcze lepiej opiekujesz się tymi, którzy są najbliżsi Twojemu sercu. Dlaczego warto zaopatrzyć starszych członków swojej rodziny w urządzenia takie jak smartwatch z GPS i opaska SOS z funkcją lokalizowania? Korzyści może być naprawdę wiele.

 

opaska

Kontakt z bliskimi w czasie epidemii

Jak już wszyscy wiemy, w czasie epidemii należy przede wszystkim unikać spotkań z osobami starszymi. Oni bowiem są w grupie największego ryzyka. Kontakt telefoniczny jest w tym czasie bardzo ważny, ale co w momencie, kiedy mamy do czynienia z seniorami chorymi na demencję? Co, jeśli nasi bliscy często odkładają telefon i zapominają go naładować? Co w momencie, kiedy babcia lub dziadek zasłabną, a telefon będzie odłożony zbyt daleko… Tu wyjątkowo pomocne mogą okazać się urządzenia zakładane na nadgarstek, dostępne w sklepie Bezpieczna Rodzina. Dlaczego? Ponieważ smartwatch z GPS BS.01 pełni rolę zminiaturyzowanego telefonu, który dzwoni i odbiera połączenia, a także, podobnie jak nasza Opaska SOS BS.02, dzięki jednemu przyciskowi „SOS” umożliwia natychmiastowe powiadomienie bliskich o pilnej potrzebie pomocy!

opaska2

Bezpieczna Rodzina w trosce o Twoich bliskich – funkcje urządzeń

Smartwatch z GPS BS.01 i Opaska SOS BS.02 dostępne w sklepie Bezpieczna Rodzina to doskonały sposób na uniknięcie kontaktu osobistego, przy jednoczesnym zapewnieniu opieki i wsparcia. Narzędzia te działają z dedykowaną aplikacją Bezpieczny Senior, w której Ty jako opiekun: wyznaczasz strefy bezpieczeństwa, lokalizujesz w czasie rzeczywistym przez 24/7, odbierasz natychmiastowe powiadomienia SOS, czy sprawdzasz historię miejsc, w których przebywał bliski. Oba urządzenia umożliwiają dyskretny nasłuch – jeżeli Twój bliski nie odbiera telefonu, dzięki aplikacji połączysz się z urządzeniem babci lub dziadka i posłuchasz, czy aby na pewno wszystko jest w porządku.

 

Co to jest Bezpieczna Rodzina?

Bezpieczna Rodzina to unikalny ekosystem, który na wielu obszarach chroni to, co dla Ciebie najcenniejsze. Dzięki naszym urządzeniom i dedykowanym aplikacjom wiesz, że otaczasz wszystkich swoich bliskich jeszcze lepszą opieką. Masz także pewność, że wiesz, co dzieje się w Twoim domu, czy z Twoimi cennymi przedmiotami. Nowoczesne rozwiązania, które Ci proponujemy są proste i intuicyjne w obsłudze. Zaufało nam już ponad 1 Milion Klientów, dołącz do nich i ciesz się komfortem z Bezpieczną Rodziną.

 

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

gazety
Ostatnio zaglądam głównie do Wyborczej...
Jak myśleć pozytywnie?
Najlepiej myśli się pozytywnie kiedy widzi się, że jednak nie mamy najgorzej:)
Dobre salony fryzjerskie
Najlepszy jest fryzjer, którego wizja spotyka się z oczekiwaniem klienta, więc tu ocena...
Aktywne lato - szukam znajomych z W…
Obecnie nie ma za bardzo możliwości dalekich wyjazdów, więc takie inicjatywy są godne uwagi :)