Hurtownie wody mineralnej – bezpłatna dostawa w 24h | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Hurtownie wody mineralnej – bezpłatna dostawa w 24h

5 czerwca 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Zatrudniasz pracowników? Prowadzisz hotel?Jesteś osobą odpowiedzialną za dostarczanie wody pitnej do firmy lub instytucji? Jeśli tak, najpewniej potrzebujesz odpowiedniej hurtowni wody mineralnej, która oferuje nie tylko atrakcyjną cenę, ale także dobrą jakość wody. Hurtownia wody Staropolska® ma dla Ciebie propozycję, którą warto rozpatrzeć.

hurtownie wody

Hurtownia wody mineralnej w butelkach – Staropolska®

Staropolska® jest synonimem smacznej, zdrowej i świeżej wody mineralnej. Dostarczana jest bezpłatnie w 24h, na bezzwrotnych paletach. Wodę można zakupić w butelkach o pojemnościach 0,33l, 0,5l i 1,5l.

Hurtownie wody, producent oraz bezpośredni dystrybutor wodadlafirmy.pl ma w swojej ofercie dwa rodzaje butelek do wyboru: PET oraz szklane. Staropolska® jest do nabycie w postaci wody niegazowanej, lekko gazowanej i gazowanej. Ponadto, Staropolska® ma na swoim koncie międzynarodowe certyfikaty!

Certyfikaty wody Staropolska®

Smak to zmysłowe doświadczenie, które opiera się o aspekty sensoryczne i aromatyczne. Woda Staropolska®, jest w posiadaniu certyfikatu International Taste Institute, co oznacza, że jest produktem, który otrzymał wysokie oceny, które dotyczą wyżej wymienionych kryteriów. Wodę oceniali profesjonalni sommelierzy w Brukseli. Wyróżnienie to gwarancja, że woda Staropolska® jest odpowiednio przygotowana, zbilansowana i smaczna.

woda w butelkach

Staropolska® posiada również wyróżnienie HACCP, które przyznaje niemiecka instytucja TÜV Rheinland. Proces produkcji wody Staropolska® zebrał pozytywne opinie ze względu na jakość i zgodność produkcyjną, które producent przystosował do ważnych regulacji prawnych w branży spożywczej. Hurtownia wody mineralnej Warszawa Staropolska® dba, aby produkt, który oferuje Klientom był zawsze najwyższej jakości i bezpieczny.

Hurtownie wody Staropolska®

– Atrakcyjna cena, brak pośredników

– Terminowe dostawy

– Brak wiążącej umowy

– Bezpłatne dostawy na terenie Polski

– Dostawa w 24 h

– Bezpieczne i szybkie zakupy w sklepie internetowym

– Dostawa wody na bezzwrotnych paletach

– Dostawy także za granicę

– Opakowania: szklane, pet

– Pojemność butelek: 0.33l, 0.5l, 1.5l

– Termin płatności do 30 dni

Jeżeli marzy Ci się współpraca z rzetelnym i sprawdzonym dostawcą wody, który oferuje produkt najlepszej jakości w rozsądnej cenie i darmowe dostawy, tak zapoznaj się z ofertą producenta wody Staropolska® na www.wodadlafirmy. pl

Hurtownie wody mineralnej – złóż zamówienie w sklepie online www. wodadlafirmy.pl

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz