26

Odp: Wiosenne odchudzanie

No, tutaj zaprzeczyli sobie tymi podpisami.

27

Odp: Wiosenne odchudzanie

Najbardziej odchudza stres, ale lepiej żeby go nie było, bo jeszcze wpędzi w jakąś chorobę przy okazji...

28

Odp: Wiosenne odchudzanie

Zgadzam się w pełni.

29

Odp: Wiosenne odchudzanie

Myślę że wiosenne odchudzanie to tak jak wiosenne porządki i można to połączyć. Wiele kalorii można w ten sposób spalić. na weekend mam już plan posprzątać garaż i umyć podłogę, mop obrotowy nada do tych ćwiczeń.

30

Odp: Wiosenne odchudzanie

A może lepiej iść potańczyć gdzieś w sobotę? Nie ma to jak łączyć przyjemne z pożytecznym:)

31

Odp: Wiosenne odchudzanie

No też dobra forma na odchudzanie, ale teraz jest post, ale przecież nie wszyscy są wierzący i praktykujący, tylko na przykład niepraktykujący, lub ateiści.

32

Odp: Wiosenne odchudzanie

[quote=Ksymena]Najbardziej odchudza stres, ale lepiej żeby go nie było, bo jeszcze wpędzi w jakąś chorobę przy okazji...[/quote]


u mnie akurat jest odwrotnie, bo ja zamiast odchudzić się, gdy mam stresy, to jeszcze bardziej tyję, bo wszelkie stresy zajadam...więc na to akurat nie ma reguły

33

Odp: Wiosenne odchudzanie

Ja również wszystkie stresy "zajadam" stąd tej nadwagi trochę się zrobiło.Nie mam odwagi stanąć na wadze:) Szczególni dokuczają przeszkadzają mi tzw boczki i brzuszek.Od wczoraj zaczęłam robić brzuszki -rezygnuje z jedzenia po 18-i przechodzę na  gotowanie na parze. O efektach będę informować.Chciałabym również zacząć chodzić z kijkami , ale brakuje mi koleżanki -samej jakoś tak nie tak-ale może się zmobilizuje.:)

34

Odp: Wiosenne odchudzanie

Najlepiej poszukaj emerytki - one mają dużo czasu wink

35

Odp: Wiosenne odchudzanie

Albo lepiej kolegi, może by ciekawiej...

36

Odp: Wiosenne odchudzanie

No, by były jaja jak berety.

37

Odp: Wiosenne odchudzanie

ja mam pomysł, żeby trochę schudnąć jeżdżąc na rolkach, tylko niech ten śnieg wreszcie zniknie...

38

Odp: Wiosenne odchudzanie

Ja narazie cwicze w domu z Ewa Chodakowska ale jak tylko zrobi się cieplej wyciagam z garażu rower i zaczynam pedalowac.

39

Odp: Wiosenne odchudzanie

Mój się zepsuł jesienią i jak narazie nie ma kto naprawić:/ ...

40

Odp: Wiosenne odchudzanie

Jak tu się odchudzać, jak niedługo święta i obżarstwo?

41

Odp: Wiosenne odchudzanie

[quote=madzia_b15]Ja narazie cwicze w domu z Ewa Chodakowska ale jak tylko zrobi się cieplej wyciagam z garażu rower i zaczynam pedalowac.[/quote]

Też ruszyłam z tym 2 dni temu dosłownie!!

Mam nadzieję, że działają te treningi, bo pierwszy raz był ciężki...

42

Odp: Wiosenne odchudzanie

Zapewniam cie ze działa.Ja po miesiącu mam takie efekty o jakich nawet nie marzylam.Świetnie ujedrnione ciało i kilka cm w obwodzie poszło.

43

Odp: Wiosenne odchudzanie

najlepszy odchudzacz to stres, ostatnio mi ubywa parę cm bez ćwiczeń... sad

44

Odp: Wiosenne odchudzanie

[quote=Ksymena]najlepszy odchudzacz to stres, ostatnio mi ubywa parę cm bez ćwiczeń... sad[/quote]
W moim przypadku jest odwrotnie bo ja niestety stresy zajadam słodyczami.

45

Odp: Wiosenne odchudzanie

A próbowałaś słodyczy dietetycznych? Mają o wiele mniej kalorii a też dobrze smakują

Ostatnio edytowany przez rosie (2013-03-19 17:00:47)

46

Odp: Wiosenne odchudzanie

Dziewczyny, czy któraś może stosowała Allevo? Ostatnio szukam suplementu który pozwoli szybko schudnąć i bez efektu jo-jo.... Możecie mi doradzić?

47

Odp: Wiosenne odchudzanie

Ja bym raczej postawiła na dietę bogatą w warzywa i owoce

48

Odp: Wiosenne odchudzanie

Ja to nie mam za dużo kilogramów do zgubienia, ale ze 4 bym się pozbyła. No i dla zdrowia zmieniam delikatnie dietę (coś w stylu: marchewka zamiast czekolady), a do tego jeszcze  mam okropny, wodny cellulit i to jest moje największe zmartwienie i powód tych wiosennych postanowień. Jak do tego włączę trochę aktywności fizycznej to myślę że jakoś się ogarnę:)

49

Odp: Wiosenne odchudzanie

[quote=Endorifna123]Ja to nie mam za dużo kilogramów do zgubienia, ale ze 4 bym się pozbyła. No i dla zdrowia zmieniam delikatnie dietę (coś w stylu: marchewka zamiast czekolady), a do tego jeszcze zaczynam brać detocell, bo mam okropny, wodny cellulit i to jest moje największe zmartwienie i powód tych wiosennych postanowień. Jak do tego włączę trochę aktywności fizycznej to myślę że jakoś się ogarnę:)[/quote]
Ja również walczę z cellulitem.Mam nadzieję że więcej ruchu i zdrowa dieta jakoś pomogą.

50

Odp: Wiosenne odchudzanie

więcej ruchu juz sobie zapewniłam - biegam więcej, głównie do toalety, bo  sikam na potęgę...
Gorzej z dietą...:)