101

Odp: Wiosenne odchudzanie

Ja się właśnie zabrałam za odchudzanie. Zauwazyłam,ze mam trochę boczków i zaczeło mnie to odrobinę przerażać tak więc postanowiłam,ze coś jednak trzeba z tym zrobić. Staram się biegać . Pogoda na dworze jest bardzo ładna tak więc mi sprzyja. Odrzuciłam również słodycze.
Poza tym przekonałam się do siemienia lnianego i dodaję je do koktajli zdrowotnych.

Na stronie jest artykuł jaki ma wpływ na odchudzanie.Warto jest kupować siemię lniane w ziarenkach w aptekach.

102

Odp: Wiosenne odchudzanie

Tutaj dostępne są fajne przepisy, które łatwo dopasujecie do swojej diety.

103

Odp: Wiosenne odchudzanie

Ja jestem na diecie bezwęglowodanowej i póki co w 3 miesiące zgubiłem 8kg. Do celu jeszcze 12 smile Polecam dodatkowo brać suplement diety, który zapobiega zmęczeniu, dodatkowo dodaje energii i zwiększa wydolność organizmu. Warto dodać, że jej niesamowita skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi, a pierwsze efekty, można zauważyć już po tygodniu stosowania.

104

Odp: Wiosenne odchudzanie

Wiem, że na pewno przy stosowaniu diet bardzo ważny jest błonnik. Warto wprowadzić do diety mąkę kokosową  Jest bezglutenowa i bogata w błonnik (aż 40%), zdrowa alternatywa dla mąki pszennej. Doskonała przy diecie niskowęglowodanowej.

105

Odp: Wiosenne odchudzanie

Zamierzam zacząć chodzić na basen. Co powinnam wcześniej zakupić? Czy powinnam zaopatrzyć się w piankę do pływania?

106

Odp: Wiosenne odchudzanie

A którą dietę polecacie?

107

Odp: Wiosenne odchudzanie

Mam nauczkę żeby nie stosować radykalnych diet, dlatego jak się zabieram za odchudzanie to zawsze z therm line fast, bo nie trzeba się głodzić i męczyć a waga szybko spada

108

Odp: Wiosenne odchudzanie

Wiele osób ię teraz odchudza. Kluczowe znaczenie w tym wszystkim ma odpowiednia dieta. Przechodząc na dietę warto wiedzieć więcej na temat odchudzania, suplementów itp rzeczy. Sporo informacji na ten temat znajdziesz na tej stronie. Uważam, że warto tam zajrzeć smile

109

Odp: Wiosenne odchudzanie

Hej wszystkim. Od dłuższego już czasu jestem na diecie i regularnie ćwiczę. Widzę już pierwsze efekty ale ostatnio mój trener powiedział mi, że nie powinnam zapominać o odpowiedniej suplementacji. Czy Wy używacie odżywek przy treningach ? Moja znajoma poleciła mi / adres www usunięty/ , podobno są bardzo skuteczne. Macie jakieś doświadczenia ?

110

Odp: Wiosenne odchudzanie

Znalazłam bardzo ciekawy blog o zdrowiu, a w nim znajduje się interesujący artykuł na temat skutecznego odchudzania. Bardzo mądrze i rozsądnie napisane, znalazłam tam dużo ciekawych informacji o których nie miałam pojęcia. Zachęcam do zajrzenia: / adres www usunięty/

111

Odp: Wiosenne odchudzanie

jeśli interesuje wam oczyszczanie organizmu przed dietą lub po prostu na wiosnę to rzućcie okiem tu macie informacje  - ciekawa kuracja typu detox w postacie herbatek smile sama planuje zamowić bo coś ostatnio źle się czuję i chce nabrać sił

112

Odp: Wiosenne odchudzanie

Mnie też dopadło wiosenne odchudzanie big_smile Trochę mi się przytyło przez zimę i pasuje to zrzucić. Plan mam taki - zdrowe odżywianie, siłownia 3 x tyg, a do tego częstsze spacery, a i włączyłam też do swojej diety morwę . W ciągu dwóch tygodni schudłam już prawie 3 kg smile

113

Odp: Wiosenne odchudzanie

W odchudzaniu mogą pomóc elektryczne lunch boxy - podgrzejecie w nich danie poza domem, a wiadomo gotowane lepiej się trawi niż surowe:)
[url]https://urodaizdrowie.pl/elektryczny-lunch-box-w-6-modnych-kolorach-sklep-lefant-pl[/url]

Ostatnio edytowany przez kasia001 (2017-03-11 16:05:49)

114

Odp: Wiosenne odchudzanie

Co do odchudzania i dążenia do perfekcji to czytałam artykuł na moim ulubionym blogu o tym, ze to właśnie odpowiednia dieta ma największy wpływ na nasz wygląd. Oczywiście polecają też ruszać się kilka razy w tygodniu i w lato z samochodu przesiąść się na rower. zobaczcie sobie bo są też inne ciekawe porady na temat rożnych sfer życia.

115

Odp: Wiosenne odchudzanie

Dokładnie - dieta to podstawa. No i ruch.

116

Odp: Wiosenne odchudzanie

A czy któraś z was próbowała  nieinwazyjnego odchudzania? Kilka osób mnie do niego przekonuje, kilka zniechęca i już sama nie wiem czy ma to sens.

Ostatnio edytowany przez Terenia4 (2017-04-28 15:32:09)

117

Odp: Wiosenne odchudzanie

wiadomo że trzeba się ruszać aby coś zrzucić. Warto jednak proces redukcji wspomóc. Ja sobie popijam herbatki big-active. Mają różne smaki więc wybór jest i na pewno się nie znudzą.

118

Odp: Wiosenne odchudzanie

Jest lek stosowany do kontrolowania głodu. Pomaga zrzucić wagę, ponieważ sygnalizuje mózgowi, że żołądek jest pełny i czuje się zaspokojony,nawet jeśli nie jadłeś. Jest najpopularniejszym lekiem w leczeniu nadwagi i otyłości krótkim okresie.

119

Odp: Wiosenne odchudzanie

Głupoty gadasz, to nie lek tylko jakiś syf, którego nikt mądry nie tknąłby kijem... Jest zarejestrowany jako lek? To podaj nazwę i sprawdzimy czy nie wciskasz kitu.

120

Odp: Wiosenne odchudzanie

Ja akurat zaczęłam już w zimie się odchudzać:) dzięki temu do lata udało mi sie osiągnąć zamierzony cel:) Teraz jem zdrowo i regularnie smile

121

Odp: Wiosenne odchudzanie

Ja w tym roku schudłam już 7 kg i cisnę dalej smile

122

Odp: Wiosenne odchudzanie

Skuteczne odchudzanie polega też na oczyszczeniu organizmu z toksyn

123

Odp: Wiosenne odchudzanie

To prawda, należy cyklicznie się oczyszczać...