Damski tatuaż na nadgarstku – pomysły! | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Damski tatuaż na nadgarstku – pomysły!

4 maja 2023, dodał: EmiliaSpychala18
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Zmysłowe, piękne i minimalistyczne tatuaże na nadgarstku cieszą się olbrzymią popularnością. Warto pamiętać o tym, że jest to widoczne miejsce więc tatuaż powinien być dobrze przemyślany. Wzory, które wybieramy są najczęściej czymś osobistym. Są ważnym wydarzeniem z naszego życia, do którego mamy sentyment. Nie oznacza to jednak, że nie możemy zaszaleć. Jakie miejsce najlepiej wybrać na osobisty tatuaż, a jakie na odrobinę szaleństwa? Dowiedz się więcej na temat tatuaży na nadgarstku!

Miejsce:

Pierwszym krokiem przed zrobieniem tatuażu to wybór miejsca. Tatuaż na nadgarstku można wykonać na wewnętrznej lub zewnętrznej stornie, a także po boku. Bardziej odważnym krokiem jest zrobienie ,, pętli” , która będzie przypominała bransoletkę. Nadgarstek jest zarówno widocznym, jak i delikatnym miejscem, przez co idealnie wpasowuje się w ideę nienachalnego wskazywania innym tego kim jesteśmy. Pamiętajmy, że wybór miejsca jest najważniejszy a kiedy podejmiemy decyzję warto zastanowić się nad wzorem.

Strona wewnętrzna:

Na tej stronie przeważnie tatuujemy motywy osobiste. Imię, datę, serce, znak nieskończoności lub inicjały. Ostatnio mocno popularnym pomysłem jest wzór(zazwyczaj bardzo prosty) narysowany przez bliską nam osobę. Tatuaż nadal będzie widoczny natomiast nie każdy ujrzy go z takiej perspektywy jak my. Jest to idealna propozycja, dla osób pragnących delikatnego tatuażu w tym miejscu, jednak niekoniecznie chcących go eksponować.

Strona zewnętrzna:

Tutaj możemy pozwolić sobie na odrobine szaleństwa, wzór może być przemyślany ale nie musi. Na tej stronie tatuaż będzie całkowicie widoczny więc warto zadbać o to aby był schludny ale nie przedstawiał naszych osobistych przemyśleń. Popularne wzory to np. kwiaty i motyle .

Boki nadgarstka:

Na tej części popularne są napisy oraz pióra. Jeżeli napis ma dla nas osobiste znaczenie( np. jakiś konkretny, ważny w naszym życiu cytat) warto wytatuować go na wewnętrznej stronie boku natomiast jeżeli chcemy motyw piórka (bądź innego wzoru z dłuższym motywem) zróbmy go na zewnętrznej wtedy będzie bardziej charakterny i pokazowy.

,,Pętla”

Jest to tatuaż dla odważnych, tzw. pętla przypomina swoim wyglądem bransoletkę. Często aby uwydatnić jej wygląd, decydujemy się na przedłużenie tatuażu, aż na dłoń. Najważniejsze aby wzór był przemyślany i zgodny z naszymi wartościami. Tatuaż będzie widoczny i postrzegany jako oryginalny pomysł.

Tatuaże wśród ludzi mają wiele znaczeń, dla  jednych to zaledwie kwestia estetyki i upodobań, dla innych pamiątki związane z osobą lub wydarzeniem, które będzie im towarzyszyć do końca życia.  Mimo tego, że do dziś można spotkać się ze stwierdzeniem, iż tatuaże noszą tylko „kryminaliści”, najczęściej jest to stereotypowe spojrzenie na świat, który ciągle się rozwija. Prawdą jest, że najczęściej tatuaże (choćby te najmniejsze) są swego rodzaju efektem wyrażania siebie, swoich emocji, poglądów, wspomnień i tego co dla ich właściciela jest najważniejsze.

zobacz również:

Szukasz stylowej i wygodnej bluzy męskiej? Postaw na ponadczasowy krój oversize!

Kurtki damskie narciarskie – po jaki model sięgnąć?

Co robić, aby tatuaż nie tracił koloru?

Damski tatuaż na palcu – co oznacza?

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Suszenie grzybów
Ja lubię tylko pieczarki a ich się nie suszy ...
Najbardziej absurdalne przepisy pra…
Super przepis z tą długością włosów, na pewno przyczyni się do zmniejszenia zużycia wody...
Bezpieczny kredyt 2%
Moja siostra się stara o niego i czeka właśnie na decyzję. Na pewno...
Darmowe leki dla seniorów i dzieci
To jest tak zrobione żeby jak najmniej ludzi skorzystało....