Człowiek-kot, czyli jak upodobnić się do zwierzęcia?

18 marca 2011, dodał: milkar

Dla niektórych modyfikacje ciała to sposób na życie. Powodów, dla których ludzie decydują się na tego typu zmiany jest wiele. Jednym z głównych jest nieodparta chęć wyróżnienia się z tłumu, bądź pragnienie przeobrażenia się w swoje ulubione zwierzę. Po licznych zabiegach w końcu udaje im się upodobnić do kota, wilka, czy jaszczurki. Podejrzewać można, że robią to dla sławy, pieniędzy, lecz oni modyfikują swoje ciała, przede wszystkim dla siebie samych, po to by w pełni móc akceptować swoje ciało i czuć się szczęśliwym.

Ich ciało poddawane jest niewyobrażalnej transformacji. Nieraz by zbliżyć się do wizerunku wybranego zwierzęcia, muszą poddać się licznym modyfikacjom. Nie wystarczy wytatuowanie całego ciała i kolczykowanie, dodatkowo wszczepiają sobie w skórę implanty, rozcinają wargi, języki, czy też przekształcają uszy.

Najbardziej wyróżniającym się pod tym względem przypadkiem jest Amerykanin Dennis Avner, Człowiek – Kot, a raczej Stalking Cat (Tropiący Kot), jak woli siebie nazywać. Został nawet wpisany do Księgi Rekordów Guinessa jako najbardziej zmodyfikowany człowiek świata. By upodobnić się do swojego ulubionego zwierzaka – tygrysa, Dennis musiał przejść przez szereg transformacji, takie jak tatuaże, piercingi, operacje, a także implanty.

Przekształcanie swojego ciała zaczął od wytatuowania się, następnie zaostrzył uszy i rozszczepił górną wargę. Dodatkowo wszczepił sobie silikonowe implanty w brwi, policzki oraz w przegrodzie nosa. W celu osiągnięcia jeszcze lepszego efektu, nosi soczewki kontaktowe, doczepione wąsy, pazury, a także wydłużone kły. By móc poczuć się jak prawdziwy kot, do pleców przyczepia sobie również ogon, który reagując na ruchy jego nóg, porusza się w trakcie chodzenia.

Z kolei Eric Sprague to Człowiek – Jaszczurka. Jako jeden z pierwszych, przedzielił sobie język na pół. Jego całe ciało zdobią zielone tatuaże odwzorowujące kształt łusek. Prócz tego ma wyszlifowane i zaostrzone zęby, a także posiada mnóstwo implantów, znajdujące się w jego głowie. Dzięki temu zalicza się on do najbardziej zmodyfikowanych osób na świecie.

Niektórzy z nich nie poprzestali tylko na upodobnieniu się do wybranego zwierzęcia, ale prowadzą nawet podobny tryb życia. Wobec tego nie jest to wyłącznie przemiana zewnętrzna, lecz także wewnętrzna. Zmienia ona nie tylko powierzchowny wizerunek, ale także sposób bycia. Doskonałym tego przykładem jest Tom Leppard, który przeobraził się w leoparda. Całe ciało ma pokryte cętkami. Podobnie jak Człowiek – Kot, również Tom zakwalifikował się do Księgi Rekordów Guinessa jako najbardziej wytatuowany człowiek na świecie. Prócz swojego charakterystycznego wyglądu, wiedzie on również podobne życie, co leopard. Żyje w samotności, mieszka w odludnym miejscu, a także poluje na pożywienie.

Dla większości osób, tego typu „przygoda” zaczęła się dość niewinnie. Na początku robią jeden tatuaż, kolczyk, z czasem chcą zrobić kolejny i kolejny, na tym się jednak nie kończy. Zaczynają poszukiwać czegoś nowego, bardziej ekstremalnego i odważnego, dochodząc aż do wszczepienia implantów, czy rozszczepienia części ciała. Przekształcanie swojego ciała i nieustanna praca nad kreowaniem własnego wizerunku jest tak zajmująca, że większość z nich oddaje się temu z pasją i poświęca temu całe swoje życie.

www.zerotabu.pl/niebezpieczne-modyfikacje-ciala.,www.sadistic.pl, www.facet.wp.pl/kat,1007819,wid,11141599,wiadomosc.html.

Zobacz również:

 1. Kobiece rekordzistki świata
 2. Najdziwniejsze rzeczy znalezione w ciele człowieka
 3. Lista 10 najbardziej szkodliwych potraw
 4. 10 najczęściej spotykanych fobiiMożesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

10 komentarzy do Człowiek-kot, czyli jak upodobnić się do zwierzęcia?

 1. avatar Catwoman pisze:

  Muszą mieć w glowie pustkę kto robi ze sobą takie żeczy! :o

 2. avatar Anonim pisze:

  Ooooooo ja jak oni wyglondają strasznie albo to fotomontasz

 3. avatar Dawid pisze:

  jak ja się dowiedziałem o człowieku kocie to bardziej go sobie wyobrażałem jak kogoś z THUNDERCATS .
  i tutaj koledze potwierdzam że 1 co im się zmodyfikowało to mózg

 4. avatar Panterka pisze:

  Wyglądacie jak diabły
  tylko człowiek kot jast normalny jak kocham koty

 5. avatar Ewelina pisze:

  Debili jak widać nie brakuje ;-)))

 6. avatar karolina pisze:

  o boze bleeeeeeeeee az zygac sie chce

 7. avatar Grzegorz pisze:

  No nie do końca, ONI BYLI NORMALNYMI LUDŹMI, ale ich zainteresowania przeobraziły się w obsesję, Nic nie mam do tatuaży, kolczyków, sam sobie mam zamiar zrobić to i to. Ale To co oni zrobili ze swoim ciałem jest popr straszne. Nie wiem co oni w sobie widzą, że tak im się to podoba. Ale jeżeli masz kasę, I chcesz być słoniem, To cię utuczą, dorobią ci trąbę i utuczą. Ale musisz zapłacić. Nikt tym ludziom chyba nie mówił że wygląda jak *******

 8. avatar Karolina pisze:

  W jakich mózgach? Patrząc na ww zdjęcia, jedyne co jest pewne, to to, że im ICH brakuje

 9. avatar pinkmause pisze:

  Chciałoby się powiedzieć – u nich móżg to pierwsza część ciała poddana strasznej modyfikacji. Koszmar…

 10. avatar Justyna pisze:

  ciekawa jestem co się dzieje w mózgach tych ludzi, że robią ze sobą to co robią … okropność!

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Piękne włosy, skóra i paznokcie
Cena:
99
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Wszy w przedszkolu
Wszy, niestety zdarzają się wszędzie - w przedszkolach, żłobkach i szkołach. U nas...
Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostat…
kupiłam silnie regenerujący krem-kuracja multiodżywczy z age thepary od eveline. Mam bardzo suchą...
Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostat…
ja to w ogóle kupuje dużo kosmetyków, uwielbiam testować nowosći. Ostatni raz na zakupach...
Piersi
martynaporek otóż to :) jeśli chodzi o dobre jakościowo implanty to moim zdaniem...