Catering dietetyczny zdobywa uznanie Polaków, coraz więcej z nas decyduje się na dietę pudełkową

23 marca 2022, dodał: Alfa i Omega
Artykuł zewnętrzny

Do niedawna catering dietetyczny był uznawany za przywilej osób bogatych, mieszkających w dużych miastach zachodu. Dziś dieta pudełkowa jest coraz bardziej popularna nawet i w Polsce, wśród zwykłych ludzi, szczególnie tych młodych, aktywnych zawodowo. Dzieje się tak, gdyż jest to świetne rozwiązanie dla zapracowanych osób, pragnących się zdrowo odżywiać. Czym jest tak naprawdę fit catering i dlaczego staje się tak popularny? Poznajmy sekrety diety pudełkowej.

catering dietetyczny

Czym jest catering dietetyczny?

Catering dietetyczny (dieta pudełkowa) to usługa, która polega na przyrządzeniu przez profesjonalną firmę cateringową całodziennego zestawu posiłków i dostarczeniu ich pod wskazany przez klienta adres. Najczęściej to gotowe diety składające się z pięciu zbilansowanych i zdrowych dań, które zapakowane są do specjalnych, oddzielnych pudełek.

Catering dietetyczny – dlaczego warto zamówić?

Ostatnimi czasy, dieta pudełkowa zyskała na popularności. Według badań opublikowanych w 2022 r., z diet pudełkowych skorzystała ponad 1/3 Polaków. Nic w tym dziwnego, gdyż posiada ona wiele zalet. Wszyscy żyjemy w ciągłym biegu, co uniemożliwia planowanie i przyrządzanie zdrowych posiłków. Z tego względu idealnym rozwiązaniem jest dietetyczny catering. Usługa ta pozwala zdrowo i regularnie się odżywiać. Dzienne posiłki są odpowiednio zbilansowane, dzięki czemu jesteśmy pewni, że dostarczają nam stałą ilość kalorii o odpowiedniej zawartości składników odżywczych. Poza tym posiłki są urozmaicone i codziennie inne, dzięki czemu nie występuje monotonność. Oprócz tego catering dietetyczny pozwala danej osobie oszczędzić trochę czasu, gdyż nie musi ona planować i samodzielnie przygotowywać dziennego menu, a także sprzątać oraz myć brudnych naczyń.

dieta pudełkowa

Diety pudełkowe – jak to działa

Zastanawiasz się, jak działa catering dietetyczny? Nic w tym trudnego. Na początek posiłkując się opinią klientów, należy wybrać profesjonalną firmę cateringową, jak na przykład Tanie Szamanie. Następnie na stronie internetowej danej firmy zapoznajemy się z dietami i szczegółowym menu zestawów. Po wybraniu konkretnej diety oraz jej kaloryczności przechodzimy do kolejnych etapów zamówienia, gdzie wskazujemy określone dni, w które ma być ona dostarczana. Na koniec dokonujemy płatności i już, gotowe. Profesjonalni kucharze przygotowują wybrane dania, które później są bezpiecznie pakowane w szczelne pudełka (stąd nazwa – dieta pudełkowa) i dostarczana do biura czy domu.

Jak widzimy diety pudełkowe to wygodny sposób na zdrowe i regularne odżywianie. Możemy je dostosować do naszych preferencji, gdyż firmy cateringowe, jak Tanie Szamanie oferują urozmaicone diety bogate w doskonałej jakości składniki, a także korzystne programy lojalnościowe. Klienci mają także możliwość otrzymania kodów rabatowych, dzięki którym zamawianie diety jest jeszcze bardziej opłacalne.

 

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz