URODA I ZDROWIE

Zegarki Tissot – wysokiej jakości czasomierze szwajcarskiej produkcji

27 czerwca 2019, dodał: Redakcja

Rozglądając się za odpowiednim zegarkiem można natrafić na wiele ciekawych propozycji serwowanych przez liczne sklepy. Różnorodność i liczba ofert sprawiają jednak, że wybór wcale nie jest prosty. Przecież istnieje multum czasomierzy, a praktycznie każdy z nich jest wyjątkowy. Jeżeli zależy Ci na najwyższej jakości wykonania, a także doceniasz firmy o bogatej tradycji – zegarki Tissot będą dla Ciebie idealnym wyborem!

Tissot – ponad 160 lat tradycji!

Marka Tissot pochodzi ze 'stolicy zegarków', tj. ze Szwajcarii. Zegarki Tissot pojawiły się na rynku już w 1853 roku, a firmę założył Charles Emile Tissot w Le Locle. Na samym początku swojej działalności marka dostarczała armii rosyjskiej zegarki kieszonkowe, a ówczesny władca Mikołaj II Romanow odznaczył w 1904  roku firmę Tissot – za niesamowitą precyzję i jakość wykonania. Dzięki temu marka zyskiwała popularność, a także przyczyniła się do znanego chyba wszystkim frazeologizmu „chodzi jak szwajcarski zegarek”.

W 1915 roku pojawiły się zegarki Tissot noszone na ręce. Do roku 1930, firma była biznesem rodzinnym, przekazywanym w ręce potomków. Po tym czasie, Tissot stało się jednym z przedsiębiorstw wchodzących w skład korporacji znanej dzisiaj jako Swatch Group.

Idealny zegarek to…

Nie da się powiedzieć, że istnieje jeden najlepszy na świecie model i dosłownie każdy będzie zadowolony z jego posiadania. Przecież dlatego właśnie marki oferują różnorodność – żeby każdy człowiek był w stanie wybrać model zgodnie ze swoimi subiektywnymi odczuciami i wymaganiami, a że nie ma dwóch, takich samych ludzi – tak podobnie jest z gustami.

Zegarki Tissot mogą okazać się idealnym pomysłem na prezent dla drugiej osoby. Trzeba przy tym jednak znać styl obdarowywanej osoby. Zakup zegarka jest tak samo trudny jak zakup biżuterii. Trzeba znać preferowany kolor, materiał, itp.

Zegarek na rękę powinien być dobierany do typu osobowości. Jeżeli mamy do czynienia z entuzjastą sportu – w tym przypadku najlepiej sprawdzą się bardziej trwałe, wodoodporne zegarki, zaopatrzone w chronograf (mówiąc w skrócie – stoper).

Oferowane przez rynek zegarki Tissot wyróżniają się przede wszystkim precyzją i estetyką wykonania. Można śmiało założyć, że raz kupiony czasomierz tej firmy odnajdzie się w roli wyjątkowej pamiątki przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Marka tworzy zarówno zegarki męskie, jak i damskie, zawsze korzystając z najwyższej jakości komponentów. Dodatkowo warto zaznaczyć, że do dzisiaj Tissot oferuje nie tylko popularne obecnie zegarki naręczne, ale także kieszonkowe, które ostatnimi czasy przeżywają swój renesans.

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Czy depilatory laserowe do uż. domo…
Miałam kiedys taki depilator ;) Ahh te czasy ;) Bolało ;) Dzisiaj jednak wolę...
Ile już udało Wam się schudnąć?…
Wasze wpisy napełniły mnie optymizem, że dam radę zrzucić nieco kilogramów.Szukam fajnego programu...
Dieta podczas karmienia piersią
Niestety przytyłam znacząco po ciąży, jeszcze karmię mojego bobaska i szukam jakieś dobrej...
Onko-bieg
Dla mnie lepsze są inicjatywy, z których kobiety chore na raka wynoszą jakąś...