Yon-ka – SENSITIVE, Creme Peaux Sensibles – Pro i Pre biotyki w kosmetykach

18 sierpnia 2020, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Coraz częściej słyszymy o probiotykach i prebiotykach stosowanych w kosmetyce. Czym są probiotyki? To żywe szczepy bakterii, które wspomagają naturalną florę bakteryjną. Użyte w kosmetykach, zwiększają elastyczność skóry, powodują spłycanie zmarszczek i łagodzenie objawów atopowego zapalenia skóry czy trądziku.

Prebiotyki to białka, tłuszcze i cukry, które stanowią pożywkę dla dobrych bakterii i sprawiają ich namnażanie. Zastosowane w kosmetykach mogą wpływać na zachowanie równowagi mikroflory i przyczyniają się do utrzymania funkcji bariery skórnej.

W wyjątkowym kosmetyku Yon-ka – SENSITIVE, Creme Peaux Sensibles – kremu dla skóry wrażliwej użyto specjalnego komplesu pro- i pre-biotyków.

Zimno, gorąco, zanieczyszczenia, wiatr mogą powodować zaczerwienienia i reakcje alergiczne skóry. SENSITIVE CREME PEAUX SENSIBLES skutecznie redukuje napięcie, swędzenie i inne objawy dyskomfortu skóry, ponieważ zawiera kompleks aktywny YON-KA SENSIBIOTIC, połączenie pro- i prebiotyków oraz substancje czynne z morskich wodorostów.

Przynosi natychmiastowe ukojenie skóry wrażliwej, zwiększa poczucie komfortu i poziom tolerancji. Skóra staje się mniej reaktywna na czynniki środowiskowe. Nawilżenie i odżywienie zapewnia masło shea, ukojenie – bisabolol. Krem wzmacnia skórę, które staje się bardziej miękka i promienna. SENSITIVE CREME PEAUX SENSIBLES nie zawiera alkoholu, składników zapachowych i olejków eterycznych, co powoduje, że jest idealny nawet dla najbardziej wrażliwej skóry.

W składzie znajdziemy:

* SENSIBIOTIC Complex (połączenie pre- i probiotyków oraz substancji czynnych z morskich wodorostów): ukojenie – poczucie komfortu – zmniejszenie reaktywności
* Masło shea: odżywienie – ochrona
* Bisabolol: ukojenie skóry wrażliwej
* Gliceryna roślinna, fitosqualan z oliwek, polisacharydy bogate w fukozę: nawilżenie skóry

 

 

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Ciekawe konkursy internetowe
Ja szukam konkursów na Fb, tam dużo za samą aktywność można wygrać
krem pod oczy
Dobry jest z Dermedic, ale też z Eveline się sprawdził
Zabieg niciami Spring Thread na 10 …
Ciekawa opcja, na pewno te starsze celebrytki tak się poprawiają...
Poświadczenie dziedziczenia
Zwykle to tylko formalność, no chyba że zmarły był w drugim małżeństwie i są dzieci....