Włochy – kraj plaż i gór. Dlaczego warto pojechać tam na narty?

9 września 2020, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Włochy to kraj, który wielu z nas kojarzy się przede wszystkim z palącym słońcem i pięknymi plażami. Kraj Basenu Morze Śródziemnego to także wspaniałe jedzenie, ciekawa moda kultura, którą pokochają zarówno wielbiciele południowych klimatów pełnych dobrej zabawy, jak i starożytnych zabytków. Jednak nie należy zapominać, iż północna część Włoch to przede wszystkim górskie kurorty, w których każdego roku zbierają się miłośnicy “białego szaleństwa”. Dlaczego warto wybrać się właśnie tam?

GÓRY WE WŁOSZECH

Jeden karnet na ponad 360 km tras w Val di Sole!

Bez wątpienia jedną z największych zalet wyjazdu do Włoch na narty jest możliwość wykupienia jednego karnetu, który będzie obowiązywał na wszystkich trasach jednego z największych na świecie ośrodków narciarskich. Dzięki temu każdy miłośnik szusowania będzie mógł skorzystać z ponad 360 km tras, które prowadzą przez najpiękniejsze alpejskie trasy.

Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy dzień może przynosić nowe wyzwania i nowe, niezapomniane doświadczenia. Możliwość poznawania nowych zakątków, urokliwych miasteczek, stoków i dolin z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto lubuje się w zimowych klimatach. Za sprawą takiego karnetu wyjazdy na narty nigdy już nie będą nudne i ograniczone do jednej góry, czy małego regionu. Co więcej – to także jedno z najbardziej ekonomicznych rozwiązań.

Trasy dla każdego

Niezależnie od tego, czy jesteś samotnym miłośnikiem narciarstwa, czy chciałbyś przyjechać do Włoch z paczką przyjaciół lub rodziną, znajdziesz tutaj miejsce odpowiednie dla siebie. Włoskie Alpy usiane są atrakcyjnymi ośrodkami, wśród których jednym z najsłynniejszych jest bez wątpienia Val di Sole. Znajdziesz trasy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy. Dlatego nie musisz obawiać się wyjazdu nawet  jako początkujący adept narciarstwa. Po kilku dniach na stoku na pewno nabierzesz  pewności siebie, doświadczenia i pokochasz ten region.

Narty we Włoszech mogą być także niezwykle atrakcyjne dla twoich najmłodszych dzieci. Dzięki licencjonowanej polskiej  szkółce narciarskiej  www.Rossignol-Academy.pl  i wyjątkowo łatwym trasom możesz bezpiecznie zostawić swoje pociechy pod opieką wykwalifikowanej kadry. Bawiąc się z innymi maluchami i ucząc od najlepszych, na pewno szybko zaczną samodzielnie zjeżdżać. Ty przez ten czas będziesz mógł korzystać z bardziej zaawansowanych tras.

Wieczorny klimat zabawy

Po kilku godzinach spędzonych na stoku na pewno zapragniesz odpoczynku. Z myślą o tym ośrodki we Włoszech przygotowały komfortowe apartamenty dla narciarzy, z wyposażeniem, które pozwala rozkoszować się odpoczynkiem we własnym, rodzinnym gronie, lub urządzić zabawę z przyjaciółmi.

Korzystając z oferty Winterevent możesz dostać nawet jeszcze więcej. W cenie wyjazdu znajdą się bowiem wejściówki na najlepsze imprezy i koncerty, a także specjalne zniżki na jedzenie czy napoje alkoholowe. Dzięki temu twój wyjazd na narty będzie także obfitował w wieczorne, doskonałe towarzyskie spotkania i zabawy. Jeśli postanowisz zrobić sobie dzień przerwy od jazdy, będziesz mógł udać się także do sauny czy na basen, aby zregenerować swoje siły.

Właśnie z powodu takiego bogactwa oferty warto wybrać się do Włoch!

 

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Prezent
Można też kupić bon upominkowy, np. do kosmetyczki czy do drogerii.
Dodatki do rosołu
Kawałek buraka dodaję:)
Kleszcze i choroby odkleszczowe
Może kiedyś będzie szczepionka na takie choroby...
Jak długo jesteście singlami?
Ciekawe pytanie... myślę, że w każdym wieku można próbować, tylko trzeba spotkać kogoś odpowiedniego......