Włochy – kraj plaż i gór. Dlaczego warto pojechać tam na narty?

9 września 2020, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Włochy to kraj, który wielu z nas kojarzy się przede wszystkim z palącym słońcem i pięknymi plażami. Kraj Basenu Morze Śródziemnego to także wspaniałe jedzenie, ciekawa moda kultura, którą pokochają zarówno wielbiciele południowych klimatów pełnych dobrej zabawy, jak i starożytnych zabytków. Jednak nie należy zapominać, iż północna część Włoch to przede wszystkim górskie kurorty, w których każdego roku zbierają się miłośnicy “białego szaleństwa”. Dlaczego warto wybrać się właśnie tam?

GÓRY WE WŁOSZECH

Jeden karnet na ponad 360 km tras w Val di Sole!

Bez wątpienia jedną z największych zalet wyjazdu do Włoch na narty jest możliwość wykupienia jednego karnetu, który będzie obowiązywał na wszystkich trasach jednego z największych na świecie ośrodków narciarskich. Dzięki temu każdy miłośnik szusowania będzie mógł skorzystać z ponad 360 km tras, które prowadzą przez najpiękniejsze alpejskie trasy.

Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy dzień może przynosić nowe wyzwania i nowe, niezapomniane doświadczenia. Możliwość poznawania nowych zakątków, urokliwych miasteczek, stoków i dolin z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto lubuje się w zimowych klimatach. Za sprawą takiego karnetu wyjazdy na narty nigdy już nie będą nudne i ograniczone do jednej góry, czy małego regionu. Co więcej – to także jedno z najbardziej ekonomicznych rozwiązań.

Trasy dla każdego

Niezależnie od tego, czy jesteś samotnym miłośnikiem narciarstwa, czy chciałbyś przyjechać do Włoch z paczką przyjaciół lub rodziną, znajdziesz tutaj miejsce odpowiednie dla siebie. Włoskie Alpy usiane są atrakcyjnymi ośrodkami, wśród których jednym z najsłynniejszych jest bez wątpienia Val di Sole. Znajdziesz trasy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy. Dlatego nie musisz obawiać się wyjazdu nawet  jako początkujący adept narciarstwa. Po kilku dniach na stoku na pewno nabierzesz  pewności siebie, doświadczenia i pokochasz ten region.

Narty we Włoszech mogą być także niezwykle atrakcyjne dla twoich najmłodszych dzieci. Dzięki licencjonowanej polskiej  szkółce narciarskiej  www.Rossignol-Academy.pl  i wyjątkowo łatwym trasom możesz bezpiecznie zostawić swoje pociechy pod opieką wykwalifikowanej kadry. Bawiąc się z innymi maluchami i ucząc od najlepszych, na pewno szybko zaczną samodzielnie zjeżdżać. Ty przez ten czas będziesz mógł korzystać z bardziej zaawansowanych tras.

Wieczorny klimat zabawy

Po kilku godzinach spędzonych na stoku na pewno zapragniesz odpoczynku. Z myślą o tym ośrodki we Włoszech przygotowały komfortowe apartamenty dla narciarzy, z wyposażeniem, które pozwala rozkoszować się odpoczynkiem we własnym, rodzinnym gronie, lub urządzić zabawę z przyjaciółmi.

Korzystając z oferty Winterevent możesz dostać nawet jeszcze więcej. W cenie wyjazdu znajdą się bowiem wejściówki na najlepsze imprezy i koncerty, a także specjalne zniżki na jedzenie czy napoje alkoholowe. Dzięki temu twój wyjazd na narty będzie także obfitował w wieczorne, doskonałe towarzyskie spotkania i zabawy. Jeśli postanowisz zrobić sobie dzień przerwy od jazdy, będziesz mógł udać się także do sauny czy na basen, aby zregenerować swoje siły.

Właśnie z powodu takiego bogactwa oferty warto wybrać się do Włoch!

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Tanie dodatki
Ja lubię niedrogie dodatki, bo nie przywiązuję się do biżuterii na co dzień wybieram...
Filmy
To ja ostatnio na chyba netflix oglądałam "Rytuał". Całkiem przyjemny. Teraz na dziś planujemy...
Seriale
Mnie mega wciągneła "Chyłka". Zazwyczaj nie oglądam polskich seriali ale ten jest świetny,...