Wakacyjne odprężenie w Spa w Świeradowie Zdroju

23 czerwca 2021, dodał: Redakcja
Artykuł sponsorowany

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Wraz z początkiem lata, coraz częściej myślimy o odpoczynku od pracy i chętniej przebywamy na łonie natury. Całoroczne zmęczenie i stres dają się wielu we znaki, dlatego też tak ważna jest regeneracja organizmu, co gwarantuje zastrzyk energii do dalszego działania. Opcji jest wiele, jednak naprawdę warto naładować akumulatory w przepięknych Górach Izerskich, a dokładnie w Park Hotelu KUR&SPA w Świeradowie Zdroju. Znajdziemy tu bowiem coś dla ciała, ale też dla duszy, jako że oprócz możliwości aktywnego spędzania czasu, owo wyjątkowe miejsce zapewnia całą gamę zabiegów terapeutycznych w ramach własnego centrum rehabilitacji oraz programy Wellness-SPA. Pod okiem wykwalifikowanej kadry, każdy poczuje się jak nowo narodzony i z radością powróci do codziennych obowiązków.

MASAŻ W SPA

Niepowtarzalny reset w mieście-uzdrowisku

Położony w malowniczej scenerii  górskich szczytów, niezwykle urokliwy obiekt, już od progu zaprasza do środka. Komfortowy i gustowny Hotel Świeradów Zdrój, prowadzony przez rodzinę Buczyńskich, znakomicie prezentuje się pośród zieleni, jednocześnie zachwycając nietuzinkową architekturą. Wypoczynkowy charakter miasta sprzyja natomiast swobodnemu korzystaniu z bogatej oferty turystycznej i rozmaitych zabiegów, mających za zadanie poprawić nasze samopoczucie.

Podziwiając widoki, można na przykład popływać w basenie, posiedzieć w jacuzzi, poopalać się na tarasowym leżaku, bądź przeprowadzić serię kuracji uzdrowiskowych, które będą bez wątpienia znakomitym dopełnieniem prowadzonego leczenia. Niezależnie od rodzaju towarzyszących przypadłości, wszyscy klienci mają do wyboru szereg propozycji, jak, chociażby: kąpiele radoczynne, okłady i kąpiele borowinowe, balneoterapia, masaże lecznicze, krioterapia miejscowa, fizykoterapia; tleno, termo, kinezy-terapia, czy kuracja pitna. W ramach hotelowego SPA mogą z kolei wybrać specjalne pakiety pielęgnacyjno- relaksacyjne, w skład których wchodzą zarówno masaże, jak i kąpiele. Jednym słowem – do wyboru, do koloru.

Okoliczne atrakcje

Ponadto, w bliskim sąsiedztwie hotelu w Świeradowie, znajduje się całkiem sporo interesujących atrakcji: tras rowerowych, tras biegowych, ścieżek i szlaków turystycznych. Oprócz tego fantastyczną przygodę zapewniają m.in.: kolej gondolowa, Świeradowska Izba Pamięci, a także organizowane w mieście imprezy i liczne wydarzenia kulturalne – tym samym, nudzić się tu po prostu nie da. Hotel w Świeradowie Zdroju to więc bez dwóch zdań doskonały pomysł na weekend lub dłuższe wakacje samemu i z rodziną.

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jak szybko w relacjach przechodzici…
Zależy też od tego, jak bardzo mnie ktoś kręci.. Bo jeśli bardziej mnie kręci...
Sposoby na jesienną chandrę:)
Słodkości:) Jesienią najwięcej piekę ciast, zauważyłam...
yerba mate
Był czas, że tylko ją piłam, ale nie widziałam specjalnego wpływu na samopoczucie...
Przyjęcie do przedszkola a szczepie…
Dziecko niezaszczepione może roznosić choroby, więc lepiej pilnować tych podstawowych szczepień, chyba że...