„Ubierz duszę” – recenzja | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

„Ubierz duszę” – recenzja

12 lipca 2014, dodał: press
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Grażyna Paturalska: „Ubierz duszę”

Grażyna Paturalska to kobieta aktywna, przedsiębiorcza i przebojowa. Jest człowiekiem czynu, dlatego nawet nagła niedyspozycja zdrowotna nie stała się pretekstem do bezczynności, a motorem do działania, tj. napisania paturalskaksiążki. To pozycja cenna dla wszystkich kobiet świadomych wagi wyglądu w dzisiejszym świecie. Autorka przekuła swą pasję do mody w zawód. W swojej książce chce podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą, by udostępnić je szerokiemu gronu czytelniczek zainteresowanych tą tematyką.

Otwiera przed nami świat dobrego smaku, stylu i elegancji, który – jak udowadnia – jest dostępny bez względu na zasobność kieszeni. Każda z nas może stać się ikoną stylu, jeśli tylko zastosuje się do wskazówek i rad autorki, obeznanej z najnowszymi trendami i dysponującej wiedzą na temat historii mody i praw nią rządzących. Znajdujemy tu także cenne informacje na temat makijażu, typów urody, sylwetki i kodeksu ubioru. Doradza, jak stworzyć swój niepowtarzalny styl. Piękne zdjęcia są dodatkowym atutem tej pozycji.

Książka stanowi pokłosie popularnych audycji emitowanych w Radiu PLUS pod tym samym tytułem. Ich efektem były spektakularne metamorfozy kobiet w różnym wieku i w różnych sytuacjach życiowych. Efektem tej książki będzie zapewne wiele metamorfoz poczynionych przez czytelniczki pod wpływem jej lektury.
Sama traktuję tę pozycję jako poradnik w sytuacjach, gdy nie jestem pewna, jak się ubrać na daną okazję. Dzięki niej już nigdy nie stanę się ofiarą mody – polecam Wam tę lekturę!

 

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Zaskakujące powody unieważniania ma…
Jakiś celebryta ponoć podał powód, że jest gejem:) Ciekawe czy sąd kościelny uwierzył,...
Czy AI wykrada dane?
Umie podszyć się nawet pod realną osobę, więc niedługo wszyscy będziemy mieć klony...
Najzdrowsze mięso
Moim zdaniem mięso każdego rodzaju zakwasza organizm, a więc nie jest zdrowe...
Małżeństwa z najdłuższym stażem…
Rekordziści mają ponad 70-letni staż, to dłużej niż żyje wiele osób.... To już...