URODA I ZDROWIE

„Ubierz duszę” – recenzja

12 lipca 2014, dodał: redakcja

Grażyna Paturalska: „Ubierz duszę”

Grażyna Paturalska to kobieta aktywna, przedsiębiorcza i przebojowa. Jest człowiekiem czynu, dlatego nawet nagła niedyspozycja zdrowotna nie stała się pretekstem do bezczynności, a motorem do działania, tj. napisania paturalskaksiążki. To pozycja cenna dla wszystkich kobiet świadomych wagi wyglądu w dzisiejszym świecie. Autorka przekuła swą pasję do mody w zawód. W swojej książce chce podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą, by udostępnić je szerokiemu gronu czytelniczek zainteresowanych tą tematyką.

Otwiera przed nami świat dobrego smaku, stylu i elegancji, który – jak udowadnia – jest dostępny bez względu na zasobność kieszeni. Każda z nas może stać się ikoną stylu, jeśli tylko zastosuje się do wskazówek i rad autorki, obeznanej z najnowszymi trendami i dysponującej wiedzą na temat historii mody i praw nią rządzących. Znajdujemy tu także cenne informacje na temat makijażu, typów urody, sylwetki i kodeksu ubioru. Doradza, jak stworzyć swój niepowtarzalny styl. Piękne zdjęcia są dodatkowym atutem tej pozycji.

Książka stanowi pokłosie popularnych audycji emitowanych w Radiu PLUS pod tym samym tytułem. Ich efektem były spektakularne metamorfozy kobiet w różnym wieku i w różnych sytuacjach życiowych. Efektem tej książki będzie zapewne wiele metamorfoz poczynionych przez czytelniczki pod wpływem jej lektury.
Sama traktuję tę pozycję jako poradnik w sytuacjach, gdy nie jestem pewna, jak się ubrać na daną okazję. Dzięki niej już nigdy nie stanę się ofiarą mody – polecam Wam tę lekturę!

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

pozycjonowanie
Co do marketingu internetowego to warto rozpocząć współpracę z naprawdę godną uznania agencją reklamową...
Umiecie udzielić pierwszej pomocy w…
Kiedyś umiałam, ale pozapominało mi się szczegółów, muszę tą wiedzę odświeżyć...
Auto na minuty
Ja częściej wypożyczam na kilka godzin, więc na minuty byłoby chyba drożej?
Kosmetyki do makijażu twarzy
Stonowany, jednak w pracy trzeba wyglądać profesjonalnie, a nie krzykliwie:) Żadnego smoky eyes ani...