Sekretny składnik samoopalacza zwiększający trwałość opalenizny | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

Sekretny składnik samoopalacza zwiększający trwałość opalenizny

6 czerwca 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Średni czas utrzymywania się opalenizny po zastosowaniu samoopalacza wynosi od 7 do 14 dni. Wiele zależy od indywidualnych właściwości i typu skóry, pielęgnacji, a nawet codziennych aktywności. Istnieje jednak pewien składnik, który dodatkowo zwiększa trwałość i pozwala zbudować jeszcze lepszą głębię koloru na Twojej skórze.

samoopalacz

Wszechstronny kwas hialuronowy

To właśnie kwas hialuronowy, znany również jako hialuronian jest tym sekretnym składnikiem znajdującym się w niektórych naszych samoopalaczach. Ma charakterystyczną formę przezroczystej substancji o strukturze podobnej do rozwodnionej galaretki. Co istotne — jest to składnik naturalnie występujący w ludzkim organizmie.

H3: Jakie właściwości ma kwas hialuronowy?

Przede wszystkim jest odpowiedzialny za zatrzymywanie wilgotności w tkankach, co pozwala utrzymać odpowiedni stopień nawilżenia skóry. Znany ze swoich wszechstronnych właściwości kwas stosuje się w wielu różnych kosmetykach — w pielęgnacji ciała, twarzy, a nawet włosów. Wraz z wiekiem nasz organizm traci w pewnym stopniu jego zasoby, dlatego warto go uzupełniać różnymi sposobami.

H2: Które samoopalacze zawierają kwas hialuronowy?

Nie musisz daleko szukać — samoopalacz z kwasem hialuronowym znajdziesz w naszej ofercie! To pianka samoopalająca Wonder Tan, która czyni cuda dla Twojej skóry, dzięki wykorzystaniu naturalnych i roślinnych składników, kwasu hialuronowego, a także witaminy A, C, B3 i E. Sprawdź, jak działa i ciesz się jeszcze głębszą i trwalszą opalenizną niż kiedykolwiek!

H2: W jaki sposób działa kwas hialuronowy w samoopalaczu?

Zadaniem kwasu hialuronowego jest intensywniejsze przyciąganie wilgoci w skórze. Dzięki temu Twoja skóra staje się aksamitna w dotyku, miękka i elastyczna. Jednocześnie za sprawą samoopalacza zyskujesz głęboki, naturalnie wyglądający i chłodny odcień brązowej skóry, który pozostanie z Tobą na długo!

Jednak to, co najlepsze — powstaje dopiero z połączenia obu tych składników.

Na własnym przykładzie możesz sprawdzić, że samoopalacz Wonder Tan naprawdę czyni cuda! Już po pierwszej aplikacji zauważysz zmniejszoną widoczność drobnych zmarszczek i niedoskonałości, poczujesz lepszą elastyczność naskórka, a także wyeliminujesz delikatne zaczerwienienia na skórze. Dodatkowo zestaw witamin — A, C, B3 i E — to świetny sposób jeśli chcesz, aby Twoje ciało zyskało młodzieńczego blasku i zdrowej sprężystości.

H3: Masz wątpliwości co do tego, czy kwas hialuronowy rzeczywiście zwiększa trwałość?

Zauważ, jakie czynniki przyczyniają się do zanikania opalenizny. W momencie, gdy aplikujesz samoopalacz na swoją skórę, powstaje reakcja między głównym składnikiem (DHA) a aminokwasami znajdującymi się w naskórku. W ciągu kilku godzin Twoja skóra staje się brązowa — jednak samoopalacz nie przenika do głębszych warstw, a działa wyłącznie na tych zewnętrznych. W takiej sytuacji efekt brązujący zanika wtedy, gdy Twoja warstwa naskórka ulega złuszczeniu na skutek naturalnych procesów, peelingu lub innych czynników przyspieszających odnowę naskórka!

Aby zapobiegać szybszemu złuszczaniu (średni czas to 7-14 dni) warto dodatkowo nawilżać i odżywiać skórę. Właśnie na tym etapie dzieje się największa magia kwasu hialuronowego! Jego charakterystyczne właściwości sprawiają, że trwałość opalenizny możesz wydłużyć nawet o kilka dni. Brzmi świetnie prawda?

To jednak nie wszystko! Jeśli chcesz dbać o równomierną opaleniznę między kolejnymi aplikacjami samoopalacza, możesz dodać do swojej pielęgnacji balsam brązujący. Pozwoli wzmocnić efekt skóry muśniętej słońcem, a dodatkowo dostarczy Twojemu naskórkowi codziennej dawki nawilżenia i składników odżywczych wnikających w głębsze warstwy.

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

kontrola absencji
I na rentę chorobową ich wysłać :D
Fibromalgia
Podobno można wiele takich chorób wyleczyć dietą keto...
Swędzenie skóry twarzy
Albo alergia pokarmowa... Mi kiedyś połowa twarzy spuchła po zjedzeniu ryżu na wynos z baru...
Nielimitowane porady prawne 24/7
Porad prawnych może udzielać ktoś w ogóle nie związany z prawem, więc warto...