Rozgrzewająca maska detoksykująca GALÉNIC MASQUES DE BEAUTE – drzewowo-kwiatowy zapach

3 października 2019, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Maska wykorzystuje wyjątkową formułę – krystaliczny żel, który delikatnie rozgrzewa skórę w trakcie masażu. Maska z mikroemulgowaną gliceryną roślinną pomaga odblokować pory i uwolnić skórę od nagromadzonych zanieczyszczeń. Wysoka zawartość fazy olejowej silnie skoncentrowanej w glicerynie przyczynia się do zachowania stabilności formuły. Zanieczyszczenia są wychwytywane przez mikromicele, a następnie usuwane. Podczas spłukiwania czystą wodą żel zmienia się w delikatne, kremowe mleczko. Następuje odblokowanie porów, a skóra odzyskuje blask.

Maska urzeka drzewno-kwiatowym zapachem. Delikatna nuta serca jest zbudowana wokół eleganckiego kwiatowego akordu róży, łączącego się harmonijnie ze słodyczą aldehydów i świeżością piżma.
Działanie detoksykacyjne i usuwanie zanieczyszczeń:
• usuwanie mikrocząsteczek – 82% (1)
• skuteczność oczyszczania i usuwania makijażu: znaczna redukcja pozostałości na skórze – 93.8%(2)
• natychmiast po zabiegu skóra staje się jaśniejsza, a po 21 dniach stosowania jej koloryt staje się bardziej wyrównany – o 46,5% (3)
Kobiety są zachwycone! 98% kobiet podkreślało intensywne działanie oczyszczające maski. 94% ankietowanych uznało, że ich skóra jest bardziej promienna i pełna witalności (4)
CENA: 140 zł/50 ml

STARANNIE DOBRANE SKŁADNIKI

Twórca formuł ma do dyspozycji cały katalog surowców. Każdy składnik poddawany jest rygorystycznej ocenie, aby dostąpić zaszczytu umieszczenia w katalogu. To daje pewność, że spełnia surowe normy bezpieczeństwa i prawne Laboratoriów Dermokosmetycznych Pierre Fabre.
Dla każdej maski z serii MASQUE DE BEAUTÉ, ekspert ds. formuł dokonał wyboru znanego składnika aktywnego o sprawdzonych właściwościach.
MIKROEMULGOWANA GLICERYNA ROŚLINNA
Gliceryna roślinna ma wiele różnych właściwości. Jest emolientem, humektantem (substancja utrzymująca wilgoć) oraz czynnikiem nawilżającym skórę. Sam kompleks składników, bez względu na ich właściwości, nie wystarcza. Dla zwiększenia jego skuteczności konieczna jest odpowiednia formuła.

STRUKTURA THERMOCLEANTM

Opracowana struktura to mikroemulsja typu o/w zawierająca mikroskopijne micele, w której gliceryna roślinna jest rozproszona między fazą wodną a mikrokropelkami fazy olejowej. W momencie kontaktu ze skórą i pod wpływem masażu, gliceryna uwalnia przyjemne, delikatne ciepło, zapewniając dogłębne oczyszczanie. Po spłukaniu maski, wszystkie uwięzione w mikromicelach zanieczyszczenia są usuwane na zewnątrz. Dopełnieniem tej prostej formuły jest witamina E, która jest silnym przeciwutleniaczem. Neutralizuje wolne rodniki i skutecznie pomaga chronić komórki skóry przed stresem oksydacyjnym, do którego może przyczyniać się zanieczyszczone środowisko.

JAK STOSOWAĆ?

Stosować raz lub dwa razy w tygodniu na suchą skórę, masując opuszkami palców dla uzyskania efektu rozgrzewającego. Pozostawić na dwie do trzech minut. Zwilżyć dłonie, aby żel zmienił się w mleczko.
Dokładnie spłukać. Chronić maskę przed wilgocią.

(1) Badanie skuteczności działania detoksykacyjnego i usuwania zanieczyszczeń w grupie 22 kobiet w wieku
od 19 do 65 lat.
(2) Badanie skuteczności demakijażu i oczyszczania w grupie 20 kobiet w wieku od 20 do 47 lat.
(3) Ocena kliniczna pod kontrolą dermatologiczną w grupie 32 kobiet w wieku od 21 do 64 lat.
(4) Test konsumencki w grupie 112 kobiet w wieku od 18 do 65 lat.

IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA SKÓRY NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Natychmiastowy efekt
Zaletą masek jest ich wyjątkowa skuteczność w krótkim czasie. Kiedy liczy się każda minuta, użyj jednej z masek, aby uzyskać natychmiastowe rezultaty:
• Rozgrzewająca maska detoksykująca do intensywnego oczyszczania porów przywróci cerze świeży, czysty wygląd.
• Chłodząca maska oczyszczająca zwęzi pory, zmatowi skórę i poprawi jej strukturę. Pory zwężą się w widoczny sposób, a cera stanie się wygładzona.
• Orzeźwiająca maska nawilżająca przywróci skórze elastyczność i pozostawi ją aksamitną w dotyku. Cera stanie się świeża i promienna.
ZGODNOŚĆ ZE SZTUKĄ FARMACEUTYCZNĄ
• Wyrafinowane i subtelne formuły powstają dzięki kreatywności ich twórców.
• W pielęgnacji tworzenie nowych formuł wymaga przede wszystkim dbałości o bezpieczeństwo skóry.
• Galénic nigdy nie wprowadza nowości bez cierpliwych testów i długich badań. Dowodzi słuszności swoich tez opartych na intuicji, dbając o potwierdzenie skuteczności i tolerancji swoich produktów.

 

 

 


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Christian Grey
Czytałam wiele książek tego typu i to nie jest jakaś wyjątkowa lektura, tylko...
Była żona i jego matka - problem
Ja zawsze mówię, że facet, który nie ma nad głową matki czy upierdliwej...
prezenty
Najlepiej kupić coś praktycznego, np. kosmetyki, fajny krawat itp.
Porady prawne
A ja szukam zapisów kodeksowych, z nich najłatwiej wywnioskować, czy coś się zalicza...