Radość zabawy z ulubionymi bohaterami – Media Service Zawada

1 grudnia 2021, dodał: pinkmause
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Zbliżają się Mikołajki i Święta, czas oczekiwania i planowania prezentów. Magiczny czas w roku, na który wszyscy czekamy. Czas ten można wykorzystać na wspólne zabawy i czytanie książek. Przedstawiamy ciekawe propozycje bajek i bajeczek do wspólnego czytania z dzieckiem i na pomysły prezentowe mikołajkowe oraz pod choinkę – nowości wydawnicze Media Service Zawada.

 

Czytanie książek jest jedną z pierwszych inwestycji w rozwój dzieci. W książce maluch znajduje wskazówki, w jaki sposób budować swój system wartości, uczy się przez przykład i naśladowanie, a dzięki tej identyfikacji zapoznaje się z różnymi emocjami, uczuciami i postawami. Dzięki czytaniu małe dziecko uczy się słuchać i naśladować dźwięki, ponadto buduje trwałe skojarzenie czytania z przyjemnością, poczuciem bezpieczeństwa i więzi. Czytając, uczymy dziecko myślenia przyczynowo-skutkowego i rozwijamy wrażliwość moralną. Dzięki częstemu sięganiu po tę samą książkę dzieci trenują pamięć odtwórczą, co sprzyja nauce i szybkiemu opanowaniu nowych treści. Kontakt z tekstem i ilustracjami przedstawiającymi postaci z bajek aktywizuje myślenie, procesy porównywania, analizowania, szukania przyczyn i skutków, wyciągania wniosków, tworzenia elementarnych pojęć, sprzyja też ćwiczeniom pamięci, uwagi i skomplikowanych operacji myślowych. Czytanie to najprostszy sposób wpływania na osobowość dziecka oraz kształtowania nawyku i potrzeby czytania w późniejszym wieku.

 

Bajka jako pierwsza literatura dziecka pobudza wyobraźnię, ale również kształci i ćwiczy mechanizmy wyobrażeniowe. Książka zaspokaja też potrzebę informacji i wzbogaca zasób wiadomości, zaś ilustracje w książkach ułatwiają tworzenie wyobrażeń o miejscach znanych oraz odległych i niedostępnych w codziennym życiu. Wspólne czytanie jest równocześnie szczególną formą spędzania czasu z dzieckiem. Nam dorosłym daje chwile wytchnienia i relaksu, a dziecku bycie z nami tu i teraz, słuchanie naszego głosu, poczucie, że jesteśmy z nim i tylko dla niego. Czytając bajki można też dziecku pomóc wyciszyć się i zrelaksować przed snem, po dniu pełnym wrażeń. Każde dziecko, bez względu na wiek, powinno mieć codzienny kontakt z książką, a obok każdego dziecka powinien być dorosły, który poczyta mu w ciągu dnia lub przed snem. Przedstawiamy ciekawe i wartościowe propozycje bajek i bajeczek do wspólnego czytania z nowości wydawniczych Media Service Zawada.

 

Peppa Pig. Przedszkolna drużyna

Świnka Peppa to niezwykle popularna seria zabawnych i mądrych animowanych bajek dla dzieci, która podbiła serca zarówno maluchów, jak i ich rodziców, ucząc ich i bawiąc każdego dnia. Peppa jest bardzo rozbrykana i uwielbia zabawy. Lubi także czekoladowe ciasteczka, przyjęcia urodzinowe oraz wycieczki rowerowe i pikniki. Serial można oglądać na kanale MiniMini+.

Książeczki Media Service Zawada ze Świnką Peppą to doskonały pomysł na wspólną zabawę rodziców z dziećmi. Książeczki z bajeczkami i zabawami edukacyjnymi powstały na bazie serialu z przygodami różowej, zabawnej Świnki. Łączą w sobie to, co najważniejsze: świetną zabawę oraz edukację, doskonale wypełniając wolny czas dzieciom.

 

Świnka Peppa. Przedszkolna drużyna to książka Media Service Zawada w grubych okładkach z kartonowymi, bajecznie kolorowymi ilustracjami oraz magnesami z postaciami ze świata świnki Peppy do samodzielnego układania. Dzięki pięknym dużym rysunkom i możliwości zabawy magnesikami, za każdym razem od nowa i inaczej, książka cieszy i pozwala na aktywną, wesołą zabawę. W książeczce znalazły się zadania o tematyce sportowej. W przedszkolu nadszedł czas zawodów lekkoatletycznych, w których mogą brać udział dzieci wraz z rodzicami. Na małych i większych sportowców czeka sztafeta, konkurencja skoku w dal i wzwyż, bieg przełajowy przez las, mecz koszykówki, a także ćwiczenia gimnastyczne z dziadkiem Królikiem. Każdy chce zwyciężyć i zdobyć puchar albo złoty medal… Ale tylko od dziecka zależy, kto w danej i kolejnej konkurencji będzie najlepszy. Dla naszego małego Maksa zawsze na najwyższym podium staje jego ulubieniec George.

 

Książeczkę polecamy wszystkim wielbicielom wesołej świnki, a zwłaszcza młodszym maluchom, dla których zabawa z książeczką Świnka Peppa. Przedszkolna drużyna to nie tylko słuchanie opowieści, ale także kreatywne kreowanie własnej historyjki oraz wspaniałe ćwiczenie manualne z przyklejaniem magnesików. Na każdej stronie dodatkowo znajdują się zadania na spostrzegawczość i wyszukiwanie różnych elementów. Wygodny format, twarde okładki i stronice, duże rysunki i wesołe magnesiki to niewątpliwie ogromne atuty książeczki. Opowieści za każdym razem mogą być inne, ale zabawa zawsze tak samo udana. Jednocześnie prześliczne ilustracje pomogą dzieciom tworzyć własne zakończenia historyjek i dowolnie kreować i wizualizować własne koncepcje. Serdecznie polecamy wszystkim dzieciom i rodzicom. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich wielbicieli Świnki Peppy.

Polecamy z przekonaniem książeczki Świnka Peppa Media Service Zawada, opowiadające o jej optymistycznym podejściu do życia, wesołych przygodach oraz kreowaniu przyjaznej atmosfery i niezwykłej… zwykłości. Dzięki książeczkom Media Service Zawada dzieci poznają otaczający Peppę świat razem z nią, jej rodziną i przyjaciółmi. Wspaniałe lektury i kreatywna, wesoła zabawa przez cały rok.

 

Peppa Pig. Z Peppą jest wesoło

Książeczka ogromnego formatu z obrazkami 3D zachwyci każde dziecko, a zwłaszcza małych wielbicieli świnki Peppy i jej przyjaciół. Większość dzieci uwielbia książeczki z okienkami i innymi ruchomymi elementami, tym bardziej spodobają się im przestrzenne ilustracje. Nic dziwnego – można je czytać i bawić się w nimi na wiele różnych sposobów. Dzięki takim dodatkom dziecko może samodzielnie odkrywać i poznawać ciekawostki, a jednocześnie wizualizować sobie czytane lub słuchane opowiadanie. Dlaczego warto podsuwać dzieciom książeczki przestrzenne? Bo pobudzają kreatywność, są inspirujące, zaciekawiają a ich przekaz edukacyjny trafia do dzieci w 100 procentach.

 

To fantastyczny pomysł na ciekawy prezent dla dzieci w różnym wieku. Trójwymiarowe ilustracje dają małym czytelnikom złudzenie uczestnictwa w opisywanych przygodach. Dzieci uwielbiają niespodzianki, a w tej książeczce jest ich naprawdę sporo, bowiem każda strona jest inna, jeszcze bardziej kolorowa i zabawna. Peppa lubi się bawić i często zaprasza swoich przyjaciół wymyślając różne niesamowite zabawy. Jeśli chcecie zobaczyć jak Peppa wygląda w wianku z kwiatów, jaką sukienkę ma owieczka Suzy, jaką zabawę wymyślił George i słonik Edmund, co najbardziej lubią Zuzu i Zaza oraz królik Richard, jak wyglądają rodzice Peppy na superprzyjęciu lub kto będzie konferansjerem, a kto chce wystąpić na scenie dowiecie się czytając i oglądając książeczkę Media Service Zawada Z Peppą jest wesoło. Na każdej stronie mieści się krótki tekst nawiązujący do ilustracji i jej przestrzennej aranżacji.

 

Książeczka ma duży rozmiar przez co przestrzenne sceny są jeszcze piękniejsze. Nasz mały Maks uznał, że obrazki umożliwiają także zabawę figurkami. Pomysłowość maluchów jest nieskończona. Książeczka ma twarde okładki i strony w środku też są masywne, dzięki czemu książeczka może być czytana i oglądana po wielokroć i nadal będzie przepiękna i intrygująca. Treść skonstruowana jest w idealny sposób, dostosowany do możliwości młodego odbiorcy. Moc emocji i bajeczna zabawa. Zachęcamy wszystkich rodziców do czytania dzieciom oraz wspólnego opowiadania własnych historii inspirowanych przestrzennymi ilustracjami. Idealna pozycja do biblioteczki każdego malucha.

 

Barbie. Siła sióstr

Czy na świecie istnieje inna, tak znana lalka, jak Barbie? Przedmiot największego pożądania dziewczynek na całym globie od końca lat 50 ubiegłego wieku, także dzisiaj uwielbiany jest przez większe i mniejsze kobietki. Książeczki Barbie Media Service Zawada to zdecydowanie pozycje, które przypadną do gustu każdej dziewczynce. Czas spędzony nad książeczkami i wspólne czytanie z pewnością będzie bardziej wartościowe niż kolejna kreskówka w telewizji.

W wersji animowanej Barbie jest postacią o czystym i przepełnionym miłością sercu. To nastoletnia dziewczynka, która ma wiele talentów oraz niecodziennych umiejętności. W trakcie swoich licznych przygód spotyka jednorożce, pegazy i inne fantastyczne stworzenia. W magicznym świecie Barbie dobro zawsze zwycięża. Barbie ma również trzy przyjaciółki: Midge, Teresę oraz Summer. Barbie zachęca też do aktywnego spędzania czasu, uprawiania sportu i rozwijania poczucia przyjaźni, solidarności i fair play.

 

Książeczka Barbie. Siła Sióstr Media Service Zawada to nowa, ciekawa pozycja do czytania i zabawy. Fantastyczna pozycja dla każdej dziewczynki do kreatywnego spędzania czasu, słuchania ze zrozumieniem, czy też doskonalenia umiejętności czytania. W książeczce dziecko znajdzie przestrzenne ilustracje 3D, które sprawiają, że książeczka jest jeszcze bardziej ciekawa, a opowieść nabiera nowego wymiaru. Każda dziewczynka powinna być zachwycona.

Chelsea i Stacie zapragnęły wziąć udział w przesłuchaniu, mając nadzieję na wygranie skrzyni pełnej skarbów. Barbie i Skipper miały jednak ochotę na dzień pełen wrażeń podczas siostrzanej wycieczki. Niestety podczas wycieczki dziewczynkom zepsuł się kamper i dziewczynki były zmuszone zdobyć pieniądze na jego naprawę. Zgłosiły się więc do udziału w programie: Kłótnia, kłótnia, kłótnia… Przy wzajemnej pomocy, wsparciu i współdziałaniu dziewczynki wykonywały kolejne, coraz bardziej skomplikowane zadania. Jaki skarb odkryły siostry i jakie wartości są najważniejsze dowiecie się czytając opowieść Siła Sióstr.

Nie ma lepszego sposobu na zaszczepienie w dzieciach miłości do książek, niż zrobienie tego poprzez wartościową opowieść. A tego na pewno nie zabraknie z książeczkami Barbie Media Service Zawada. Dlaczego są takie wyjątkowe? Ponieważ wychodzą poza schemat, wyróżniają się ciekawą formą i są interaktywne. Na długo przykuwają uwagę dziecka. Te publikacje z pewnością nie będą leżały zapomniane na półce.

 

L.O.L. Surprise! Hejka, To My!

L.O.L. Surprise! to jedna z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych zabawek dla dziewczynek w postaci kolekcjonerskich laleczek ukrytych w kulach. Laleczki skradły serca nie tylko dziewczynek, ale i ich rodziców. Ich największą atrakcją jest to, że nie do końca wiadomo, co znajduje się w każdej kuli, co jeszcze bardziej rozbudza dziecięcą ciekawość i gwarantuje dobrą zabawę.

L.O.L. Surprise! to już jednak nie tylko zabawka, ale także jeden z ważniejszych elementów popkultury, a co istotne, ten trend wyznaczają najmłodsi i bardzo dobrze im to wychodzi. Kultowe postacie pojawiają się na akcesoriach szkolnych, ubraniach, pościeli czy innych zabawkach. Dzisiaj L.O.L. Surprise! to już pewien element modnego stylu, który dobrze się nosi, i z którym warto się pokazać. Dla fanek laleczek Media Service Zawada wydaje kolorowy magazyn oraz różnorodne, ciekawe i dziewczęco zakręcone książeczki aktywizujące. Najnowszą propozycją dla dziewczynek jest przewodnik pt.: L.O.L. Surprise! Hejka, To My!

 

L.O.L. Surprise! Hejka, To MY! kolorowa książeczka formatu A4 w formie poradnika z naklejkami. Superzabawa gwarantowana. To opowieść pełna lalek ich siostrzyczek i psiapsiółek. Z poradnika każda dziewczynka dowie się z jaką lalką może się utożsamić, poznać m.in. olśniewającą Queen Bee, roztańczoną Center Stage, utalentowaną Divę, fantastycznie miksującą D.J., optymistyczną Curious Q.T, czy megazdolną Teacher’s Pet i wiele innych. Można też poznać odpowiadające lalkom siostrzyczki i przekonać się, że małe aniołeczki są równie przebojowe jak ich starsze rodzeństwo. Każda z opisywanych lalek należy do jednego z 4 klubów: Glee Club, Hip Hop Club, Storybook Club lub Spirit Club. Dodatkowo w książce dziewczynki znajdą mnóstwo sekretnych wiadomości i zadań do rozszyfrowania. Na każdej stronie czeka nowa zagadka. W książeczce znajdziemy też 100 kolorowych naklejek z lalkami.

 

Piszę i rysuję z Psim Patrolem

Psi Patrol to animowany serial o dziesięcioletnim Ryderze oraz sześciu małych pieskach, którzy zajmują się ratowaniem miasta i jego mieszkańców z przeróżnych tarapatów. Cechuje je ogromna odwaga i złote serce, a żadna praca nie jest niemożliwa czy niewykonalna. Dzielna drużyna szczeniąt, składająca się z Marshalla, Rubble’a, Chase’a, Rocky’ego, Zumy i Skye uczy dzieci umiejętności współpracy, empatii i zrozumienia. Czworonożni przyjaciele nigdy się nie nudzą, a na dodatek pomogą każdemu, kto tego potrzebuje. Psi Patrol to jednak już nie tylko bajka, ale element dziecięcego świata, bowiem szczeniaki z powodzeniem wkroczyły do mody, książeczek, artykułów szkolnych i papierniczych oraz na półki z zabawkami. Dzisiaj niemal każde dziecko zna wspaniałą psią drużynę i uwielbia się z nimi bawić. Książeczki Psi Patrol Media Service Zawada to ciekawe i kolorowe publikacje opowiadające o przygodach kultowych bohaterów.

 

Psi Patrol to zgrana ekipa, która zawsze jest gotowa pędzić z pomocą. A każde zgłoszenie oznacza nową fascynującą przygodę. Zaczynamy opowieści o dzielnych psiakach. Pewnego dnia mały Pingwinek oddalił się od rodziny bawiąc się na stoku oblodzonej góry. Kto uratował ślizgających się bohaterów, kto pomógł posprzątać farmę po burzy, kto uratował świnkę, która nie umie pływać i kto pomógł małemu kosmicie dowiecie się z opowieści zawartej w książeczce Piszę i rysuję z Psim Patrolem.

Krótkie zabawne opowieści o bohaterskich pieskach to jednak nie jedyna atrakcja, która czeka na dzieci. Do książeczki dołączona jest bowiem tablica „piszę-zmazuję” (tzw. znikopis), która może pomóc zachęcić dziecko do nauki rysowania i pisania. Dzielne pieski z Psiego Patrolu: Marshall, Rocky, Zuma, Chase, Rubble i Sky podpowiadają, co można narysować lub napisać, jednak dzieci chętnie tworzą także swoje własne małe dzieła sztuki. W kolorowej książeczce dzieci i rodzice znajdą szereg różnorodnych i ciekawych zadań. Zabawa w rysowanie i pisanie rysikiem na tablicy fantastycznie wspierają rozwój zdolności manualnych i grafomotorycznych.

 

Książeczkę ze znikopisem pokochają zarówno przedszkolaki, jak i młodsze dzieci, które podczas zabawy mogą ćwiczyć prawidłowy chwyt pisarski i rozwijać swoją wyobraźnię. Znikopis umożliwia tworzenie dowolnych rysunków, które następnie można zmazać jednym ruchem ręki. Taka zabawa naprawdę nigdy się nie nudzi. Książeczka ze znikopisem jest dla dziecka niezwykle atrakcyjną formą zabawy w doborowym towarzystwie piesków z Psiego Patrolu. Fantastyczna książeczka-zabawka, którą polecamy wszystkim, bez względu na wiek.

 

O zaletach książek można opowiadać bez końca. Książki rozwijają wyobraźnię dziecka i dostarczają mu rozrywki, wspomagają naukę pisania i czytania, ułatwiają zapamiętywanie, wzbogacają zasób słów oraz pokazują różne sposoby wyrażania myśli i pozwalają dziecku rozwinąć empatię i zdolność rozumienia różnych sytuacji.

Psi Patrol gotowy na wezwanie. Odkrywanka

Dla młodszych dzieci, które uwielbiają niespodzianki. Szukaj tajemniczych wiadomości, sprawdź, jak potoczyły się akcje na ukrytych stronach książki i zajrzyj do wnętrza bazy dzielnej ekipy. Zabawa dopiero się zaczyna!

 

Psi Patrol to nie tylko zgrana ekipa ratowników, to także grupa przyjaciół, która uwielbia spędzać ze sobą czas. Każdy członek psiej ekipy ma inne umiejętności, więc podczas akcji wzajemnie się wspierają. Książeczka pozwoli poznać bohaterów Psiego Patrolu i inne postaci które wpadają w tarapaty i potrzebują pomocy. Po każdej akcji ratowniczej pieski spędzają czas na zabawie. Kto leży na różowym kocyku, a kto wypoczywa na dmuchanym dinozaurze? Kto mieszka na farmie i kto został wezwany na pomoc przez farmerkę Yumi? Kto kryje się w dżungli i jakie zwierzęta można tam spotkać? Poznaj psią ekipę i wraz z nimi ruszaj na kolejną akcję!

Książeczka ma niestandardowe rozmiary, bowiem rozkłada się na szerokość 3 arkuszy. Strony są kartonowe dzięki czemu książeczkę łatwo trzymać i oglądać nawet w najbardziej dziwnych pozycjach. Maks idealnie zaprezentował nam możliwości poznawcze dzieci i pozycje, w których można książeczkę oglądać. Dodatkowo na stronach ukryte są obrazki w okienkach. Czyli wszystko co dzieci kochają…

 

Rozwijająca kreatywność i poprawiająca sprawność manualną książka z okienkami jest wspaniałym sposobem na zabawę i naukę dla najmłodszych dzieci. Feeria barw, zabawne obrazki, postacie Psiego Patrolu do których łatwo się przywiązać i które dziecko kocha – to wszystko i jeszcze więcej oferuje Media Service Zawada. Wspaniale zaprojektowana sprawia, że dzieci z przyjemnością same zajmują się oglądaniem książeczek i odkrywaniem ich tajemnic.

Książkę odkrywankę pokocha każde dziecko. Pokochają je również rodzice, którzy chcą, by ich pociechy bez problemów i intuicyjnie przyswajały nową wiedzę przy okazji świetnej zabawy. To wspaniała rozrywka. Polecamy z pełnym przekonaniem.

 

Masza i Niedźwiedź. Wyprawa Maszy

Serial Masza i Niedźwiedź wciąż zdobywa nie tylko wiernych fanów, ale też uznanie branży i prestiżowe nagrody. Mimo że ma zaledwie 13 lat już jest zaliczany do klasyki animacji. Przygody bohaterów są ciekawe i zabawne, bo oparte na gagach i pantomimie. Ale to nie wszystko. W tych krótkich bajkach jest wiele nawiązań do rosyjskiej kultury, ważnych wydarzeń na świecie oraz rodzicielskiej codzienności. Fenomen przeskoczył ze świata animacji do pokoików dzieci na całym świecie. Dzisiaj na rynku znajdziemy całą masę produktów: książek, czasopism, gier, gadżetów, ubrań, akcesoriów domowych a nawet słodyczy z Maszą i Niedźwiedziem.

 

Świetnym pomysłem na prezent są książki o przygodach bohaterów, ponieważ dziecko może w każdej chwili znaleźć się w ukochanym bajkowym świecie, a jednocześnie nie musi w tym celu siadać przed ekranem. Książeczki Masza i Niedźwiedź znajdziemy też w ofercie Media Service Zawada. Wyprawa Maszy to książeczka-zabawka, pozycja równie wyjątkowa, co oryginalna. Masza i Niedźwiedź wybierają się na wyprawę, a naszym zadaniem jest odszukanie i opowiedzenie, co spotkało ich po drodze. Aby oglądać obrazki należy użyć „magicznej latarki”. Co ciekawe tylko latarka z kartonu pozwala zobaczyć to, co jeszcze przed chwilą było ukryte… A mnóstwo czasu może minąć, aby upewnić się, że niczego nie przegapiliśmy. Chromowane przyciemnione strony dopiero przy poruszaniu kartonikiem dają wrażenie podświetlenia.

Fantastyczna książeczka ucząca spostrzegawczości, kształcąca zdolności manualne i koordynację wzrokowo-ruchową. Dla dziecka prawdziwie magiczna, dla dorosłego odkrywcza i cenna. Mnóstwo śmiechu, radości i wspaniałej zabawy. Jesteśmy ogromnie ciekawi, czy innym małym i starszym czytelnikom, spodoba się tak bardzo, jak nam.

 

Wyjątkowe książki z ulubionymi bohaterami dzieci: ekipą Psiego Patrolu, laleczkami L.O.L. Surprise, Barbie, świnką Peppą i jej rodzinką, a także Strażakiem Samem i Maszą i Niedźwiedziem dostępne w SUPEROFERCIE w sieci sklepów

Akcja trwa od 29 listopada do 12 grudnia lub do wyczerpania zapasów. W ofercie zarówno wspaniałe opowiadania, jak i książki z mnóstwem zadań do rozwiązania w bardzo atrakcyjnych cenach!

RADOŚĆ ZABAWY – GWARANTOWANA!

 

 

Polecamy również:

Moc zabawy z Psim Patrolem – książeczki dla dzieci

Książeczki dla dzieci z ulubionymi bohaterami

Świnka Peppa – bajeczki nie tylko dla maluchów

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Rehabilitacja po przechorowaniu cov…
Wiele osób też potrzebuje wsparcia psychologa, zwłaszcza po ciężkiej chorobie.
Mieszanie podkładów
Ja mieszam podklady różnych marek i nic to nie przeszkadza w makijażu..
Travelist
Fajnie byłoby gdzieś wyskoczyć w lutym, muszę tam zajrzeć
Suknia ślubna - Warszawa
Ja lubię oryginalne kolory sukni ślubnych, biel to nuda.