Premiera PROFHILO® BODY, innowacyjnego protokołu zabiegowego szwajcarskiej firmy IBSA, który w opinii lekarzy wstrząśnie rynkiem medycyny estetycznej!

25 października 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

W piątkowy wieczór w warszawskim hotelu Marriott po raz kolejny mogliśmy świętować innowacyjne podejście producenta dermatologicznych wyrobów medycznych na bazie kwasu hialuronowego IBSA Derma do piękna i medycyny estetycznej.

W gronie lekarzy, zespołu IBSA i przy muzycznej oprawie artystki jazzowej Doroty Miśkiewicz i Marka Napiórkowskiego poznaliśmy nowy produkt PROFHILO® BODY. Na piątkowym evencie, który poprowadził Olivier Janiak, wybrzmiały główne hasła IBSA czyli YOU ARE A MASTERPIECE czy BEAUTY IS YOU, które doskonale odzwierciedlają podejście producenta do medycyny estetycznej – zabiegi mają podkreślić naturalne piękno pacjenta. Drugi dzień wydarzenia był szkoleniem lekarzy medycyny estetycznej oraz przedstawieniem idei nowego produktu. Swoimi doświadczeniem i spostrzeżeniami podzielili się DR MONIKA NUNBERG-SAWICKA,  DR BOŻENA JENDRYSIK oraz DR MARCO BARTOLUCCI.

DR MARCO BARTOLUCCI.

PROFHILO® BODY wychodzi naprzeciw potrzebom, a często frustracjom pacjentów w różnym wieku, którzy mierzą się z utratą jędrności ciała – której objawy nie wyglądają identycznie u każdego, a oprócz genów, wiele zależy od środowiska, nawyków i stylu życia. Według badania rynku przeprowadzonego przez IBSA, dla większości ankietowanych kobiet utrata jędrności skóry  nie jest tylko niedoskonałością, niewielkim defektem, ale może również stanowić prawdziwy problem, który będzie miał znaczny wpływ na ich codzienne życie.

 

IBSA Derma prezentując nowe podejście do utraty jędrności ciała, stworzyła kompletny protokół zabiegowy, który łączy zabiegi iniekcyjne wykonywane w ośrodku medycznym z pielęgnacją domową. PROFHILO BODY® to połączenie szwajcarskiej precyzji z włoskim zamiłowaniem do piękna

PROFHILO BODY® TO NOWA SZANSA NA SPEŁNIENIE POTRZEB PA C J E N T E K.

W portfolio IBSA Derma znajdziemy takie produkty jak: PROFHILO®, Aliaxin® i VISCODERM®

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Prezenty
Zawsze można być praktycznym :P tym bardziej jak idziemy do mężczyzny. Butelka dobrego...
Czego nie odmówisz sobie nawet podc…
Pizzy, niestety (albo stety :P ). Pizzy nie potrafię się oprzeć i zawsze...
Pleśń i wilgoć w domu
Teraz z domów robi się termosy więc potrzeba wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Kanały...
Termometr
U nas sprawdza się termometr dokonujący dokładnych pomiarów temperatury ciała, ale też powierzchni czy płynów.