Pojazdy na akumulator dla dzieci – samochód, motocykl, koparka | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Pojazdy na akumulator dla dzieci – samochód, motocykl, koparka

18 listopada 2015, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

cfrhgfgh

Twoje dziecko lubi patrzeć na przejeżdżające samochody i motocykle albo jak pracują maszyny budowlane? Już dziś możesz spełnić jego dziecięce marzenia o kierowaniu takim pojazdem.  W sklepie internetowym Sklep-Karolinka.pl znajdziecie szeroki wybór pojazdów z akumulatorami dla dzieci.

Dlaczego warto wybrać samochód na akumulator Aero dla Twojego dziecka? Przede wszystkim realizujesz marzenia swojego dziecka o własnym samochodzie. Twoje dziecko może samodzielnie prowadzić samochód akumulatorowy lub pozwolić, byś sterował go pilotem – masz pełną kontrolę nad tym gdzie jedzie dziecko.  Auto posiada dwie prędkości poruszania, zarówno do przodu, jak i do tyłu.  Posiada w sobie wiele funkcji, które zapewni wspaniałą i długa zabawę: klakson i melodie, wejście na odtwarzacz MP3, regulator głośności i światła LED. Samochód na naładowanej baterii może jeździć do 2 h. Samochód wykonany jest z wysokiej jakości materiałów dzięki czemu Twoje dziecko jest podczas zabawy bezpieczne.

5816601149

Samochód naakumulator możecie kupić TUTAJ

Bulldozer/Spycharka spełni marzenia Twojego dziecka o wcieleniu się w operatora poważnego sprzętu budowlanego. Pojazd napędzany silnikiem elektrycznym o dużej mocy, zasilanym akumulatorem o pojemności 4Ah (6V). Wykonana jest z najwyższej jakości materiałów dzięki czemu Twoje dziecko jest bezpieczne podczas zaboawy. Spycharka posiada wbudowane melodie oraz klakson, uruchamiane przyciskami kokpitu, wejście na odtwarzacz MP3 z regulacją głośności, światła LED i zaczep do holowania przyczepki. Bulldozer posiada mocny silnik elektryczny zasilany wytrzymałym akumulatorem, co zapewni długi czas zabawy dla Twojego dziecka

5818010885

Spycharkę na akumulator możecie kupić TUTAJ

Koparki – wielkie maszyny wyposażone w tajemnicze narzędzia – często fascynują małych odkrywców. Digger spełni marzenia Twojego dziecka o wcieleniu się w operatora poważnego sprzętu budowlanego. Pojazd napędzany silnikiem elektrycznym o dużej mocy, zasilanym akumulatorem o pojemności 7Ah (6V). Digger wyposażony jest w obsługiwaną ręcznie łyżkę oraz posiada wbudowane melodie i klakson, uruchamiane przyciskami kokpitu, ma wejście na odtwarzacz MP3 z regulacją głośności, światła LED i zaczep do holowania przyczepki.  Wykonany jest z wytrzymałych materiałów, które zapewnią bezpieczeństwo Twojemu dziecku.

5818036964

Koparkę na akumulator możecie kupić TUTAJ

Motocykl firmy REBEL to idealny wybór dla małych miłośników motocykli.  Ten duży pojazd na akumulator będzie służył przez długie lata jako towarzysz przygód dziecka. Pojazd napędzany jest dwoma silnikami o łącznej mocy 30W, zasilanymi akumulatorem o pojemności aż 7Ah. Motor posiada funkcję jazdy w dwóch prędkościach zarówno do przodu, jak i do tyłu. Wyposażony jest w efektowne oświetlenie LED oraz wbudowane melodie. Pojazd Rebel wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, bezpiecznych dla dziecka.

5818067903

Motocykle na akumulator możecie kupić TUTAJ

Inne pojazdy na akumulator oferowane przez sklep internetowy Sklep-Karolinka.pl możecie kupić TUTAJ

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Pojazdy na akumulator dla dzieci – samochód, motocykl, koparka

  1. Właśnie się zastanawiamy, co Naszym chłopakom kupić :)

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Szkło w domu, jak to u Was wygląda?…
Tak, ja już widzę jak kryształki szkła rozsypują się u mnie na podłodze. Zwłaszcza...
Torba podróżna czy walizka na kółka…
Najczęściej korzystam z walizek, bo przy cięższym bagażu nie trzeba się wysilać nosząc...
Maskowanie koloru licówkami
Tylko że teraz mnóstwo osób je nosi i oswajamy się z tym widokiem,...
Kosmetyki do pielęgnacji miejsc int…
Polubiłam się z szarym mydłem gdy zaczęły mi dokuczać ciągłe wysypki. Takiego perfumowanego nie...