Pierwszy salon firmowy AQUAPHOR z showroomem otwarty na warszawskiej Pradze

16 grudnia 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Od 15 grudnia przy ul. Kijowskiej 7 w Warszawie, można spróbować prawdziwie świeżo przefiltrowanej wody i porównać ją ze zwykłą kranówką. Światowy producent domowych filtrów do wody i systemów uzdatniania wody w przemyśle otworzył na Pradze swój pierwszy firmowy salon, połączony z eleganckim showroomem.  Można w nim zobaczyć z bliska bogatą gamę filtrów domowych i systemów uzdatniania wody, które można też zakupić.

Doradcy AQUAPHOR odpowiedzą na miejscu na wszystkie pytania i rozwieją wątpliwości dotyczące filtracji wody, a także udzielą informacji i rad w kwestii wyboru i instalacji filtrów. W sklepie można zobaczyć przykładowe instalacje. Z okazji otwarcia firma przygotowała dla  klientów specjalną promocję: Przyjdź, oddaj swój stary dzbanek filtrujący i wymień go na nowy dzbanek AQUAPHOR za 1zł. Ilość produktów promocyjnych ograniczona.

Zapraszamy do nowego salonu firmowego Aquaphor! Szczegóły na www.aquaphor.pl

O AQUAPHOR

Aquaphor Poland Sp zo.o.to oddział międzynarodowej firmy Aquaphor Corporation, prowadzącej zdywersyfikowaną działalność badawczo – produkcyjno – handlową w ponad 60 krajach świata. Założona w 1992 roku firma jest dziś jednym z największych światowych producentów materiałów filtrujących i domowych filtrów do oczyszczania wody, w tym: dzbanków filtrujących, kuchennych filtrów podzlewowych, stacji uzdatniania wody do całego domu, a także zaawansowanych technologicznie systemów filtrujących dedykowanych do przemysłu.

AQUAPHOR tworzy, rozwija i produkuje coraz to nowocześniejsze urządzenia, które poprawiają jakość spożywanej przez nas wody. Doskonałą jakość produktów AQUAPHOR, ich w pełni ekologiczny skład i efekty w postaci najwyższego stopnia oczyszczania wody potwierdzają wiodące światowe organizacje certyfikujące, a innowacyjne technologie, wykorzystane w produkcji filtrów chroni ponad 130 patentów w różnych krajach świata. Produkty AQUAPHOR przyczyniają się do ochrony środowiska i zmniejszeniem zużycia szkodliwego plastiku pet.  Więcej: www.aquaphor.pl 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jaki pies dla rodziny z małymi dzie…
Również mam yorka i jest bardzo łagodny i lubi dzieci. Moim zdaniem wszystko...
Auto na minuty
Miałam okazję kilka razy skorzystać z takiego wynajmu na minuty i wcale to...
astma u dzieci
Przy astmie nebulizator w domu to podstawa, bo nierzadko podaje się sterydy...
Jak przygotować piersi do karmienia…
Nie ma na to recepty i moim zdaniem nie można się do tego przygotować,...