Nowy ekskluzywny zapach dla kobiet Voyage La Sultane de Saba | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Nowy ekskluzywny zapach dla kobiet Voyage La Sultane de Saba

11 września 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

 Francuska marka La Sultane de Saba® przedstawia nowy ekskluzywny zapach dla kobiet Voyage La Sultane de Saba. Esencją perfum jest kompozycja orientalnych zapachów, takich jak bursztyn, paczuli i delikatna wanilia- to wyraz autentycznego wrażenia olfaktorycznego o zniewalającym uroku. Flagowy zapach marki Ayurvedigue rozpieszcza zmysły nutami bursztynu, paczuli i wabili. Zapach tak kuszący, że otula kobietę niczym ramię ukochanego. To zmysłowa podroż do krainy miłości. Elegancki flakon ze złotą nakrętką podkreśla elegancki rodowód perfum.

nowy ekskluzywny zapach dla kobiet Voyage La Sultane de Saba

 

O marce

Koncepcja La Sultane de Saba opiera się na starożytnych i drogocennych rytuałach piękna orientalnych kobiet, przekazywanych z pokolenia na pokolenie z matki na córkę. Poprzez swoje autentyczne i oryginalne produkty oraz zabiegi na ciało dostępne w olśniewającej palecie zapachów i kolorów, La Sultane de Saba ma na celu zachęcić Cię do marzeń, podróży, odkrywania odległych horyzontów, kierując Cię do krainy słońca, gdzie ciało a umysł odnajduje esencję relaksu i dobrego samopoczucia.

Zainspirowany rytuałami pielęgnacyjnymi mistycznego Orientu, ale także Azji i nie tylko, La Sultane de Saba oferuje kilka linii produktów, z których każda oparta jest na unikalnej i magicznej autentyczności. Wszystkie kosmetyczki i masażystki z La Sultane de Saba ukończyły szkolenie w zakresie orientalnej depilacji i rytuałów hammam zgodnie z czystymi tradycjami przodków, przy użyciu określonych technik.

Cosmetique Mag Oscars 2010

Zestaw do masażu ajurwedyjskiego La Sultane de Saba został nominowany w kategorii pielęgnacja ciała i produktów łazienkowych w salonach kosmetycznych.

CosmetiqueMag Award 2007

La Sultane de Saba otrzymała nagrodę CosmetiqueMag Award w kategorii Body Care w Beauty Institute za gamę Balinese Travel.

H.Pierantoni Innovation Award 2006

Za gamę produktów L’Essentiel

Wyprodukowane  we Francji

Cena produktu:

Perum Voyage La Sultane De Saba (100 ml): 530

Więcej informacji na: www.lasultandesaba.pl

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Styl eko
Nie każdy ma działkę....
Gdzie w Polsce rodzi się najmniej d…
Jasne, bo 500 zł to taka kasa jak nie wiem.... Dwa razy zrobisz większe...
sklepy online z odzieżą dziecięcą…
Ale jakość też jest ważna, żeby to ubranie wytrzymalo choć 3 prania
Facet nie wie czego chce czy się mn…
Warto słuchać otoczenia w sprawie dopasowania partnera. Z boku widzi się więcej....