4 kroki do promiennej skóry: kompleksowy plan pielęgnacji | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

4 kroki do promiennej skóry: kompleksowy plan pielęgnacji

7 września 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Promienna, świeża i zdrowo wyglądająca skóra twarzy to cel, który stawia sobie w pielęgnacji wiele kobiet. Jak to osiągnąć? Kluczowe jest dobre oczyszczanie, nawilżanie, ochrona przed czynnikami zewnętrznymi, a jako główny bohater pielęgnacji – skuteczny kosmetyk do zadań specjalnych, na przykład w postaci trwale zmniejszającego oznaki starzenia serum Age ProteomTM. Poznaj 4-etapowy rytuał pielęgnacyjny dla promiennej skóry!

promienna cera

Oczyszczanie – od tego zacznij

Nie ma kompleksowego dbania o skórę bez dokładnego oczyszczania. Rano zmywa się z twarzy nadmiar łoju i resztki kosmetyków, które pozostały po nocnej pielęgnacji. Wieczorem, przed pielęgnacją, oczyszcza się skórę z kurzu, zanieczyszczeń i sebum. Rano wystarczy jeden kosmetyk oczyszczający: woda micelarna, pianka lub mleczko. Do wieczornej pielęgnacji włącz dodatkowo dobry preparat do demakijażu. Dopiero oczyszczona skóra jest gotowa na kolejne etapy pielęgnacji.

Serum redukujące oznaki starzenia – serce pielęgnacji

Zachowanie młodej, jędrnej i świetlistej skóry twarzy wymaga włączenia do pielęgnacji kosmetyków o skutecznym i potwierdzonym działaniu. Kolejnym krokiem po oczyszczaniu powinno być więc dostosowane do potrzeb skóry serum. Instytut Esthederm, na bazie przełomowego odkrycia profesora Miroslava Radmana, stworzył serum przeciwzmarszczkowe Age ProteomTM – pierwszy produkt, który chroniąc proteom, działa u źródła starzenia się skóry.

Proteom, czyli wszystkie białka w organizmie są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i pięknego wyglądu skóry. Jego ochrona to w perspektywie długoterminowej szansa na zachowanie młodej skóry.

Nawilżanie – podstawa pięknej skóry

To dzięki odpowiedniemu nawilżeniu cera jest promienna i wygląda zdrowo. Dobrze dopasowany do potrzeb skóry krem nawilżający to niezbędny krok w rytuale pielęgnacyjnym. W tym etapie zastosuj również krem pod oczy – by nawilżyć również tę najdelikatniejszą skórę.

Ochrona przed czynnikami zewnętrznymi – na finał

Kompleksowa pielęgnacja to również ochrona delikatnej skóry twarzy przed czynnikami zewnętrznymi. Pamiętaj szczególnie o ochronie przeciwsłonecznej – promieniowanie UV to jeden z czynników, który najbardziej wpływa na pogorszenie kondycji skóry.

Twój nowy rytuał pielęgnacyjny – 4 kroki do promiennej skóry

Chcesz zachować jak najdłużej promienną i pełną blasku skórę? Zadbaj o jej kompleksową pielęgnację z programem długowieczności skóry Instytutu Esthederm. Rytuał to 4 etapy, poprzedzone demakijażem skóry (tu polecamy wyjątkowo delikatny płyn micelarny Esthederm Osmoclean OSMOPURE FACE AND EYES CLEANISING WATER). Następne, właściwe kroki to:

Krok 1: oczyszczanie – głęboko oczyszczającym kremem do twarzy i dekoltu dla każdego typu skóry Osmoclean GENTLE DEEP PORE CLEANSER. Kosmetyk absorbuje nadmiar sebum, zanieczyszczenia znajdujące się głęboko w porach i zalegające w nierównościach na skórze. Błyskawicznie odblokowuje i udrażnia pory oraz stopniowo likwiduje zaskórniki. Tak głębokie oczyszczanie najlepiej stosować raz w tygodniu, a w przypadku skóry tłustej – 2 razy w tygodniu.

Krok 2: energetyzacja i antyoksydacja – mgiełka do twarzy o działaniu nawilżającym, antyoksydacyjnym i energetyzującymCELLULAR WATER MIST. Jej formuła wzbogacona o kwas hialuronowy intensywnie nawilża skórę, poprawia jej jakość i strukturę, przedłuża młodość komórek, jednocześnie spowalniając procesy starzenia.

Krok 3: serum antystarzeniowe – zaawansowane serum przeciwzmarszczkowe AGE PROTEOMTM, trwale redukujące oznaki starzenia się skóry. Oparte na opatentowanej, opartej na badaniach naukowych biotechnologii AGE PROTEOMTM.

Krok 4: ochrona – spray ochronny InCELLIUM CITY SPRAY, który wzmacnia naturalny system obrony i ochrony skóry przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi oraz zapobiega fotostarzeniu się skóry.

Pełna blasku, promienna i świetlista skóra jest twoim marzeniem? Spełnij je z 4-etapowym rytuałem pielęgnacyjnym, w którym główną rolę odgrywa serum AGE PROTEOMTM.

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

gazety
Lubię czytać gazety codzienne
Film "Zielona granica" - opinie
Film padł ofiarą kampanii wyborczej, w której oponenci szukają każdej możliwości żeby się spierać.
Lidar - sposób na odtworzenie dawne…
Super sprawa tak sobie zajrzeć w przeszłość danej okolicy....
Jak urządzić mieszkanie
Francuski jest też fajny