Nowości Wydawnictwa Insignis: Will Smith, Jeremy Clarkson, Ben Collins!

24 listopada 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Dobra książka zapewni rozrywkę nawet w najdłuższe jesienne wieczory! Wydawnictwo Insignis zaprasza Was do wielkiego świata, w którym macie okazję poznać kulisy życia sławnych osób, zapewnia dużą porcję rozrywki dzięki kolejnej książce Jeremiego Clarksona i zdradza sekrety najsłynniejszego auta należącego do agenta 007… Poznajcie jesienne nowości, których nie wolno przegapić:

Will – Will Smith

Will Smith książka

Odważna i inspirująca książka, w której Will Smith, jedna z najbardziej wyrazistych i rozpoznawalnych postaci współczesnego przemysłu rozrywkowego, opowiada szczerze o swoim życiu i dzieli się doświadczeniami, które pozwoliły mu zrozumieć, że pielęgnowanie międzyludzkich więzi jest równie ważne, co satysfakcja z zawodowych sukcesów i poczucie wewnętrznego szczęścia.
To także książka, która pozwala poznać ze wszystkimi szczegółami przebieg jednej z najbardziej niesamowitych karier w świecie muzyki i filmu.

W Polsce ukażała się ona 24 listopada, zaledwie kilka dni po światowej premierze!

Ta książka to nie tylko pasjonująca opowieść o metamorfozie Willa Smitha z dziecka dorastającego w zachodniej Filadelfii w czołową gwiazdę rapu swoich czasów, a następnie w jednego z najpopularniejszych aktorów w historii Hollywoodu. To o wiele więcej.

Will Smith miał wszelkie powody, by uważać, że osiągnął w życiu sukces: nie tylko zrobił oszałamiającą karierę, wspinając na sam szczyt świata rozrywki – wprowadził tam także całą swoją rodzinę. Tyle tylko, że jego bliscy wcale nie byli tym zachwyceni: czuli się jak gwiazdy w cyrku Willa, odgrywając przez siedem dni w tygodniu role, o które wcale nie prosili. To pokazało się, że Will musi się jeszcze wiele nauczyć.

Autobiografia Willa Smitha, napisana z pomocą autora sprzedanego w milionach egzemplarzy bestsellera „The Subtle Art Of Not Giving a F*ck” – Marka Mansona, to owoc procesu poznawania samego siebie i odkrywania możliwości własnej woli; to opowieść o tym, co można dzięki niej osiągnąć i od czego można się dzięki niej uwolnić. To historia człowieka, któremu udało się zapanować nad swoimi emocjami, napisana w taki sposób, by pomóc czytelnikowi okiełznać jego własne. Niewielu z nas będzie miało okazję doświadczyć ogromnej presji towarzyszącej publicznym występom na największych scenach świata. Wszyscy jednak możemy sobie wyobrazić, jak to, co napędza nas na pewnym etapie naszej życiowej drogi, może okazać się zbędnym balastem, przeszkodą na kolejnych etapach życia. Połączenie uniwersalnej mądrości oraz fascynującego życiorysu Willa Smitha sprawia, że „Will” to książka wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju – tak jak jej autor i główny bohater.

Zamów książkę już teraz!

Świat wg Clarksona. Czy da się to przyśpieszyć? – Jeremy Clarkson

Świat wg Clarksona. Czy da się to przyśpieszyć? książka
 

Jeremy Clarkson znowu nadaje – jeszcze nie o swojej farmie, ale już blisko!

Do polskich księgarń trafia nowa książka Jeremy’ego Clarksona – dziennikarza motoryzacyjnego, który – jak zapewne wiedzą jego fani – trochę się przebranżowił: zakupił rozległe połacie ziemi, na których uskutecznia hodowlę zwierząt (między innymi owiec – jedna z nich na okładce wraz ze swoim pasterzem) oraz uprawę (przede wszystkim rzepaku na olej, choć nie napędowy). Czy zatem najnowszy „Świat według Clarksona” to poradnik dla początkujących rolników? Na szczęście (jeszcze) nie! Choć dowiemy się z niego, jak hodować (a może: jak nie hodować) pszczoły, krowy i całą resztę wiejskiego inwentarza, Clarkson w książce „Czy da się to przyspieszyć?” porusza wiele innych ważkich kwestii, a w wśród nich następujące:

• czy istnieją słuchawki z redukcją hałasu zdolne wyciszyć Jamesa Maya;
• czym grozi kąpiel w wannie z ropą naftową;
• jaki typ obuwia jest SUV-em w świecie butów;
• co najbardziej pomaga na kaca;
• jaki gatunek zwierząt potrafi przesyłać zdjęcia z Instagrama;
• co u licha oznacza skrót BYY.

Tak jak wcześniej, również i tym razem można liczyć na Jeremy’ego, który swoim wyjątkowym poczuciem humoru i nieszablonowym podejściem do rzeczywistości próbuje naprawiać świat. I to na pełnych obrotach. Zapnijcie pasy i wyruszcie wraz z Clarksonem w pełną wybuchów śmiechu i przyprawiającą o zawrót głowy podróż po krainie absurdów… czyli naszej codzienności!

Zamów książkę już teraz!

Aston Martin. Made in Britain – Ben Collins

Aston Martin. Made in Britain książka
„Aston Martin. Made in Britain” – niesamowita opowieść o szpiegach, zawrotnych prędkościach i geniuszach agresywnej jazdy

Ben Collins – człowiek, który był Stigiem – odkrywa tajemnice samochodu agenta 007 z wyjątkowej perspektywy: śmiga po wiejskich drogach w Vantage’u swojego ojca, prowadzi astony martiny w czterech filmach o Jamesie Bondzie i zmaga się z zespołem Astona w legendarnym dwudziestoczterogodzinnym wyścigu Le Mans.

„Aston Martin. Made in Britain” to fascynująca historia ikony motoryzacji, przyprawiającej entuzjastów czterech kółek o szybsze bicie serca. Opowieść Bena Collinsa lawiruje przez sto lat designu, dzikich prędkości, plam oleju, katapultujących siedzeń, bomb i pocisków. Zaczyna się w latach dwudziestych ubiegłego wieku, opiewa innowatorów, którzy przez ponad sto lat podtrzymywali firmową pasję: od wizjonerskich pionierów Martina i Bamforda, po Adriana Neweya – współczesnego guru designu; opowiada o przed- i powojennych siatkach szpiegów, o bajecznym świecie kierowców wyścigowych, o przejmująco pięknych modelach serii DB, nieodmiennie kojarzących się z Jamesem Bondem; nie zabrakło również polskich wątków: przeczytacie o hrabim Louisie Zborowskim, konstruktorze, inwestorze i kierowcy wyścigowym i o jego sukcesach za kierownicą pierwszych modeli Astona Martina.
„Aston Martin” to przede wszystkim bardzo brytyjska historia o ludziach obdarzonych niezłomnym charakterem i o nieustającym dążeniu do tego, by być najlepszym.

„Aston Martin. Made in Britain” Bena Collinsa (w przekładzie Michała Jóźwiaka), przepięknie wydana przez wydawnictwo Insignis – już dostępna w księgarniach!

Zamów książkę już teraz!
https://bit.ly/collins-aston-martin

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Wirus RSV
Dzieci mają słabą odporność, nam też w tym wieku przyplątywały się choroby...
Samotne mamy - czy to fajne partner…
Niech brat patrzy na charakter, bo są różne kobiety, ale jeśli nie jest materialistką...
Znane pary - wzór do naśladowania?…
Akurat dziś portale plotkarskie donoszą o rozwodzie takiej idealnej do niedawna pary aktorskiej......
Łączenie różnych marek farb do włos…
To trochę ryzykowne, bo to chemiczne mieszanki... Ja bym wolała osobno je rozrobić...