Nowości od Media Service Zawada

30 czerwca 2022, dodał: pinkmause
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Odpowiednio wybrany magazyn lub książeczka dla dzieci może stać się elementem, który wiąże treść przeżyć dziecka w domu rodzinnym z tym, co odbiera ono w innych mediach, a co dotyczy różnorodnych faktów i zjawisk, które zachodzą w środowisku społecznym i przyrodniczym. Ilustracje w dziecięcych magazynach i książeczkach są dla dziecka pewnego rodzaju budulcem wyobrażeń, są konkretem, który wzbogaca dziecięce spostrzeżenia i pomaga je łączyć w związki oraz pomaga rozumieć fakty i sytuacje. Czasopisma dla dzieci są również narzędziem wychowania czytelniczego.

 

Magazyny skierowane do dzieci istotnie wzbogacają rynek prasowy, dostarczając edukacji i rozrywki najmłodszym czytelnikom. Edukacyjna strona wydawanych cyklicznie magazynów obejmuje opowiastki i komiksy, zabawy do pisania i liczenia, rebusy, zagadki, kolorowanki oraz różne ciekawostki i informacje o zwierzętach czy naturze. Media Service Zawada wydaje kilkanaście różnych tytułów magazynów dedykowanych dzieciom w różnym wieku. W tym zarówno magazyny dla dziewczynek, jak też dla chłopców oraz magazyny uniwersalne z ulubionymi bohaterami znanych kreskówek. W uniwersum świata ulubionych bohaterów magazyny dla dzieci oferują wszelkiego rodzaju zabawy, kolorowanki, quizy i gry umysłowe: krzyżówki, wykreślanki, rebusy czy łamigłówki. Magazyny i książeczki są kierowane także do świadomych rodziców, którym zależy na dostarczaniu dzieciom wartościowych produktów, stymulujących rozwój i kształtujących różnorodne kompetencje, a jednocześnie umożliwiających wesołą zabawę z ulubionymi bajkowymi bohaterami.

Wraz z Nadią i Maksem przedstawiamy nowe, czerwcowe numery popularnych magazynów dla dzieci oraz nowe książeczki edukacyjne od Media Service Zawada.

 

Cry Babies Magic Tears

Cry Babies to hiszpański serial animowany. Bobasy są małe, ale za to mają ogromne serca. Odkrywają magiczny świat, w którym łzy miłości i szczęścia dają im niezwykłe moce. To także kreatywne, inspirujące i popularne wśród dzieci zabawki, prawdziwy hit wśród lalek – bobasów w całej Europie. Ich uroczej buzi nie można się oprzeć. Figurki z serii Cry Babies Magic Tears sprawiają najmłodszym wiele frajdy, zapraszając do wspólnej zabawy.

Od 24 maja 2022 roku dostępny jest też magazyn Cry Babies Media Service Zawada. Magazyn skierowany jest do dziewczynek w wieku 3-7 lat.

 

W pierwszym numerze nowego magazynu dzieci mają możliwość zapoznać się z Uroczymi Bobaskami, poznać ich imiona, charakter, ulubione zajęcia i ulubiony kolor. Bobaski zabierają także dzieci na spacer po swojej krainie, w której czekają zabawy i zadania. Dzieci mogą rysować po śladzie, ćwiczyć spostrzegawczość, przejść labirynt z literkami oraz połączyć w pary narysowane zwierzęta. Na dzieci czeka komiksowe opowiadanie pt. Co za talent!, plakat- kolorowanka, Quiz pamięciowy, a także zabawa w znajdowanie różnic z Bobaskami, kolorowanki, zabawy z cyferkami, gra cieni, labirynt z magicznym portalem, dopasowywanie fragmentów do obrazka oraz fantastyczny konkurs z nagrodami.

Do magazynu dołączona jest też minifigurka Bobaska. W zestawie znaleźć można jedną z trzech laleczek do wyboru Lady lub Dotty lub Coney. Nam trafił się Laleczka Lady-Biedroneczka. Laleczki są prześlicznie wykonane i mamy nadzieję, że nasza malutka kolekcja w przyszłości będzie się uzupełniać. Jesteśmy zachwyceni laleczką, Nadia bardzo się cieszyła, podobnie magazyn jest idealnym pomysłem na wspólne spędzanie czasu i przyjemną edukacyjną zabawę. Już nie możemy się doczekać kolejnych numerów.

 

Magazyn MiniMini+ 3/2022 (czerwiec-lipiec)

MiniMini+ to polski kanał przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym. Powstał specjalnie z myślą o najmłodszych widzach i o ich potrzebach. Bawi i uczy. Inspiruje i rozwija. Bajki MiniMini+ wpływają na rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny maluchów, pokazując pozytywne wzorce zachowań, poszerzając słownictwo oraz tłumacząc otaczający świat. Rodzice mogą mieć pewność, że dzieci oglądają treści odpowiednie dla nich. Na antenie MiniMini+ mali widzowie znajdą bajkowe postaci i seriale popularne wśród dzieci na całym świecie, takie jak: Przyjazna Rybka MiniMini, Bobaski i Miś, Strażak Sam, Bob Budowniczy, Świnka Peppa, Tomek i przyjaciele, Bing, Luluś i Kropka, Barbie, Wissper, My Little Pony czy Ciekawski George i wiele innych.

 

Magazyn Media Service Zawada z postacią rybki MiniMini jest skierowany do najmłodszych w wieku 2-6 lat. W obecnym numerze mali czytelnicy znajdą bajeczkę do czytania przez rodziców (Szmaragdowa rafa) z pytaniami do czytanki, zabawy geometryczne z Bobaskami i Misiem oraz zabawy i kolorowanki z Bingiem, a także ciekawostki i zadania związane z chmurami objaśniane i tłumaczone przez rybkę MiniMini, wyszukiwanie różnic z Barbie, zabawy z literkami, labirynty i zabawy w warzywniaku, szukanie takich samych muszelek, poszukiwania Marty i kolorowanki. Magazyn proponuje dzieciom aktywności wspierające ich rozwój, kreatywność i rozbudzające ciekawość.

Do każdego numeru magazynu dołączona jest także wartościowa zabawka. W tym numerze dzieci znajdą 3 prezenty – wyjątkowe niespodzianki: banan ze zwierzakami-pierścionkami (Bananas Baby – Pachnące Banany), arkusz ślicznych supernaklejek oraz niespodzianka – u nas figurka kaczuszki z Mini Pet Pals (Mini Cuccioli). Na naszych maluchach, jak zawsze największe wrażenie zrobiły cudne figurki niesamowitych zwierzaków. Do naszej niezwykłej i nietypowej rodziny dołączyła kaczuszka. Baby Bananas to rewelacyjne i słodkie, banankowe maleństwa, które można nosić jak pierścionki, a także opiekować się nimi, używając butelki i smoczka. Figurki nie są duże, ale są tak słodkie i pięknie wykonane, że podobają się każdemu, nawet nam dorosłym.

 

L.O.L. Surprise! 6/2022 (czerwiec-lipiec)

L.O.L. Surprise! to jedna z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych zabawek dla dziewczynek w postaci kolekcjonerskich laleczek ukrytych w kulach. Laleczki skradły serca nie tylko dziewczynek, ale i ich rodziców. Ich największą atrakcją jest to, że nie do końca wiadomo, co znajduje się w każdej kuli, co jeszcze bardziej rozbudza dziecięcą ciekawość i gwarantuje dobrą zabawę.

L.O.L. Surprise! to już jednak nie tylko zabawka, ale także jeden z ważniejszych elementów popkultury, a co istotne, ten trend wyznaczają najmłodsi i bardzo dobrze im to wychodzi. Kultowe postacie pojawiają się na akcesoriach szkolnych, ubraniach, pościeli czy innych zabawkach. Dzisiaj L.O.L. Surprise! to już pewien element modnego stylu, który dobrze się nosi, i z którym warto się pokazać. Dla fanek laleczek Media Service Zawada wydaje kolorowy magazyn oraz różnorodne, ciekawe i dziewczęco zakręcone książeczki aktywizujące.

 

W najnowszym numerze L.O.L. Surprise! dzieci będą mogły poznać zawsze kolorową i lśniącą Neonlicious, z którą każdy dzień jest kolorowy i nietuzinkowy. Gazetka to także czas na zabawę z licznymi zadaniami i łamigłówkami. Na dzieci czeka wyszukiwanka i wykreślanka literkowa, odnajdywanie identycznych par, poszukiwanie bagaży na lotnisku, tworzenie własnego klubu L.O.L., zabawa o zachodzie słońca, wyzwanie W krzywym zwierciadle, łączenie kropek i mnóstwo kolorowanek. Dzieci będą też rozwiązać quiz Stylóweczka na scenę oraz test Kim jestem? oraz Rzuć wszystko, jedź na wakacje! i Ty + Film. Na dzieci czekają też fantastyczne kolorowe plakaty i konkurs z nagrodami. Do magazynu dołączone są także 2 superprezenty: naklejki oraz lampka nocna. Lampka jest naprawdę prześliczna i pięknie wygląda wieczorem w pokoju dziecinnym.

 

Książki dla małych dzieci to publikacje niezwykłe. Korzyści z oglądania i czytania jest wiele – w każdym wieku dziecka. Książeczki dla dzieci pełnią wiele funkcji: uczą, bawią, wspierają rozwój i rozbudzają miłość do książek, uczą wielu czynności, pozwalają poznawać świat i słownictwo, rozwijają mózg, wyobraźnię i wrażliwość. Seria Wiem i ja to książki edukacyjne, dzięki którym dziecko przyswaja w atrakcyjny sposób kolejne ciekawe zagadnienia adekwatne do wieku. Z nową serią Wiem i ja od Media Service Zawada maluszek odkrywa świat liczb i liter. Poznaje kształty, cyfry i litery oraz wspaniałą zabawę w rysowanie i zgadywanie.

 

Wiem i ja. Liczę i piszę

Dla młodszych dzieci Media Service Zawada proponuje fantastyczną serię książeczek edukacyjnych Wiem i ja: Liczę i piszę przeznaczoną dla dzieci od 3 do 6 lat. To nauka w towarzystwie kolorowych ilustracji i zmazywalnego pisaka czyli fantastyczna przygoda dla każdego przedszkolaka. Książeczki uczą na wesoło i przybliżają dziecku odpowiednie do jego wieku zagadnienia: cyferki, kolory, kształty i liczby. Starannie dobrane ćwiczenia wspierają rozwój dziecka i zapewniają satysfakcję z wykonanych zadań. Warto sięgać po książeczki z ćwiczeniami oraz różnego typu zabawy z literkami i cyframi oraz szlaczkami w postaci zadań do zmazywania. Tego typu książeczki pomogą dziecku rozwinąć różne ważne umiejętności. Znajomość cyfr, sylab i liter na wczesnym etapie życia ułatwia komunikację i poszerza perspektywę dziecka, co korzystnie wpływa na jego dalszy rozwój. Rekomendujemy, wszystkim przedszkolakom.

 

Seria  Wiem i ja: Liczę i piszę to doskonała zabawa, podczas której przedszkolak ma okazję zmierzyć się z różnorodnymi zadaniami edukacyjnymi, odpowiednimi dla swojego wieku. Ścieralne strony oraz dołączony do książki mazak sprawiają, że dziecko może wielokrotnie rozwiązywać ulubione zadania, dzięki czemu ma możliwość doskonalenia sprawności manualnych i koordynacji wzrokowo-ruchowej. Rysując szlaczki dziecko przygotowuje się do nauki pisania, a jednocześnie rozwija spostrzegawczość i uczy się logicznego myślenia. Wykorzystanie ich jako jednego z elementów zabaw edukacyjnych może ułatwić późniejsze pisanie literek, choćby dzięki oswojeniu z samym rysowaniem po śladzie. Rysowanie szlaczków ma wpływ nie tylko na płynność ruchu i dynamikę pisania, ale również na koordynację wzrokowo-ruchową (ręka-oko), odwzorowywanie oraz mieszczenie się w wyznaczonych granicach (liniach). Szlaczki to dla dzieci forma kreatywnej zabawy.

 

Wiem i ja. Gdzie jest słońce kiedy śpię

Wodą malowane to seria unikatowych kolorowanek, do których potrzebna jest jedynie woda i pędzel. Maluj wodą i odkrywaj kolory z ulubionymi bohaterami – wystarczy sięgnąć po pędzelek, a strony wypełnią się barwnymi obrazkami. Seria poprzez atrakcyjną zabawę zachęca maluszka do rozwijania umiejętności plastycznych.

Ta malowanka wodna na pewno spodoba się wszystkim dzieciom. Grafiki przykują wzrok. Malowanka pomaga rozwijać wyobraźnię u dzieci i zapewnia dobrą zabawę z możliwością utrzymania porządku.

Peppa Pig. Nowym szlakiem z Peppą

Macie ochotę na pełne atrakcji safari ze świnką Peppą i jej przedszkolnymi przyjaciółmi? A może dacie się skusić na wyprawę z jej bratem Geogrem i królikiem Richardem do zamku?

W najnowszej książeczce z zadaniami z serii Świnka Peppa. Chrum… Chrum… Nowym szlakiem z Peppą dzieci znajdą propozycję poszukiwań „szyszkowego” drzewa oraz skarbów lasu. Będą mogli również pomóc Georgowi spakować plecak na kemping, sprawdzić jak wyglądają cienie w namiocie i zabawić się w malarza drzew. Ponadto na dzieci czekają różne zadania do wykonania, gra planszowa i dużo naklejek!

Barwna i urocza książeczka w przyjazny sposób zachęci do ćwiczeń i wprawi rączkę do pięknego, poprawnego pisania. Wesołe rysunki i wzorkowo-obrazkowe zabawy mogą być jednocześnie wspaniałą atrakcją i miłą rozgrzewką. Zadania są dostosowane do możliwości najmłodszych dzieci, dzięki czemu wiadomo, że nie będą dla nich zbyt trudne. Ta książeczka nie tylko pomoże maluchowi poznać kształty i kolory, ale też przyniesie mu dużo radości. Zeszyt Kolory i kształty zawiera ćwiczenia wspomagające pierwsze próby pisania i rozwijające grafomotorykę. Dziecko uczy się także poprawnie trzymać ołówek, a również ćwiczy cierpliwość i dokładność.

Puzzle. 44 Koty. Baw się z nami!

Na rynku pojawiają się coraz to nowe interpretacje tradycyjnych tekturowych puzzli. Media Service Zawada proponuje prześliczne zestawy dla maluchów, gdzie możemy wspólnie z dzieckiem układać puzzle, kolorować ułożony obrazek albo rozwiązywać ciekawe zadania edukacyjne w kolorowych książeczkach. Zabawa i nauka! Książka z dużymi puzzlami jest idealna do zabawy i nauki, a duże części puzzli sprawiają, że z układaniem poradzą sobie nawet najmłodsi. A oprócz puzzli dzieci mogą ćwiczyć także swoją spostrzegawczość i szukać na rysunkach poszczególnych elementów. Idealny pomysł na pierwsze puzzle. Dobra zabawa gwarantowana!

 

Zastanawiając się nad zakupem nowej zabawki dla dziecka doskonałym wyborem mogą być atrakcyjne puzzle dla dzieci od Media Service Zawada. Tego typu zabawki już poprzez samą formę uczą cierpliwości i koncentracji, poprawiają zdolności manualne, motorykę i wyobraźnię przestrzenną. 44 Koty. Baw się z nami! to wyjątkowa książka z puzzlami zawierająca 5 układanek.

Oferta Media Service Zawada obejmuje proste puzzle dla najmłodszych o wyraźnych kształtach i kolorach z ulubionymi postaciami ze znanych kreskówek. 44 Koty to serial, który podbija serca dzieci na całym świecie. Rezolutne koty podejmują ważne tematy, takie jak: akceptacja odmienność, tolerancja, solidarność i przyjaźń. Wiedzą też, jak ważna jest rozrywka, więc poprzez muzykę i zabawę w lekki i przyjemny sposób przemycają treści edukacyjne.

Poznaj czwórkę najsłodszych i najbardziej rozśpiewanych kotów w okolicy. Z puzzlami Media Service Zawada każde dziecko z chęcią rzuci się w wir przygód i manualnych zadań. Puzzle są po prostu prześliczne, a my jako dorośli, mieliśmy równie udaną i piękną zabawę jak nasze dzieciaki. Uśmiech nie znika z ust patrząc na cudowne ilustracje, które dodatkowo można układać.

 

Pomóż swojemu dziecku rozwijać się poprzez zabawę

– postaw na produkty Media Service Zawada!

 

Polecamy również:

Nauka i zabawa z magazynami Media Service Zawada

Zeszyty edukacyjne Wiem i ja – nauka z Media Service Zawada

Wiosenne magazyny dla dzieci Media Service Zawada

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Nadmierne wydzielanie sebum
Latem upały to wzmagają, warto stosować tonik ściągający lub hydrolat
Kamizelki
Ktoś to jeszcze nosi w ogóle..? Ja nie widzę na ulicach:)
Wędkowanie
Ostatnio ciągle słyszę o zaginionych wędkarzach - może też usnęli i wpadli do wody?
Niska samoocena - ktoś wie jak sobi…
Pewność siebie można wyćwiczyć, sama widzę po sobie