Nauka i zabawa z magazynami Media Service Zawada

9 listopada 2021, dodał: pinkmause
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Magazyny skierowane do dzieci istotnie wzbogacają rynek prasowy, dostarczając edukacji i rozrywki najmłodszym czytelnikom. Edukacyjna strona wydawanych cyklicznie magazynów obejmuje opowiastki i komiksy, zabawy do pisania i liczenia, rebusy, zagadki, kolorowanki oraz różne ciekawostki i informacje o zwierzętach czy naturze.

 

Gazetki dla dzieci Media Service Zawada mają charakter magazynów, dostosowane są do możliwości percepcyjnych i zainteresowań dziecięcych i młodzieżowych odbiorców. Dziecko, obcując z czasopismem, rozwija swoją pamięć, zdolność spostrzegania i skupiania uwagi. Ćwiczy myślenie logiczne i twórcze oraz uczy się żyć w społeczeństwie, wyzwala swą aktywność przez uczestniczenie w dialogu z nadawcą. Walory edukacyjne czasopism są ogromne: kształcą spostrzegawczość dzieci, uwagę, pamięć, wyobraźnię, rozumowanie i myślenie, a dodatkowo dostarczają bogatego materiału ilustracyjnego. Pobudzają też różne sfery aktywności dziecka: uczą rozumienia poleceń, uważnego słuchania tekstu, umożliwiają równocześnie ćwiczenie różnych umiejętności. Główne funkcje czasopism adresowanych zarówno do dzieci, jak i do rodziców, to rozbudzenie ciekawości poznawczej najmłodszych, wprowadzenie w świat bajek i znanych bohaterów, uwzględnienie prawa dziecka do zabawy i życia we własnym świecie, upowszechnienie zasad dobrego wychowania, koleżeństwa i solidarności. Periodyki dziecięce są źródłem wiedzy, informacji, rozrywki, rozbudzają ciekawość poznawczą i wyobraźnię małych czytelników, edukują i uwrażliwiają estetycznie, budują podstawy kultury czytelniczej i literackiej, dostarczają także radości i zabawy.

 

Gazetki stanowią pierwszy etap czytelniczego wtajemniczenia. Magazyny Media Service Zawada zamieszczają opowiastki lub komiksy, łamigłówki, kolorowanki, gry i zabawy, przepisy z różnymi pysznościami, historyjki obrazkowe oraz porady dla rodziców, a dla dziecięcych czytelników konkursy. Historyjki obrazkowe kształcą spostrzegawczość, wyobraźnię, wpływają na rozwój słownictwa, stwarzają okazję do szeregowania faktów w logicznej kolejności, w związku przyczynowo-skutkowym. Zagadki umysłowe, odpowiednio wplecione w tok początkowej nauki czytania, pomagają w realizacji celów kształcących i wychowawczych. Rozwiązywanie zagadek sprzyja doskonaleniu analizy i syntezy słuchowej i wzrokowej wyrazów, kojarzeniu głosek z odpowiednimi literami, tworzeniu odczytywania wyrazów ukrytych w zagadkach, uczy doboru napisów do odpowiednich ilustracji i odwrotnie, a więc czytania ze zrozumieniem czy też budzenia pozytywnej motywacji do samodzielnego czytania.

 

Kolorowanki pozwalają na wyrabianie u dzieci cierpliwości, dokładności, precyzji ruchów. Dzieci uczą się doboru właściwych kolorów oraz technik plastycznych. W zakresie liczenia proponowane są ćwiczenia w przeliczaniu przedmiotów, porządkowaniu i porównywaniu liczb, tworzeniu zbiorów i przeliczaniu elementów, jak również ćwiczenia umiejętności mierzenia, ważenia lub obliczania czasu. Dzięki magazynom Media Service Zawada poznawanie świata dla dziecka staje się jeszcze większą przyjemnością niż dotychczas, a nauka świetną i kształcącą zabawą.

Magazyny są kierowane także do świadomych rodziców, którym zależy na dostarczaniu dzieciom wartościowych produktów, stymulujących rozwój i kształtujących różnorodne kompetencje, a jednocześnie umożliwiających wesołą zabawę z ulubionymi bajkowymi bohaterami. Wraz z Nadią, Maksem, Aleksem i Kasjanem przedstawiamy nowe, październikowe numery popularnych magazynów Media Service Zawada dedykowanych młodym czytelnikom.

 

L.O.L. Surprise! 5/2021 (październik-listopad)

L.O.L. Surprise! to jedna z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych zabawek dla dziewczynek w postaci kolekcjonerskich laleczek ukrytych w kulach. Laleczki skradły serca nie tylko dziewczynek, ale i ich rodziców. Ich największą atrakcją jest to, że nie do końca wiadomo, co znajduje się w każdej kuli, co jeszcze bardziej rozbudza dziecięcą ciekawość i gwarantuje dobrą zabawę.

L.O.L. Surprise! to już jednak nie tylko zabawka, ale także jeden z ważniejszych elementów popkultury, a co istotne, ten trend wyznaczają najmłodsi i bardzo dobrze im to wychodzi. Kultowe postacie pojawiają się na akcesoriach szkolnych, ubraniach, pościeli czy innych zabawkach. Dzisiaj L.O.L. Surprise! to już pewien element modnego stylu, który dobrze się nosi, i z którym warto się pokazać. Dla fanek laleczek Media Service Zawada wydaje kolorowy magazyn oraz różnorodne, ciekawe i dziewczęco zakręcone książeczki aktywizujące.

 

W najnowszym numerze L.O.L. Surprise! dzieci będą mogły poznać Peanut Buttah, która uwielbia pasiaste koszulki oraz wypełnić liczne zadania i łamigłówki. Na dzieci czeka wskazanie odpowiednich wzorów, łączenie wyrazów o przeciwstawnych znaczeniach (kontrasty) oraz liczne ciekawostki i kolorowanki. Dzieci będą też mogły odnaleźć różowe okulary Peanut Buttah, poznać 7 kroków Shimone Queen do totalnego czadu i kreowania siebie (7 kroków do odlotowości), zanieść przez labirynt prezenty, które przygotowała Festive B.B. dla swojej kumpeli Carats, a także poznać futrastyczne zwierzaki L.O.L. Surprise! (NFF = najukochańsze futrzaki forever) wypełniając test. Inne zadania to również: Muzyczny zamęt (dzieci muszą złapać wspólną nutę z lalkami Remix) i wspólnie rozwiązywać zadania (wyszukiwanka obrazkowa, przerabianie nutek na dzieła sztuki), Odgadywanka (która lalka zmierza do salonu fryzjerskiego). Na dzieci czeka również plakat brokatowy sen. Jeszcze inne zabawy edukacyjne to odnajdywanie różnic między obrazkami, kolorowanie prezencików z różnicami lub imprezowych chorągiewek, liczenie podarków, odgadywanka: Czyja to czapka, pokonanie labiryntu przez zaspy, udekorowanie bałwana w stylu LOL, oznaczenie swoich preferencji w quizie L.O.L. Surprise! Dzieci dowiedzą się również, która dyscyplina sportowa najlepiej do nas pasuje, a także odkryją przepis na domowy kit z mąki kukurydzianej do ściskania na ukojenie nerwów. Zadaniem technicznym jest też wycinanka – zadanie polega na wycięciu i ustawieniu sceny i urządzeniu zapierającego dech w piersiach widowiska w stylu L.O.L. Surprise!

 

Do magazynu dołączone są 2 prezenty: wyczesana stylóweczka z ozdabianą opaską do włosów i puzzle-gumka 3D. Dzieci mogą ozdobić swoją opaskę do włosów dołączonymi naklejkami – jak chcą, jak im się podoba albo jak się uda. Nadia nie miała żadnego problemu i dumnie nosi opaskę, którą własnoręcznie ozdobiła. Samo zdobienie to doskonała zabawa, a dodatkowo pojawia się też duma z własnej pracy i możliwości noszenia oryginalnej ozdoby.

 

PJ MASKS Magazyn Pidżamersi 1/2021 (listopad-styczeń)

Pidżamersi to francuski serial animowany dla dzieci w wieku przedszkolnym stworzony na podstawie książki. W Polsce serial emitowany jest na antenie Disney Junior. Bohaterami kreskówki jest troje dzieci, które w dzień są jak normalne dzieci, a nocą aktywują swoje bransoletki, które są połączone z ich piżamami, i przeobrażają się w Pidżamersów, po czym rozwiązują zagadki, walczą z przestępcami i przeżywają niesamowite przygody. Kotboy, Gekson i Sowella to imiona trójki głównych postaci. Każdy z nich ma nieco inny kostium, a także porusza się specjalnym pojazdem, by jak najszybciej dotrzeć na miejsce zdarzenia. Głównym przeciwnikiem jest chłopiec o imieniu Romeo oraz jego robot. Naukowiec i jego świta tylko czekają, by zniszczyć miasteczko i wprowadzić w życie swoje haniebne pomysły.

Kolorowe magazyny Pidżamersi Media Service Zawada to cykliczne publikacje poświęcone bohaterom popularnej kreskówki, którzy jako superbohaterowie rozwiązują zagadki, walczą z przestępcami i przeżywają niesamowite przygody odkrywając otaczający ich świat. W magazynie znajduje się mnóstwo edukacyjnych aktywności jak i zabawy, kolorowanki, łamigłówki, komiks oraz konkurs z nagrodami. Do każdego wydania dołączony jest ciekawy prezent.

 

W najnowszym numerze na dzieci czeka Album wspomnień Geksona – poznajemy momenty największej chwały zielonego członka drużyny Pidżamersów Geksona (Gwiazdka uratowana, Przyjaciel motyli, Niewidzialny) oraz komiks Gekson i kamień Supersiły. Dzieci będą też mogły ułożyć fragmenty wyrazów we właściwej kolejności, pokolorować powietrzny pojazd Sowelli, dodać kolory mrocznemu złoczyńcy, pokolorować przyklejacze według podanego wzoru oraz Ninjaludki, odnaleźć oryginał medalionu, odszukać na obrazkach odpowiednie elementy, a także przygotować śniadanie według przepisu Sowelli. Na dzieci czeka także konkurs z Pidżamersami.

 

Prezent dołączony do nowego magazynu to jeden z 24 stempli z superbohaterami lub superpojazdami. Stempel wystarczy odkręcić i już można zostawiać swoje ślady gdzie tylko chcemy i stemplować każde dobrze wykonane zadanie. Nawet nie wiedziałam, że zabawa ze stempelkami może być taka ciekawa. A dodatkowo dzieci mogą zebrać całą niezwykłą kolekcję superbohaterów i superpojazdów.

 

Magazyn Ben 10 (październik-listopad)

Ben, bohater filmów animowanych, jest przeciętnym chłopcem do dnia, w którym znajduje niesamowite urządzenie zwane Omnitrix. Jest to broń obcych pozwalająca mu na przeobrażanie się w superbohaterów, a każdy z nich obdarzony jest inną nadprzyrodzoną mocą. Pod ich postacią Ben broni świat przed złem i rozprawia się z kosmicznymi potworami. To jeden z ulubionych bohaterów niemal wszystkich chłopców. Dzięki tego typu postaciom chłopcy czują się odważni i docenieni. Fenomen bajkowego bohatera znajduje swoje odzwierciedlenie w chłopięcej popkulturze. Postać chłopca z kosmicznym zegarkiem wkroczyła do świata dzieci i jego wizerunek zdobi ubrania, pościel, artykuły szkolne i przedmioty domowego użytku, a także zawędrowała na półki z zabawkami i książeczkami.

Magazyny Ben 10 Media Service Zawada pozwalają dziecku być bliżej swojego ulubionego bohatera, a jednocześnie pomagają rozwijać cenne umiejętności, rozbudzają wyobraźnię, pomagają wymyślać ciekawe historie dla postaci i zdobywać zdolność wcielania się w różne role, co z pewnością dziecko będzie mogło wykorzystać w szkole, a potem w dorosłym życiu. Posiadanie magazynów i zabawek z ulubionym bohaterem zachęca chłopców do aktywnego spędzenia czasu na różnych zabawach i grach w towarzystwie przyjaciół. Magazyny skierowane są do czytelników w wieku 7-12 lat. Chłopcy znajdą w nich najnowsze przygody Bena prezentowane w formie komiksów, a także zadania, ciekawostki, konkursy i plakat. Do każdego numeru dołączony jest kosmiczny prezent związany z ulubionym bohaterem lub z jego kosmicznymi wcieleniami.

 

Obcym numeru jest Diamentogłowy z Petropii. Obecny numer magazynu Ben 10 zawiera również komiks Hełm na wolności opis AmnezJeti – strażnika przyrody, krzyżówkę Kosmotajpan Literowiec i krzyżówkę, która pozwala poskromić międzygwiezdnego węża oraz odpowiedzieć na trzy pytania nie z tej ziemi. W magazynie dzieci znajdą także dwustronny plakat, możliwość wymyślenia i narysowania kostiumu obcego X, będą również mogły poznać ciekawostki z australijskich pustyń i laboratorium biotechnologów, a także rozwiązać quiz (Pojedynek Siłaczy), aby dowiedzieć się do którego z kosmicznych osiłków jesteśmy najbardziej podobni lub stworzyć kosmiczne nakładki na kredki, ołówki i długopisy. Na dzieci czeka także nowy konkurs z fantastycznymi nagrodami.

 

Wraz z magazynem film DVD Ben 10 pt.: Zniszczyć wszystkich kosmitów oraz zabawka – kosmiczny trener balansu. Film w reżyserii Victora Cooka cofa widzów do momentu, w którym Ben miał 10 lat. Chłopiec wrócił wreszcie z letnich wakacji… ale jego życie jest w zupełnej rozsypce. Poniżany przez nauczyciela, napastowany przez rówieśników, uziemiony przez rodziców i skazany na źle działający Omnitrix, który sprawia, że jego praca domowa znika, Ben wykorzystuje szansę na „ucieczkę od rzeczywistości”, udając się wraz ze swoim nieziemskim towarzyszem Tetraxem na podbój galaktyki.

 

Magazyn 44 Cats 3/2021 (sierpień-październik)

44 Koty to włoski serial animowany dla dzieci emitowany na całym świecie na kanałach Nickelodeon. Serial opowiada o przygodach czterech kociąt, które tworzą grupę muzyczną o nazwie Buffycats. W skład zespołu wchodzą: pręgowany kot Lampo, który jest ich gitarzystą i wokalistą, Milady, Pilou i Klopsik. W polskiej wersji bajki, o zespole muzycznym mówi się też Arcykotki. Rozśpiewani przyjaciele codziennie przeżywają futrzastyczne przygody. Serial opowiada o niezwykłej przyjaźni wśród kotów i ogromnej empatii do każdego mieszkańca miasteczka. Jest też pełen muzyki, bowiem w każdym odcinku koty prezentują swoje umiejętności wokalno-taneczne, stąd momentami ma się wrażenie, że bajka jest musicalem. Arcykotki przeżywają różne przygody, ale ich rola sprowadza się głównie do pomocy przyjaciołom, którzy są w potrzebie. W każdym odcinku koty wypełniają swoją misję wzorowo, a ich sukcesem jest silna grupa, pełna zrozumienia, empatii i wzajemnej pomocy. To bajka pełna miłości i zrozumienia, w której przyjaźń jest najważniejsza.

Magazyn  44 Koty Media Service Zawada powstał na podstawie serialu, który podbija serca dzieci na całym świecie. Rezolutne koty podejmują ważne tematy, takie jak: akceptacja odmienność, tolerancja, solidarność i przyjaźń. Wiedzą też, jak ważna jest rozrywka, więc poprzez muzykę i zabawę w lekki i przyjemny sposób przemycają treści edukacyjne. W magazynie dzieci znajdą mnóstwo kreatywnych łamigłówek oraz konkurs z nagrodami. Do każdego wydania, dołączony jest wyjątkowy prezent ze świata sympatycznych kociaków. Poznaj czwórkę najsłodszych i najbardziej rozśpiewanych kotów w okolicy. Zajrzyj do magazynu Media Service Zawada i rzuć się w wir przygód i ciekawych zadań.

 

Nowy magazyn 44 Koty to nauka przez zabawę czyli powrót do szkoły z Arcykotkami. Przyjaciele nieustannie przeżywają przygody i dzięki swojemu kociemu instynktowi rozwiązują wielkie i małe tajemnice. Wraz z najnowszym numerem magazynu razem z kotkami zgadujemy kto zamieszkał w ogrodzie, gdzie podział się Bongo, kto zabrał złote trofeum pana LaPalette’a, czy gdzie zniknęło jajko Robin. Dzieci będą mogły połączyć takie same jajka i policzyć ile jajek pozostało bez pary, przeczytać historyjkę Zaginiony Kwiat, w której Arcykotki rozwiązują zagadkę zaginionej pomarańczowej gerbery Fleur, a także pomóc Lampo odnaleźć motyle, które ukryły się na stronach opowieści oraz zgadnąć czego nie będzie w cyrku Mlekota i Czekota. Inne zadania, które czekają na dzieci to wskazanie kolorów kwiatów, pokolorowanie ogromnego plakatu, odpowiadanie na pytania związane z historyjką, łaczenie kotków z ich opisami, odnalezienie cienia detektyw Pilou, a także znalezienie różnic między obrazkami. Dzieci poznają kotka samotnika o imieniu Gazek, mogą także kolorować rysunki, wypełnić quiz wiedzy na temat dni, miesięcy i pór roku, odkryć kocie sekrety, przygotować kociastyczne etykietki na zeszyty oraz plan lekcji. Na wiernych czytelników czeka również Kociastyczny konkurs.

 

Do każdego magazynu dołączony jest inny prezent niespodzianka oraz kociastyczna, tajemnicza otwierana kula z 2 prezentami. Nasze maluchy odkryły gitarę oraz telefon komórkowy, a także mini niespodzianki zamknięte w ślicznej kociastycznej kuli.

 

Najbardziej rozśpiewane koty i Media Service Zawada zapraszają wszystkie dzieci do zabawy. Nie będzie nudy!

 

Magazyn Peppa Pig 8/2021 (październik)

Świnka Peppa to niezwykle popularna seria zabawnych i mądrych animowanych bajek dla dzieci, która podbiła serca zarówno maluchów, jak i ich rodziców, ucząc ich i bawiąc każdego dnia. Peppa jest bardzo rozbrykana i uwielbia zabawy. Lubi także czekoladowe ciasteczka, przyjęcia urodzinowe oraz wycieczki rowerowe i pikniki. Serial można oglądać na kanale MiniMini+.

Magazyny Media Service Zawada ze świnką Peppą to doskonały pomysł na wspólną zabawę rodziców z dziećmi. Magazyny z bajeczkami i zabawami edukacyjnymi powstały na bazie serialu z przygodami różowej, zabawnej Świnki. Publikacje zostały opracowane w taki sposób, aby bawić, wspomagać proces edukacji dziecka oraz rozwijać jego zdolności poznawcze. Wydawane cyklicznie łączą w sobie to, co najważniejsze: świetną zabawę oraz edukację, doskonale wypełniając wolny czas dzieciom.

 

W nowym magazynie dzieci znajdą: Czas na bajkę czyli czas na historyjkę pt.: Centrum nauki oraz historyjkę pt.: Cienie. Dzieci będą mogły zrobić chrupiące owocowe kwiaty z wykorzystaniem krakersów, serka, nasion i owoców, połączyć postaci z ich zdjęciami rentgenowskimi, wskazać przedmioty, które doktor miś powinien mieć w swojej torbie, znaleźć wyróżnione przedmioty na obrazkach, wpisać brakujące cyfry, policzyć ile przedmiotów jest w każdym rzędzie, policzyć elementy na obrazku oraz policzyć przyciski na telefonie. na dzieci czekają także ćwiczenia literkowe z literką S, uzupełnianie wyrazów odpowiednimi samogłoskami lub uzupełnianie kosmicznego równania. Dzieci będą także mogły odnaleźć różnice, pokolorować Peppę korzystając z barwnych podpowiedzi, oraz obrazki według wzoru, odnaleźć na obrazku wskazane fragmenty, oddać się zabawie w prawda fałsz, a także odnaleźć różnice na obrazkach, czy przejść labirynt z książeczkami Peppy.

 

Wraz z magazynem na dzieci czeka walizeczka Peppy wraz z mini niespodzianką. Walizeczka może pełnić zadanie skrzyni skarbów, szkatułki na spinki lub skarbonki na pieniążki. każde dziecko znajduje najlepsze zastosowanie dla tego ciekawego świnkowego gadżetu. Maks twierdzi, że można tam chować figurki świnek.

 

Magazyn Scooby-Doo 6/2021 (listopad)

Scooby-Doo to bardzo popularny serial animowany opowiadający o perypetiach wiecznie głodnego, tchórzliwego, lecz bardzo sprytnego psa Scooby’ego i jego ludzkich przyjaciół: Kudłatego, Freda, Daphne i Velmy, czyli nieskończona ilość opowieści o łowcach tajemnic, duchów i potworów. Śledztwa w sprawie tajemniczych wydarzeń zawsze kończą się udaremnieniem złych poczynań i ujawnieniem osoby przebranej za potwora. Już kilka pokoleń wychowało się na bajkach z tej serii, nie dziwi więc nikogo, że brązowy dog i jego przyjaciele bawią także osoby dorosłe.

Pełne barwnych ilustracji i zabawnych sformułowań magazyny i książeczki Media Service Zawada zachęcają do wspólnego czytania i są miłą odmianą od śledzenia przygód Scooby-Doo w telewizji. Magazyn Scooby-Doo to propozycja dla wszystkich, którzy uwielbiają uroczego i niezwykle zabawnego psa detektywa. Jest jednym z najbardziej popularnych miesięczników dla młodszych chłopców, a pomysły czytelników są nie mniej zwariowane niż przygody Tajemniczej Spółki. Na łamach pisma czytelnicy znajdują opowiadania, gry, zabawy i zagadki, a także konkursy z supernagrodami. Tytuł od kilku lat cieszy się niesłabnącą sympatią i uwagą dzieci. Do każdego numeru dołączony jest ciekawy prezent nawiązujący do świata i bohaterów kreskówki.

 

W najnowszym numerze dzieci na 35 stronach będą mogły przeczytać komiks Kopalnia tajemnic, wyłapać podejrzane towarzystwo czyli pałętające się monstra, doktora Frankensteina i odnaleźć mapę skarbów, a także przejść bezbłędnie potworny labirynt, wybrać się na wycieczkę po zamku hrabiego Drakuli i odnaleźć odpowiednie przedmioty i postacie. W magazynie dzieci znajdą także quiz, dzięki któremu będą mogły dowiedzieć się, który bohater jest do nas najbardziej podobny, mogą też narysować Drakulę oraz pomóc Scooby’emu wydostać się przez labirynt z zamku Drakuli, czy wykonać zadania, które każdego przyprawią o zawrót głowy, w tym łączenie w pary (Dyniogłówki), odnajdowanie różnic (Czary-Gary), łamanie szyfru z Daphne, a także pokolorować ogromną Horrorowankę oraz odpowiednio pola z kropkami, albo wskazać detektywów zamienionych w nietoperze lub odnaleźć fiolkę z antidotum i pokonać labirynt aby wyprowadzić odczarowanych detektywów poprzez labirynt dróg. Na czytelników czeka również świetny plakat.

 

Wraz z magazynem w łapki dzieci wpadnie Upiorny miotacz światła oraz 2 niespodzianki. U nas gra zręcznościowa oraz samolot do składania. Chociaż magazyn przeznaczony jest dla nieco starszych dzieci, także wiele maluchów uwielbia duchy, potwory i sympatycznego Scooby’ego. A gra planszowa może być idealną rozrywką dla całej rodziny. Umiejętność puszczania samolotu z gumkowej wyrzutni na pewno ćwiczy cierpliwość, ale zabawa i doskonalenie techniki wywołuje mnóstwo śmiechu i radości. Podobnie ćwiczenie trafiania kulką w otwory i zdobywanie punktów. Naszym mistrzem okazał się Kasjan.

 

Gormiti. Złota Kolekcja. Zestaw

Gormiti to bohaterowie serii dziecięcych zabawek, służących do gry i kolekcjonowania. Są oni wojownikami podzielonymi na dwie armie (dobra i zła) oraz nacje wyróżnione ze względu na zamieszkiwane terytorium i skojarzoną moc żywiołów, która określa ich wygląd i sposób walki. Wyspa Gorm to magiczna kraina złożona z czterech regionów: Ognia, Lodu, Wiatru i Kamienia. W samym jej centrum wznosi się gigantyczna góra, na której znajduje się Jedyna Wieża. Wyspę zamieszkują Gormianie – fascynujący potomkowie legendarnych Gormiti, którzy ucieleśniają cechy żywiołów swoich regionów. Sukces i popularność serii zabawek wpłynęły na powstanie wielu innych produktów dla chłopców, związanych z Gormiti, w tym serialu animowanego o postaciach z Wyspy Gorm.

 

Zestaw magazynów Gormiti w Złotej Kolekcji Media Service Zawada to dwa tytuły czasopism Gormiti z kultowymi figurkami. U nas była to figurka Gredda (Gormiti Wiatru) oraz Karaka (Gormiti Kamienia). Magazyny pozwalają dzieciom poznać krainy świata Gormiti, postaci ze skojarzoną mocą żywiołów oraz wykonać ciekawe zadania na spostrzegawczość. W magazynie chłopcy znajdą również ekstrabonus – kod do aplikacji Gormiti oraz złote figurki postaci Gormiti, z których można zebrać całą kolekcję. Zestaw starannie wykonanych złotych minifigurek to fantastyczna zabawa i gra dla małych i starszych bohaterów.

 

Czasopismo dziecięce może stać się elementem, który wiąże treść przeżyć dziecka w domu rodzinnym z tym, co odbiera ono w innych mediach, a co dotyczy różnorodnych faktów i zjawisk, które zachodzą w środowisku społecznym i przyrodniczym. Ilustracje w dziecięcych magazynach są dla dziecka pewnego rodzaju budulcem wyobrażeń, są konkretem, który wzbogaca dziecięce spostrzeżenia i pomaga je łączyć w związki oraz pomaga rozumieć fakty i sytuacje. Gazetki dla dzieci są również narzędziem wychowania czytelniczego.

Magazyny Media Service Zawada są najlepszym przyjacielem dzieci w każdym wieku. Serdecznie polecamy, sami odkrywając fantastyczne publikacje i ich wartości edukacyjne oraz walory rozrywkowe. Czasami dorosły tęskni, za czasem wesołego i kolorowego dzieciństwa…

 

Polecamy również:

Jesienne magazyny dla dzieci – Media Service Zawada

Zabawa i nauka z L.O.L. Surprise!

Ulubieni bohaterowie dzieci – magazyny Media Service Zawada

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Zapach faceta
> FIGA.A napisał/a: > Mi sie bardzo podoba dior sauvage :) Dior sauvage jest super...
Korzystacie z masaży?
Korzystam jak najbardziej. Polecam zwłaszcza masaż tajski, chodzę często - to uczucie rozluźnienia, totalnego...
Co byś teraz wypiła?
Zimny sok pomarańczowy :(
Gdzie kupujecie karpia na wigilię?
Nie kupujemy w ogóle, nikt u nas nie lubi karpia.