Nowoczesna stylizacja paznokci z 51% bio-sourced base od NEONAIL

12 września 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

NEONAIL, czołowy producent produktów do stylizacji paznokci wprowadził do sprzedaży  bazę do manicure hybrydowego ze składnikami pochodzenia biologicznego. To kolejny produkt w portfolio marki NEONAIL, w którym innowacyjne pomysły stają się odpowiedzią na potrzeby stylistek i fanek perfekcyjnego manicure.

baza Neonail

Baza hybrydowa 51% bio-sourced base opiera swoją formułę na surowcach odnawialnych. To produkt, którego składniki w 51% są pochodzenia biologicznego (są to tzw. bio-surowce, które są wynikiem naturalnych procesów) i zostały uzyskane między innymi w wyniku naturalnej fermentacji. Baza została wzbogacona o keratynę wspomagającą regenerację struktury uszkodzonej płytki, witaminę C poprawiającą kondycje paznokci oraz wygląd, niacynamid-witaminę B3 m.in. nadającą połysk.

51% bio-sourced base  jest w cenie 39,99 zł, a jej pojemność to 7,2 ml.

baza Neonail

Jakie są wyróżniki bazy hybrydowej 51% bio-sourced base?

•  To pierwsza baza hybrydowa w ofercie NEONAL, której składniki w 51% zostały uzyskane między innymi w wyniku naturalnej fermentacji.
•   Baza hybrydowa zawiera keratynę – składnik wspomaga regenerację struktury uszkodzonej płytki. Utwardza ją, pogrubia oraz zapobiega łamaniu i rozdwajaniu się paznokci.
•   Wzbogacenie witaminą C – poprawia kondycje paznokci oraz ich wygląd. Ma również działanie rozjaśniające.
•   Skład z dodatkiem niacynamidu – witamina B3 zawarta w formule bazy poprawia kondycję paznokci, nadając im połysk.

baza Neonail

Innowacyjna formuła bazy 51% bio-sourced base utrzyma się na paznokciach do 14 dni. Jest łatwa w użyciu, dzięki czemu świetnie się sprawdzi zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowniczek.

***

NEONAIL to jedna z wiodących międzynarodowych marek w kategorii stylizacji i pielęgnacji paznokci. Od 2006 roku konsekwentnie rozwija swoją działalność w Polsce i za granicą, odnosząc sukcesy na rynku kosmetycznym. Marka oferuje ponad 400 kolorów lakierów hybrydowych, klasycznych, z serii SIMPLE 3w1 oraz akcesoria niezbędne do stylizacji i pielęgnacji paznokci. Kolekcje lakierów NEONAIL są silnie osadzone w światowych trendach z dziedziny manicure. NEONAIL należy do firmy Cosmo Group, która posiada w swoim portfolio również inne marki kosmetyczne: MYLAQ i NEO MAKE UP.

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Salon fryzjerski w Warszawie
Chodzę do Magii Blondu na Sarmacką, zazwyczaj do Danusi, są świetni, można liczyć...
Sprzęt EKG
Im więcej wiemy o swoich dolegliwościach tym skuteczniej je możemy leczyć. Niewiedza często...
pcos
Usunięte potrafią odrastać. Lepiej ich się pozbyć farmakologicznie.
Big Star
Lubię tę markę od czasów liceum, wtedy to był szyk:)