Napój Vivesoy o smaku cappuccino – opinia

7 lipca 2013, dodał: milky
Artykuł zewnętrzny

Napój Vivesoy o smaku cappuccino to nowa jakość w produktach sojowych. Dotąd uważałam, że wszystko co zdrowe, musi smakować gorzej niż to, co tuczące. Okazuje się, że niekoniecznie! Dzięki współpracy z moim ulubionym serwisem www.urodaizdrowie.pl otrzymałam niedawno do przetestowania sojowy napój wyprodukowany przez hiszpańską firmę PASCUAL – oto on w pełnej krasie:

cappucino

Ponieważ lubię urozmaicenia, tym razem podałam go z wiórkami kokosowymi, które świetnie komponują się z jego delikatnie mleczną konsystencją. Sam smak napoju przywodzi mi na myśl delikatną, prawdziwą kawę z mlekiem, świeżo zaparzoną o poranku.

Jest doskonały o każdej porze dnia, ale rano świetnie zastępuje właśnie kawę, orzeźwia i budzi, dając dodatkową porcję energii na początek dnia. Poczęstowałam nim też moją siostrę, która jest prawdziwą znawczynią i koneserką kawy – bardzo chwaliła ten smak! Zachęcam do spróbowania, bo to coś innego niż dotąd dostępne produkty, a w dodatku jest zdrowy i dietetyczny!Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz