Najpopularniejsze zabiegi kosmetyczne 2021 roku | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Najpopularniejsze zabiegi kosmetyczne 2021 roku

11 kwietnia 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Rok 2021 był kolejnym rokiem wyzwań, szczególnie dla branży Beauty, salonów kosmetycznych i Spa. Nowe trendy w pielęgnacji skóry zostały dostosowane do panującej na świecie sytuacji oraz nowo wykształtowanych potrzeb klientów. Inwazyjne zabiegi kosmetyczne i mocny makijaż zostały zastąpione chęcią zadbania o własne zdrowie i poprawę kondycji skóry. Zapytaliśmy salon spa w Warszawie Nice Spa o najpopularniejsze zabiegi, na jakie zdecydowali się ich klienci w 2021 roku. 

Zabieg Dermapen – hit 2021 roku

Dermapen, uznawany za jeden z najbardziej innowacyjnych zabiegów kosmetycznych, był jednym z najczęściej przeprowadzanych zabiegów w 2021 roku. Wykonywany jest przy pomocy specjalistycznego sprzętu, z wyglądu przypominającego długopis. Wyposażony jest jednak w kilkanaście mikro igieł, wykonujących 1300 nakłuć na sekundę, wpływając w ten sposób zarówno na wierzchnie jak i głębokie warstwy skóry. Urządzenie przesuwa się po jej powierzchni, wprowadzając w głąb substancje aktywne.

Dermapen to zabieg, którego efekty widać już po pierwszej sesji. Skóra jest bardziej odżywiona, elastyczna i zdrowsza. Zmarszczki są wygładzone, widoczność porów zredukowana. Zabieg ten pomaga również zmniejszyć widoczność blizn potrądzikowych, oparzeń czy rozstępów. Dermapen posiada kompleksowe działanie, które jest odpowiedzią na potrzeby każdej skóry.

Kobido – najpopularniejszy masaż 2021 roku

Oprócz Dermapenu i innych zabiegów wywodzących się z medycyny estetycznej, w 2021 roku dużą popularnością cieszyły się różnego rodzaju masaże i rytuały. W tym trudnym czasie to właśnie one potrafiły przynieść nam uspokojenie i relaks. Jednym z takich masaży jest wywodzący się z kultury Azji masaż Kobido.

Kobido to kompleksowy i złożony masaż, który skupia się przede wszystkim na twarzy. Jego największą zaletą jest zupełna bezinwazyjność przy znakomitych efektach. Masaż ten przynosi wiele pozytywnych efektów na zewnętrznej warstwie skóry, ale również w jej głębszych warstwach. Wyrównuje koloryt skóry, spłyca zmarszczki, regeneruje naskórek oraz wpływa pozytywnie na psychikę.

Masaż kobido zapewnia dogłębny relaks, odpoczynek, poprawia krążenie, niweluje stres. Skóra staje się dzięki niemu rozluźniona, a zarazem napięta i wymodelowana. Kobido opóźnia proces starzenia się, niweluje drugi podbródek. To idealna opcja dla osób, którym marzy się zdrowa, jędrna i piękna skóra.

Masaż orientalny – forma skutecznego odpoczynku

Poprzedni rok pokazał, że warto zwolnić w swoim życiu i skupić swoją uwagę w większej mierze na sobie. Odpoczynek i relaks stał się pierwotną wartością. Zaczęliśmy doceniać swój komfort i dbać o zdrowie. Masaże orientalne są odpowiedzią na potrzeby związane ze świadomością swojego ciała i odpoczynku.

Masaż japoński to kompleksowy zabieg, który skupia się na najważniejszych częściach ciała, czyli miejscach, które w życiu codziennym są najbardziej obciążone. Jest to idealny sposób na zregenerowanie swojego organizmu, ponieważ masaż japoński skupia się na zrelaksowaniu i odciążeniu najbardziej zmęczonych punktów, czyli najczęściej pleców, ramion czy szyi. Zabieg ten stał się bardzo popularny w 2021 roku, ponieważ przynosi korzyści zdrowotne, jak i rewitalizuje i odmładza skórę.

Jeśli potrzebujesz konkretnego relaksu, warto wybrać się na masaż tajski. Odpręża i relaksuje w każdym calu, ponieważ oprócz działania na samo ciało, wpływa również na umysł i duszę. Aby zmaksymalizować doznania związane z zabiegiem, do masażu tajskiego używa się olejków, które piszczą zmysły i koją myśli w głowie. Przez wielu masaż tajski nazywany jest „jogą pasywną”, ponieważ zabieg zawiera wiele elementów związanych z jogą. Tajski masaż to, oprócz rozluźnienia i odprężenia, niesamowite przeżycie spirytualne. Wiąże się z pracą nad sobą i swoim ciałem oraz pokazuje, jak żyć w zgodzie i harmonii ze sobą.

Orientalne masaże działają relaksująco i leczniczo na ciało i umysł, dlatego w erze dbania o samych siebie stały się bardzo popularne i chętnie wybierane przez klientów salonów SPA. Są świetnym przeżyciem, a nie tylko samym masażem. Wprowadzają w nieznany świat uniesień i rytualnych przyjemności.

Zabiegi kosmetyczne 2021 roku w Nice Spa

Dermapen, Kobido czy masaże orientalne to dowód na to, że 2021 rok stał się rokiem skupienia swojej uwagi na sobie, swoim ciele i duszy. Salon Nice Spa wskazuje, że klienci często i bardzo chętnie wybierali zabiegi kosmetyczne, które poprawiają kondycję skórę, odświeżają ją czy relaksują. W ofercie Nice Spa znajdziecie o wiele więcej zabiegów, które skupiają się na poprawie stanu Twojej skóry i zaspokojeniu Twoich duchowych doznań. Więcej o tych zabiegach kosmetycznych 2021 roku możecie przeczytać tutaj.

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Zaskakujące powody unieważniania ma…
Jakiś celebryta ponoć podał powód, że jest gejem:) Ciekawe czy sąd kościelny uwierzył,...
Czy AI wykrada dane?
Umie podszyć się nawet pod realną osobę, więc niedługo wszyscy będziemy mieć klony...
Najzdrowsze mięso
Moim zdaniem mięso każdego rodzaju zakwasza organizm, a więc nie jest zdrowe...
Małżeństwa z najdłuższym stażem…
Rekordziści mają ponad 70-letni staż, to dłużej niż żyje wiele osób.... To już...