URODA I ZDROWIE

Najlepsze pokazy tylko w Energylandii!

31 stycznia 2018, dodał: EKSPERTKA

Rok szkolny i akademicki został już dawno zamknięty i wydawać by się mogło, że wszystkie szkolne, jednodniowe wycieczki przestały mieć miejsce bytu. Okazuje się jednak, że wcale tak nie jest i Polacy coraz częściej zamiast kilkutygodniowego urlopu decydują się na pojedyncze dni odpoczynku, które, jak twierdzą, bardziej ich regenerują niż tygodniowe lub dwutygodniowe wczasy. Wbrew powszechnej opinii, w ciągu jednego dnia jesteśmy w stanie odpocząć, a równocześnie zwiedzić wiele interesujących miejsc.

Pomysł na spontaniczne i krótkie „wakacje” z pewnością ma swoje uzasadnienie nie tylko na płaszczyźnie psychicznej, ale również służbowej. Polakom ciężko oderwać się od obowiązków pracowniczych, ponieważ mają poczucie, że są osobami niezastąpionymi i nikt poza nimi nie wykona danego zadania równie należycie. Stąd tez pomysł, aby w okresie letnim zamiast standardowych wakacji organizować wycieczki po Polsce i tym samym, w krótkim czasie, zwiedzać wiele różnych miejsc, aniżeli udawać się na dłuższy wyjazd.

Gdzie warto pojechać w Polsce?

Preferencje dotyczące wyjazdów są zróżnicowane. Jedni wybierają pobliskie kurorty oraz atrakcje turystyczne, po to, aby nie marnować zbyt wiele czasu na dojazd do miejsca docelowego. Stąd też, każde większe miasto ma swoją okoliczną bazę wypadową, co potwierdzają rejestracje przyjeżdżających do nich samochodów. Jednak jest takie miejsce, które sprawia, że wycieczki w Polsce, nabierają nowego znaczenia. Tym miejscem jest Energylandia, która od trzech lat bije rekordy pod względem odwiedzających ją Gości. Jest to propozycja na wyjazd z dziećmi, spontaniczny wypad ze znajomymi, a także wszelkiego rodzaju wycieczki.

Jakie atrakcje czekają na przyjezdnych w Energylandii?

Energylandia podzielona jest na kilka stref, które dostosowane są po poszczególnych grup wiekowych i preferencji. Na terenie Parku mają miejsce pokazy i widowiska, które odbywają w kilku salach:

  • Sala Widowiskowa Egypt – już samo miejsce zabierze odwiedzających do starożytnego świata, który czerpał z dobrodziejstwa Nilu. Odbywają się tutaj takie pokazy jak „Dyzio Show”, „Mieszanka wybuchowa – pokaz edukacyjny chemików” czy też „Western Show”.
  • Sala Widowiskowa Colosseo – w miejscu, które architektura przypomina rzymskie Koloseum, odbywają się koncerty znanych gwiazd estrady, ma tutaj miejsce również „Illusion Dance Show”, magiczne przedstawienie, które oczaruje każdego widza
  • Pyramid Illusion Cinema – kino 7D zapewniające oglądającym przeniesienie się do świata filmu, które zamknięte jest w budynku o kształcie piramidy. Z pewnością przekroczenie jej progu sprawi, że fikcyjny świat stanie się bardzo realistyczny.
  • Extreme Show – pokazy na wolnym powietrzu, to atrakcja przeznaczona dla wszystkich fanów sportów ekstremalnych. Tylko tutaj pokazy motocyklowe, rowerowe i samochodowe, które sprawią, że asfalt będzie płonął z nadmiaru adrenaliny, testosteronu i opon rozgrzanych do czerwoności.

Każde show odbywa się kilka razy w ciągu dnia, dlatego żaden Gość Energylandii nie będzie miał poczucia, że któreś z nich przeoczył.

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Smog- problem dużych miast i nie ty…
Warto nosić maseczkę w takie dni, kiedy pyłów jest więcej...
Jak oceniacie swoich stomatologów?
Moja też jest ok, ale zauważyłam, że trudniejsze zabiegi woli zlecać innym;)...
Pokazy makijażu na żywo
Można zobaczyć na żywo jak malują profesjonaliści i nauczyć się czegoś dla własnych potrzeb:)
Rozdwajająca się płytka
Zamiast odżywki w lakierze proponuję olejek arganowy albo oliwę z oliwek, jeśli to...