URODA I ZDROWIE

Modny T-shirt? OCZYwiście byPolala!

10 maja 2016, dodał: Redakcja

 

Spersonalizowane T-shirty byPolala są stylowe i absolutnie wyjątkowe. Nie sposób ich przeoczyć!

18.04.2016 Warszawa, Hotel Airport Okęcie. Wiosenne Metamorfozy Gwiazd. N/z Ewa Pacuła

Szukasz sposobu na podkreślenie swojej osobowości? Masz dość stylu identycznie ubranych osób, które mijasz na ulicy każdego dnia? Modowe inspiracje gwiazd show- biznesu czy blogerek to dla ciebie za mało? Na szczęście wcale nie musisz być skazana na ślepe podążanie za trendami wyznaczanymi przez projektantów tworzących ujednolicone kolekcje dla sieciówek. Możesz w prosty i zarazem niezwykły sposób podkreślić swoją niepowtarzalną osobowość! Wystarczy tylko, że skierujesz swoje oczy we właściwą stronę… Najlepiej, jeśli będzie to strona www.bypolala.pl! Tylko tam staniesz oko w oko z genialnym pomysłem na wyrażenie swojej indywidualności przy pomocy oryginalnych, spersonalizowanych T-shirtów, które skupiają na sobie wzrok każdej fashionistki!

13161300_1739393269678515_1677831163_o

Dlaczego akurat oczy zostały wyeksponowane w tej wyjątkowej kolekcji stworzonej przez markę byPolala?

– Pomysł koszulki z kolorem własnych oczu wpadł mi do głowy już dawno temu- wyjaśnia Karina Górska- Wojciechowska, właścicielka marki byPolala- W dzisiejszych czasach personalizujemy już wszystko. Chwalimy się grupą krwi, imionami, znakiem zodiaku. I z reguły dane te są prawdziwe. Z oczyma, w myśl słynnej piosenki „Czy te oczy mogą kłamać”, bywa różnie. Nasz T-shirt daje możliwość powiedzenia prawdy, ale też pozwala podejść do tematu „z przymróżeniem oka”! Dzięki T- shirtom byPolala można więc podzielić się z innymi marzeniami o kolorze oczu lub ujawninić nasze preferencje kolorystyczne. Wszystko to można pokazać przy pomocy jednej koszulki. Nie ogranicza nas w żaden sposób, bo jest biała.

13184778_1739393103011865_417097344_o(1)

T- shirty z metką „byPolala” nie pozwolą więc zniknąć w tłumie jednakowo ubranych osób. Ze względu na fason, będą stanowić idealną bazę dla wielu stylizacji- zarówno do pracy, jak i na weekend z przyjaciółmi, a nawet rodzinne spotkanie np. przy grillu. Trudno znaleźć bardziej uniwersalny, a jednocześnie tak wyjątkowy strój!

T- shirty byPolala to znakomity sposób na wyrażenie własnej osobowości i wyróżnienie się w tłumie jednakowo ubranych osób. Przekonaj się o tym… na własne oczy!

Joanna Bielas / I.D.MEDIA

Fot. Glinka Agency


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jak rozwijać pracowników
To oczywiste, że najlepiej wysyłać pracowników na regularne szkolenia, które podniosą ich kwalifikację,...
Spadek - ile podatku się płaci?
To wszystko zależy od wielu czynników i nie jest takie proste jak się może...
Odpoczynek
Dla mnie najlepszy wypoczynek to z moim mężem i dziećmi nad Bałtykiem....
Ochrona danych osobowych
Ochrona danych to poważny obowiązek, który spoczywa na każdym właścicielu firmy. Jest...