Mikroskop owulacyjny – co to jest?

16 czerwca 2014, dodał: Redakcja

555

Jeśli:
chcesz kontrolować swoją płodność
uważasz testy z moczu za niezbyt higieniczne rozwiązanie
a obserwację temperatury za zbyt kłopotliwą
wypróbuj urządzenie polecane przez europejskich naukowców – mikroskop owulacyjny.

111

Podczas badań klinicznych naukowcy zauważyli, że wzrost poziomu estrogenów powoduje zmiany biochemiczne w organizmie m.in. wzrost poziomu soli w płynach ustrojowych. Tą właśnie prawidłowość można wykorzystać do określania terminu owulacji.

Mikroskop owulacyjny należy stosować codziennie. Do diagnozy wykorzystuje się próbkę śliny lub śluzu. Próbkę nakłada się na szybkę, pozostawia do wyschnięcia, a następnie podświetlając próbkę w mikroskopie obserwuje i interpretuje się wynik. Drobne kropeczki to wynik wskazujący na okres niepłodny. Paprotki utworzone z kryształków soli wskazują na okres płodny.

222

Już po jednym cyklu kobieta jest w stanie bez problemu określić dni płodne. Mikroskop może być też w późniejszym okresie stosowany jako wspomaganie przy antykoncepcji.

Producent określił przydatność jednego mikroskopu na 2 lata. Jednak ponieważ baterie w urządzeniu można wymienić, okres ten można wydłużyć. Koszt urządzenia to ok 90 zł, jest to zatem biorąc pod uwagę trwałość mikroskopu bardzo tanie i skuteczne urządzenie do kontroli płodności. Aby zapoznać się szczegółowo z działaniem mikroskopu czy nielicznymi przeciwwskazaniami do użytkowania zapraszamy na stronę: http://sklepstarania.pl/5-mikroskop-owulacyjny.


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Mikroskop owulacyjny – co to jest?

  1. avatar karola pisze:

    Korzystałam z tej Afrodyty kiedy staraliśmy się o dziecko i generalnie mogę polecić. Opłaca sie bardziej niż testy paskowe, bo jest wielokrotnego użytku

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Jak mieć więcej energii
Mojej mamie kupiłam suplement, dobrze działa na pamięć żeń szeń, który jest tam...
pcos
Ja też to mam, ale nie biorę nic, naprawdę musiałyby mieć poi kilka...
Poprawa kondycji na rowerze
Polecam fajną stronkę https://fundacjamorska.pl nt uprawiania sportu, treningów, suplementów diety i odżywek dla sportowców....
Kredyt na szybko
Ja już od dłuższego czasu zastanawiam się nad zaciągnięciem kredytu, bo mimo dobrej...