URODA I ZDROWIE

Kosmetyki do higieny intymnej marki Nivelazione

12 lutego 2019, dodał: Redakcja

Linia nowych produktów do higieny intymnej marki Nivelazione to skoncentrowane receptury o wielokierunkowym działaniu. Produkty dostosowane zostały do różnych potrzeb, dlatego znajdziemy wśród nich zarówno płyn do codziennej pielęgnacji okolic intymnych, specjalistyczny płyn dla osób aktywnych i ze skłonnościami do infekcji oraz delikatną emulsję łagodzącą. Dzięki swojemu składowi opartemu o PRO-MICROBIOM COMPLEX nowości Nivelazione stanowią pierwszą w Polsce linię preparatów wspierającą naturalny mikrobiom miejsc intymnych!

Dbałość o właściwą higienę intymną stanowi istotny element dbania o nasze zdrowie. Niewłaściwa może doprowadzić do zaburzenia mikrobiomu czyli mikroorganizmów, które w naturalny sposób znajdują się na naszej skórze. Specjaliści marki Nivelzaione wiedzą, że najważniejsza jest profilaktyka pozwalająca uniknąć tak częstych przypadłości jak infekcje, podrażnienia czy upławy, których częstą przyczyną są właśnie zaburzenia mikroflory bakteryjnej. Dlatego stworzyli trzy wyjątkowe produkty przeznaczone nie tylko do codziennej pielęgnacji i ochrony miejsc intymnych, ale przede wszystkim niwelowania problemów. W każdym z nich znajdziemy PRO-MICROBIOM COMPLEX, który tworzy niesprzyjające środowisko do namnażania się niekorzystnych mikroorganizmów oraz KWAS MLEKOWY, który przywraca optymalne pH okolic intymnych i pomaga je utrzymać.

W najnowszej linii Nivelazione znajdziemy:

Nawilżający płyn ginekologiczny

Pierwsza nowość marki powstała z myślą o codziennej pielęgnacji intymnej. Jej skład wzbogacony o PANTENOL łagodzi uczucie suchości i jednocześnie nawilża oraz redukuje pieczenie.
Sugerowana cena: 11,90 zł/ 250 ml

Probiotyczny żel kojący

Ten produkt dedykowany jest osobom aktywnym lub ze skłonnością do infekcji. Zawarty w nim PREBIOTYK wspiera profilaktykę przeciwgrzybiczą, a także pomaga utrzymać fizjologiczne pH.
Sugerowana cena: 11,90 zł/ 250 ml

Delikatna bezzapachowa emulsja łagodząca

Emulsja powstała z myślą o podrażnieniach i upławach. Dzięki INULINIE łagodzi objawy infekcji, nawilża i przywraca komfort miejsc intymnych.
Sugerowana cena: 11,90 zł/ 250 ml
Produkty dostępne od początku lutego w sieci HEBE

 

 

 

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Baza pod lakier- czy jej używacie?
Na zniszczone paznokcie to mogę polecić mnóstwo odżywek czy olejków na skórki...
Plamki na paznokciach
Wydaje mi się, że najlepiej rozejrzeć się wśród odżywek, ceny są bardzo niskie,...
wzmocnienie paznokci
Mi najbardziej pasują kosmetyki do paznokci w sam raz na moją kieszeń, a jakość...
Rozdwajająca się płytka
Pozostaję wierna odżywkom , moja szybko wzmacnia paznokcie, nie podrażnia i ma naturalny mleczny...