Kompleksowy health&beauty concept w budynku Forest

30 maja 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Estell uznana i ceniona marka w branży medycyny estetycznej otworzyła drugą klinikę w Warszawie. W przyjaznej, zielonej przestrzeni budynku Forest znajdziemy wszystko to, czego szukają najbardziej wymagający Pacjenci.

estell

Kompleksowo. Holistycznie. Innowacyjnie.

Dziś nowoczesne dbanie o zdrowie z powodzeniem można połączyć z dbaniem o urodę i estetykę. A to wszystko w inspirujących przestrzeniach. I właśnie takie miejsce znajduje się w budynku Forest przy ul. Burakowskiej 14 w Warszawie.

Tu kompleksowość nabiera nowego, bardzo użytkowego i atrakcyjnego wymiaru, a samo miejsce pozwala spełniać wszelkie potrzeby związane z szeroko pojętą medycyną estetyczną i zdrowiem. Dziś zdecydowanie cenimy wygodę, proaktywność rozwiązań i nowoczesne propozycje dopasowane do potrzeb osób holistycznie dbających o zdrowy styl życia i jego wysoką jakość.

W tej lokalizacji propozycje oferowane przez Estell zostały opracowane z uwzględnieniem bardzo różnych potrzeb i możliwości, jakie dają najnowsze i najskuteczniejsze technologie. Warto jednak pamiętać, że skuteczność i bezpieczeństwo narzędzi rodzi się wraz z doświadczeniem ekspertów – to w rękach lekarzy technologie „nabierają mocy”, a zaufanie Pacjentów przekłada się na świetne rezultaty proponowanych terapii i procedur.

Jedno miejsce – topowe procedury i technologie

Chodzenie na kompromisy, zwłaszcza w kwestii jakości – to nie jest droga, którą warto podążać, jeśli chodzi o dbanie o zdrowie i urodę. Zdecydowanie lepiej skierować swoją uwagę ku doświadczonym ekspertom, którzy wykorzystują najnowsze technologie i najwyższej jakości preparaty, by proponować tzw. indywidualne terapie łączone, zabiegi i procedury dopasowane do potrzeb Pacjentów. Liczy się odpowiedni czas przeznaczony na całą terapię i liczy się plan – dlatego tak ważne jest, by wybierać miejsca, w których planowane działania to najlepsza, codzienna praktyka.

W Estell na szczególną uwagę zasługuje pełen wachlarz najnowszych technologii laserowych, szerokie spektrum zabiegów z zakresu medycyny regeneracyjnej, terapie leczenia dermatoz czy zabiegi modelujące na ciało, redukujące tkankę tłuszczową, cellulit i pozwalające dbać o każdą partię ciała. Ważnym punktem jest również stomatologia, bo dbanie o uśmiech to jeden z filarów zdrowia i świetnego wyglądu. W Estell Forest znaleźć można pełną ofertę z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki, implantologii czy stomatologii zachowawczej – dla wszystkich, którzy chcą uśmiechać się odważnie i bez kompleksów.

Dbanie o zdrowie, dobry wygląd i samopoczucie w ujęciu holistycznym dają poczucie harmonii, spełnienia – uśmiechu, gdy wstajemy rano i gdy patrzymy w lustro. Piękno ma wiele barw i odcieni – Estell pomaga je wydobywać, podkreślać i odkrywać na nowo.

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz