Kolonie tematyczne dla dzieci, czyli szansa na rozwój pasji | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Kolonie tematyczne dla dzieci, czyli szansa na rozwój pasji

16 marca 2023, dodał: Alfa i Omega
Artykuł zewnętrzny

Gdy za oknem wciąż zimowa aura, niektórzy tęsknią już do wakacyjnych miesięcy. Dzieci marzą o wyjeździe z rówieśnikami. A rodzice zastanawiają się: na jaką kolonię posłać swe pociechy? My proponujemy kolonie tematyczne, umożliwiające rozwój pasji i talentów. Zobacz, jakie opcje czekają latem na dzieciaki!

kolonie

Kolonia tematyczna dla mangomaniaków

Twoje dziecko często ogląda japońskie bajki? Większość półek w jego pokoju wypełniają azjatyckie komiksy, a z głośników wybrzmiewają koreańskie hity? W takim razie dla młodego pasjonata Azji idealna będzie kolonia w tym temacie. W ofercie Vogue Travel na lato 2023 znajdziesz m.in. następujące kolonie tematyczne dla dzieci:

  • Otaku Kids – dla maniaków Japonii i jej popkultury, gdzie dzieciaki pobawią się w cosplay, poznają azjatycką modę, muzykę i wezmą udział w wielu innych atrakcjach,
  • Japonia dla najmłodszych – coś dla fanów ninja, pokemonów, komiksów japońskich i tradycyjnych kimon,
  • Otaku do ataku – z bogatym programem, obejmującym kulturę Japonii, mangę, anime i podstawy języka japońskiego,
  • Cosplay kids – z warsztatami z szycia własnych strojów, nauką posługiwania się maszyną do szycia i podstawami charakteryzacji,
  • Anime i manga kids – czyli kolonia tematyczna dla tych dzieci, które kochają Japonię wraz z jej dziedzictwem, popkulturą i… kuchnią!

Miłośnicy aktywności ruchowych, coś dla Was!

Dzieci mają często niespożyte pokłady energii. Sporo z nich lubi być w ciągłym ruchu, eksplorować, bawić się na zewnątrz. Dla aktywnych dzieci przygotowaliśmy kolonie z elementami różnych sportów. Fanom Beara Gryllsa spodoba się kolonia tematyczna survivalowa. Uczestnicy nauczą się poruszania w leśnym terenie z kompasem. Wyćwiczą swój refleks i opanują maskowanie śladów. Poznają podstawy przewidywania pogody i udzielania pierwszej pomocy.

Twoje dziecko nastawia się na aktywny wypoczynek i gry zespołowe? W takim razie nadmorska kolonia Energy Boom spełni jego oczekiwania. W programie m.in. gra w siatkówkę plażową, podchody, skimboarding. Nie zabraknie oczywiście kąpieli w morzu, gdy tylko pogoda na to pozwoli. Polecamy też wyjazd Nerf Battle. Rozgrywki w Nerfa odbywają się w trakcie tej kolonii każdego dnia. Również początkujący są mile widziani, bo będziemy tłumaczyć od podstaw zasady gry i wspólnie ustalimy warunki, by zachować bezpieczeństwo.

Kolonie tematyczne dla dziewcząt

Twoja córka lubi spędzać czas z rówieśniczkami? Wiesz, że lepiej czuje się w dziewczęcym towarzystwie? Wyślij ją zatem na kolonię tematyczną tylko dla dziewczyn: https://voguetravel.pl/kolonia-miedzy-nami-dziewczynami. Szczególnie polecamy taki wyjazd młodym adeptkom świata mody. Dziecko kocha rysować, projektować swoje kreacje, tworzyć biżuterię z kolorowych koralików? Wobec tego na pewno nie będzie się tutaj nudzić! Na uczestniczki czekają także takie atrakcje, jak: przebieranki, projektowanie wzorów na paznokcie, własnego etui i wreszcie kobiecy wieczór filmowy. Pozwól córce poznać rówieśniczki o podobnych pasjach i zrelaksować się podczas wakacji!

Lipiec i sierpień to czas bez kółek tematycznych i zajęć pozalekcyjnych. Jak wówczas rozwijać pasje i zdolności dziecka? Polecamy kolonie tematyczne organizowane przez Vogue Travel. Pełną ofertę kolonii tematycznych znajdziesz tutaj: https://voguetravel.pl/kolonie-dla-dzieci. Zapraszamy na nadmorskie lub górskie przygody w wyborowym towarzystwie! Do zobaczenia latem!

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Czy wykupujecie sobie ubezpieczenie…
Warto rozważyć ich zakup, by zapewnić sobie skuteczniejszą ochronę w razie wystąpienia sytuacji awaryjnej....
Wałek czy pędzel do malowania
Jeśli malujemy duże, gładkie powierzchnie, lepiej sięgnijmy po wałek. Pędzel nieumiejętnie użyty może...
Reklama dla firmy z branży monitori…
Reklama powinna być odpowiednio dostosowana do danej grupy odbiorców, zrozumiały, perswazyjny, konstruowany w...
Problemy z trądzikiem
Kłopoty z trądzikiem można rozwiązać, stosując kosmetyki apteczne. Pozbawione konserwantów i sztucznych barwników znakomicie...