Kadzidełka japońskie na dobre sampoczucie! | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Kadzidełka japońskie na dobre sampoczucie!

27 grudnia 2022, dodał: pinkmause
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Zimowe, długie nastrojowe wieczory skłaniają nas do częstszego spędzania czasu w domu. Dobrym sposobem na wprowadzenie przytulnej atmosfery w domu, jest otaczanie się pięknymi zapachami. Jeśli do tego są to aromaty pozytywnie wpływające na nasze samopoczucie, mamy przepis na magiczny czas z bliskimi w najlepszym stylu.

kadzidełka japońskie

Kraje Azji słyną z tego, że są pełne wspaniałych zapachów. Kadzidełka były używane w Japonii przez wieki jako część ceremonii religijnych oraz do tworzenia przyjemnej atmosfery w domu. Dziś nadal powszechne jest palenie kadzideł w japońskich domach podczas specjalnych okazji, takich jak śluby czy pogrzeby. Kadzidełka są też powszechnie używane w świątyniach buddyjskich jako część praktyk medytacyjnych. W innych krajach japońskie kadzidełka stanowią prosty sposób na to, aby nieco azjatyckich klimatów zawitało do naszych wnętrz. Unikalne kompozycje oparte o wieloletnią tradycję robią znakomite wrażenie na każdym, kto będzie miał z nimi kontakt.

kadzidełka

Japońskie kadzidełka są unikalnym produktem, który może dodać odrobinę luksusu i wyrafinowania do każdego otoczenia. Fascynujące japońskie kadzidełka stanowią wyborny atrybut każdego domu, ponieważ wypełniają go miłą wonią, a równocześnie pozwalają się odprężyć i zrelaksować. Ich zapach może działać kojąco i odprężająco, zapewniając zasłużony relaks po ciężkim dniu pracy. Można je z powodzeniem wykorzystywać w aromaterapii, ponieważ są oparte o naturalne składniki i dodatki eteryczne. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby znalazły się również w naszych domach, jako przyjemny akcent wprawiający gości w doskonały nastrój. Nietypowe, orientalne kompozycje zapachowe zapewniają  ogrom niezapomnianych, ciekawych wrażeń, są też cenione i poszukiwane ze względu na swoją elegancję i niepowtarzalność.

Japońskie kadzidełka to szeroki wybór wspaniałych zapachów. Można wśród nich wskazać mirrę, sandałowca, paczulę czy cyprysa.To zupełnie inne aromaty niż te, które oferują najbardziej popularne kadzidła indyjskie. Kadzidełka japońskie to szereg szlachetnych zapachów, przygotowanych według tradycyjnych receptur najlepszych japońskich mistrzów aromatycznych mieszanek, które przenoszą nas w świat sztuki i poezji, malowniczej przyrody, pięknych ogrodów i świątyń kultury japońskiej oraz budzą w nas naturalne poczucie pokory i wielkości typowe dla Kraju Kwitnącej Wiśni. Bogactwo orientalnych zapachów jest na tyle duże, że warto eksperymentować z różnymi wariantami (np. ryoshiki, jundo, shiratama, suzukaze, takamura, kodama, morikage, muso, reiki, nobara, fuko i in.) dostarczanymi przez sprawdzonych producentów dbających o trwałość efektu.

kadziło japońskie

Kadzidełka japońskie dają dużo zapachu, a mało dymu. Cechują się tym, ponieważ w całości uformowane są z mieszanki aromatycznych składników roślinnych. Dzięki temu, że nie posiadają wewnątrz bambusowego patyczka, spalają się całkowicie, tworząc dużo mniej dymu i uwalniając czysty aromat. Wszystkie kadzidła japońskie są w pełni naturalne i są bardzo wydajne – ich czas spalania osiąga nawet 35 minut. Są pakowane są w ładne oraz praktyczne pudełka, i często opakowanie posiada w komplecie ceramiczną lub cynową podstawkę.

Egzotyczne aromaty nadają wnętrzu wyjątkowego charakteru. Kadzidełka japońskie to idealny sposób na orzeźwienie mieszkania i nadanie mu ciekawego orientalnego klimatu. Najczęściej japońskie kadzidełka są oryginalnym pomysłem na zastąpienie zwyczajnego odświeżacza powietrza. Azja słynie z ciekawych połączeń zapachowych, a japońskie kadzidełka to produkty naturalne i bezpieczne. Najczęściej używa się ich, aby zlikwidować w mieszkaniu zapachy gotowania czy dymu tytoniowego. Japońskie kadzidełka świetnie radzą sobie z zapachami sztucznymi i gęstymi. Po zapaleniu, japońskie kadzidełka rozpylają zapach, który może się utrzymać w pokoju bardzo długo. To naturalny sposób na zrelaksowanie się i nadanie mieszkaniu wyjątkowego zapachu oraz świetny pomysł na prezent dla najbliższych.

aromaty

Szeroki wybór japońskich kadzidełek: www.herbatkiajurwedyjskie.pl

 

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz