Zimowe nowości pełne uczuć od Wydawnictwa FILIA!

24 listopada 2021, dodał: press
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

W oczekiwaniu na nadejście ostatniego miesiąca w roku nastrajamy się już świątecznie. Zaczynamy myśleć o prezentach dla najbliższych, otaczamy się pięknymi dekoracjami i aromatami zarezerwowanymi właśnie na ten zimowy czas cudów. Szczyptą magii oprószy nasze dni Wydawnictwo FILIA, które przygotowało niezwykłe, pełne ciepła historie o miłości, poplątanych relacjach rodzinnych, marzeniach, którym czasami trzeba pomóc w spełnieniu…

 

Zupełnie inny cud – Agnieszka Olejnik

Opowieść o tym, że wcale nie trzeba czekać na anioły. Przecież każdy ma własne skrzydła.

Otoczony pięknym parkiem pałacyk w Leszczynach jest już gotowy na przyjęcie gości. Jego właściciel, milioner Norbert Hall, spodziewa się, że będą to niezwykłe święta.

Niestety, kiedy wszyscy zasiądą do Wigilii, okaże się, że nic nie jest takie, na jakie wygląda. Pod uśmiechami kryją się ludzkie dramaty. Ula pragnie dziecka, Matylda leczy złamane serce, Kostek nie radzi sobie w związkach, Sonia pragnie zostać świętą, zaś babcia Rozalia nie lubi samej siebie.

Czy tej rodzinie można jeszcze pomóc? I jaką rolę do odegrania mają bezdomny w damskim skafandrze, kot dachowiec oraz piesek z jednym okiem?

 

Dziewczynka z ciasteczkami – Ewa Formella

Wzruszająca powieść o sile miłości z wojenną historią w tle…

Stare gdańskie kamieniczki otulone pięknymi legendami i… ona. Kilkuletnia dziewczynka, potrafiąca godzinami słuchać wojennych wspomnień z dzieciństwa babci-sąsiadki, która jest w stanie rozbawić nawet najsmutniejszego sąsiada. A przy okazji sprawić, że święta mogą być magiczne dla każdego, a miłość może rozpalić nawet najzimniejsze serca.

 

Zima w Pensjonacie pod Bukami

Autorki:
Katarzyna Misiołek, Katarzyna Janus, Magda Stachula, Natasza Socha, Karolina Wilczyńska, Renata Kosin, Dorota Milli

Są takie miejsca, które mają magiczną moc czarowania rzeczywistości…

Stary, odrestaurowany bieszczadzki Pensjonat pod Bukami kryje w sobie magiczną moc przyciągania wszystkich zagubionych dusz. Tej zimy także odwiedzą go goście, którzy poszukują własnego miejsca w życiu i czekają na swoją szansę, dzięki której odnajdą szczęście. Czy będzie to Maciej, który po śmierci żony wciąż pozostaje samotny? Miłosz – podekscytowany spotkaniem z dawno niewidzianą ukochaną, Zosia, która postanowiła leczyć rany po zawodzie miłosnym? A może Anastazja, choć ona trafiła w to miejsce przypadkiem. Jednak znając magię pensjonatu i urokliwych bieszczadzkich zakątków wiemy, że nie ma przypadków. Wszystko ma swój sens.

Zapraszamy zatem do Pensjonatu pod Bukami, otulonego miękkim białym puchem, wypełnionego gwarem rozmów i odgłosem drewna trzaskającego w kominku.

Do zimowej lektury zachęcają Wydawnictwo FILIA oraz Uroda i Zdrowie

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jak ukryć zbyt pełne policzki?
Fajny efekt daje strobing, czyli różne odcienie podkładu i pudru umiejętnie rozłożone na twarzy,...
Jakie ćwiczenia są dobre dla senior…
Moja babcia ćwiczy podstawowe pozycje jogi, ma na płycie DVD takie ćwiczenia -...
Syndrom sztokholmski w związku
Dla mnie to facet jest głupi, mając możliwość wyboru póki jest młody...
Przemoc ekonomiczna w rodzinie
Nie jest tak, że każda odmowa kupienia czegoś to przemoc, czasem tego wymaga...