Jakie są metody powiększania biustu?

10 czerwca 2019, dodał: EKSPERTKA

Powiększanie biustu, zaraz obok liposukcji i plastycznej korekcji nosa, jest jedną z najbardziej powszechnych operacji plastycznych dzisiejszych czasów. Wynika to z wielu różnych czynników. Po pierwsze ze świadomości własnego ciała i oczekiwań co do jego wyglądu, z potrzeby i chęci podniesienia samooceny, dostępności zabiegu (głównie ze względu na koszta) dla większej ilości przeciętnych ludzi.

Jakie są metody powiększania biustu?

Ciąża i karmienie zniszczyły moją kobiecość – jak przywrócić piersiom dawny wygląd?

Kolejnym, bardzo ważnym powodem powiększenia biustu jest nie tyle sama chęć powiększenia rozmiaru, ile poprawa wyglądu, który uległ znacznemu pogorszeniu np. po ciąży i okresie karmienia. Skóra biustu po tym specyficznym czasie często pozostawia wiele do życzenia. Zwłaszcza jeśli przed ciążą i karmieniem rozmiar, kształt i ogólny wygląd był satysfakcjonujący dla kobiety. Problemem są rozstępy, utrata objętości, jędrności, a przez to kształtu-zdarza się, że jedna pierś jest większa od drugiej.

Istnieją dwie główne metody powiększania biustu – inwazyjna i nieinwazyjna. Jednak zanim przejdę do nich opiszę kilka ‚domowych’ sposobów, które pomogą zadbać o biust, a w niektórych przypadkach nawet zapobiec jego deformacjom czy utracie jędrności:

-Przede wszystkim dobry biustonosz! Zarówno w okresie ciąży oraz podczas karmienia. Warto zasięgnąć porady brafitterki, która dobierze idealny rozmiar,
-nawilżanie i ujędrnianie skóry kosmetykami,
-peeling, który złuszcza stary naskórek i motywuje skórę do pracy (poprawy wyglądu, struktury i wzmocnienia),
-ujędrniające masaże (codzienny masaż naprzemiennie ciepłą i zimną wodą),
-basen i ćwiczenia w domu (pływanie żabką i ‚babskie’ pompki wzmacniają mięśnie klatki piersiowej, co pozytywnie wpływa na kształt i jędrność piersi),
-zabiegi kosmetyczne w gabinetach (wstrzykiwanie kwasu hialuronowego, biostymulacja prądami, regeneracja maskami gipsowymi, mezoterapia, mikrodermabrazja).

Istnieją jednak przypadki, w których jedynym ratunkiem jest operacja plastyczna-wszczepienie implantów lub uzupełnienie własnym tłuszczem (jednoczesna liposukcja partii ciała z nadmiarem tkanki tłuszczowej!). Operacja i kwalifikacja poprzedzona jest, a na pewno powinna być, dokładnym wywiadem z pacjentką, indywidualnym podejściem do przypadku, nakreśleniem wszystkich możliwych powikłań i opisem przebiegu całej kuracji przed w trakcie i po operacji. Dlatego powinnyśmy wybrać lekarza, któremu zaufamy w 100%, żeby nie mieć żadnych wątpliwości i oporu przed zadawaniem ważnych dla nas pytań. Lekarz powinien dobrać nam odpowiedni kształt i rodzaj implantu.

Ogromnym plusem operacji chirurgicznej jest trwały efekt. Trzeba jednak ściśle stosować się do zaleceń lekarza, żeby osiągnąć to, co się zaplanowało i zapobiec powikłaniom. Na rynku medycznym jest teraz ogromny wybór lekarzy i klinik, w których można przeprowadzić powiększanie biustu.

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Oryginalna forma i intrygujący efekt świetlny - teraz w promocyjnej cenie!
Cena:
699 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Piękne włosy, skóra i paznokcie
Cena:
99
Pełen wdzięku komplet wykonany ze zmysłowego, szyfonowego materiału
Cena:
96 zł
Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Problemy z leczeniem w publicznej s…
Ja to powtarzam nie raz, że dużo zdrowia trzeba mieć i cierpliwości niejednokrotnie...
hollywoodzki uśmiech - czy to możli…
Już zdążyłam zacząć nosić próbną! Wiadomo, że trzeba się przyzwyczaić, ale jestem zadowolona...
hollywoodzki uśmiech - czy to możli…
I jak Tama byłaś na konsultacji? Zdecydowałas się na nakładki?
Swędząca skóra u dziecka
Również bardzo dobrze znam te kosmetyki, mam w domu 2 dzieci z...