Jak utrzymać świeżość stóp przez cały dzień?

7 września 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Na trening, trekking czy po prostu przez cały dzień upalny należy wybierać, przewiewne ubrania, które zapewnią maksymalny komfort. Dotyczy to też skarpet! Bardzo ważnym wyborem powinny być odpowiednio dobrane skarpetki, które bez wątpienia są odpowiedzialne zarówno za komfort, jak i zabezpieczenie Twoich stóp. Dobrym wyborem są skarpetki Ag+, które gwarantują świeżość stóp przez cały dzień chroniąc przed rozwojem bakterii i grzybów! Wyrób tych skarpetek jest nie tylko idealny podczas wzmożonej aktywności fizycznej.

skarpety

Sportowe skarpety, jakie powinny mieć cechy?

Idealne, sportowe skarpetki to takie, które niwelują uczucie dyskomfortu, a więc nie zsuwają się ze stóp- są przyległe do nogi. Kolejnym, ważnym elementem jest zapewnienie odporności na przegrzanie, co występuje bardzo często w trakcie wzmożonej aktywności fizycznej. Doskonale wiemy, że stopa podczas wykonywania różnych ćwiczeń musi oddychać, dlatego produkujemy wyroby będące gwarantem przewiewności i oddychalności Twoich stóp. Właśnie takie są skarpety antybakteryjne z jonami srebra, które z pewnością staną się remedium na udany trening, trekking czy cały dzień!

Innowacyjne skarpetki stworzone dla osób prowadzących aktywny tryb życia

Skarpetki i stopki sportowe naszej produkcji cechują się specjalną konstrukcją, która zapewnia trzymanie produktu na stopie bez możliwości zsuwania się z niej. Wszystko za sprawą wyposażania wyrobów w elastyczną opaskę oraz nieuciskający, lecz przyległy ściągacz. Ponadto w budowie występują płaskie łączenia nad palcami, wzmocnienia pięt i palców oraz specjalna pięta „Y”. Z kolei za brak gromadzenia nadmiaru wilgoci odpowiadają włókna Prolen Siltex zawierające jony srebra. Dzięki ich obecności, skarpetki ograniczają rozwój bakterii oraz redukują nieprzyjemny zapach, tym samym zapewniając uczucie świeżości przez cały dzień. Skarpetki ze srebrem posiadają również strefy kanalików, błyskawicznie odprowadzające pot, pozostawiając zawsze suche stopy.

 Szeroki wybór oddychających skarpetek sportowych dla kobiet i mężczyzn

Marka Wola przygotowała sportową ofertę przeznaczoną zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którą znajdziecie na Wola.pl

  • Sportowe skarpetki damskie Ag+

Chcesz stworzyć sportowy look? Wybierz jednokolorowe o standardowej kolorystyce, które nie będą wyróżniały się na tle Twojej stylizacji, a jedynie skutecznie ją podkreślą. Idealnym rozwiązaniem będzie wybór skarpetek w kolorze pomarańcza, różu lub neonu. Szczególnym zainteresowaniem mogą cieszyć się turkusowe stopki damskie do biegania ze wstawkami w różnych barwach, z logo widocznym na przedniej części produktu.

  • Sportowe skarpety męskie Ag+

Standardowo czerń? Klasyczna biel? Już dziś możesz mieć jednokolorowe skarpetki na swoich stopach. Nuda? Podkreś sportowy styl za sprawą różnokolorowych wstawek o różnym rozmieszczeniu. Takim przykładem są turkusowe skarpetki męskie Sportive, w których zastosowaliśmy również szarą kolorystykę. Postaw na niestandardowy wygląd stóp! Wyróżnij się skarpetkami naszej produkcji! 

 

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz