Hotel tylko dla dorosłych – nowoczesny trend wypoczynku

2 listopada 2022, dodał: Alfa i Omega
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Na świecie od lat powodzeniem cieszą się hotele dla dorosłych otwarcie promujące wypoczynek bez obecności dzieci. Takie hotele gwarantują prawdziwą ciszę, spokój i odprężający relaks. W Polsce hotele przyjazne dorosłym to trend, który z każdym rokiem zyskuje coraz więcej zwolenników i trend odpoczynku bez dzieci nabiera na sile.

hotel spa dla dorosłych

Hotele dla dorosłych wybierają single i osoby dojrzałe, które mają już dorosłe dzieci i niekoniecznie tęsknią za rwetesem, który zawsze towarzyszy dzieciom, jak rozkoszne by nie były. To także świetna propozycja właśnie dla rodziców, którzy jak wszyscy inni zasługują na chwilę wytchnienia i mogą odpocząć od obowiązków, zamieszania i hałasu nieodzownych przy dzieciach. To rozwiązanie idealne dla osób, które potrzebują czasu dla siebie, chcą się skupić na swoim partnerze, czy też spędzić błogi czas w SPA z przyjaciółką lub wyrwać się z grupą znajomych na wypad tylko dla dorosłych, tym bardziej, że hotel bez dzieci często znajduje się w otoczeniu malowniczej przyrody, z rozbudową strefą SPA czy stylową restauracją dla dorosłych.

hotel tylko dla dorosłych

bilard

koleżanki

Znakomite miejsce na mapie hoteli przyjaznych dorosłym w Polsce zajmuje Hotel Leda Spa w Kołobrzegu. Jest on doskonale znanym i lubianym hotelem nad morzem, jednak od roku 2021 funkcjonuje z nową definicją hotelu dla dorosłych oraz dzieci powyżej 16 roku życia.  Wybór tego hotelu tylko dla dorosłych gwarantuje udany wypoczynek bez dzieci oraz znakomite wyżywienie. Restauracja La Maison dla dorosłych oferuje przepyszne dania kuchni śródziemnomorskiej i francuskiej, kusi przepysznymi rybami, doskonałymi owocami morza i pysznymi deserami oraz homarium, z którego pochodzą najlepsze na Pomorzu Zachodnim skorupiaki.

pokój w hotelu

jaccuzi

restauracja

Hotel Leda przyjazny dorosłym jest również utożsamiany z bogatą ofertą zabiegów SPA oraz atrakcyjną strefą wellness. SPA bez dzieci to wizyta w dwupoziomowym centrum relaksu z grotą solną oraz bogatą ofertą zabiegów kosmetycznych oferowanych w 15 gabinetach. Hotel Leda pozwala na relaks w basenie i jacuzzi, odprężenie w saunach czy łaźni parowej oraz możliwość skorzystania z bogatej palety rytuałów, masaży czy zabiegów kosmetycznych. Doskonałe kosmetyki, uspokajająca muzyka, zapach ziół, na bazie których wykonywane są zabiegi to prawdziwy synonim ukojeniem dla ciała i umysłu.

sala spa

wanna spa

basen w hotelu

Hotel Leda położony jest blisko plaży, w zacisznym miejscu, blisko zieleni Parku Fredry jest zatem znakomitym wyborem na błogi relaks w otoczeniu przyrody. To równocześnie świetne miejsce na romantyczny weekend we dwoje lub na spokojny, relaksujący urlop. To hotel i SPA dla dorosłych, do którego chce się wracać, charakteryzujące się nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi i futurystycznymi. Klimatyzowane pokoje nie tylko przyciągają uwagę, ale również gwarantują wysoki komfort pobytu i doskonały wypoczynek na każdym poziomie.

Hotel bez dzieci to odpowiedź na potrzeby określonej grupy osób, które chcą spędzić weekend lub urlop bez pociech, zarówno swoich, jak i innych gości. To wypoczynek w luksusowych warunkach, w towarzystwie dorosłych. Wybór hotelu bez dzieci to także okazja do tego, by spróbować czegoś nowego, dać się ponieść fantazji i zachwycić się ciszą i pięknem. Jednocześnie hotel i SPA dla dorosłych to idealny wybór na romantyczny wyjazd, podczas którego na pary czekają liczne atrakcje.

hotel leda

pokój w hotelu LEDA

ŁAZIENKA

Standard i zakres usług w miejscach nastawionych na obsługę osób dorosłych jest zróżnicowany, ale zazwyczaj są to hotele gwarantujące najwyższą jakość serwisu. Z uwagi na profil klienta w takich obiektach większą wagę przywiązuje się do wystroju wnętrz i usług, które doceniają dorośli. Hotele dla dorosłych mają za zadanie sprostać oczekiwaniom osób, które pragną przeżyć coś nowego, zachwycić się luksusem, ciszą i nowymi aktywnościami. To co istotne w takich hotelach to wyłączność oraz ekskluzywność. Niektóre z danych kompleksów są bardziej butikowe i kameralne, inne natomiast kuszą swoim ogromem i przepychem.

Dzięki idei hotelu przyjaznego dorosłym można wypoczywać w ciszy i spokoju delektując się niezwykłym pięknem otaczającej przyrody. Hotel tylko dla dorosłych sprawdza się również na wypad z przyjaciółmi oraz różne jubileusze i wydarzenia okolicznościowe, w tym święta rodzin ze starszymi dziećmi. Ponadto spokój hotelu bez dzieci jest wysoko ceniony przez organizatorów wyjazdów grupowych, firmowych szkoleń i spotkań biznesowych.

Dzisiejszy klient oczekuje specjalnego traktowania, chce poczuć się wyjątkowo. Jak podkreślają hotelarze, hotele bez dzieci, nie są miejscami skierowanymi przeciwko konkretnej grupie, lecz dedykowane osobom poszukującym jasno określonych warunków wypoczynku. Każdy ma prawo do takiego wypoczynku, jaki ceni sobie najbardziej i do spędzania czasu w okolicznościach, które w pełni mu odpowiadają.

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Ile zarabia sie w Szwecji
Teraz zapowiada się tam recesja tak że już to nie będzie taki korzystny kierunek...
wybielanie zębów
U mnie problem jest z tym, że lubię kawę i mocną herbatę...
Pralka - jaką kupić?
Ja lubię takie ładowane od góry.
Czy ktoś jeszcze wierzy że można si…
Ja już nie wierzę, owszem jest chwilowe zauroczenie a potem wraca proza życia...