151

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Do kosza! I do kosza z facetem, który nie jest odpowiedni.

152

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Mówią, że każdy jest odpowiedni, tylko nie dla każdej:)

153

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Bardzo romantyczna i trochę rozważna smile

154

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

A ja tak po połowie, niestety życie uczy, że romantyzm nie popłaca...

155

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Dlatego najlepiej być "Wiernym Ogrodnikiem", co by nie "Przeminęło Z Wiatrem"...

Czy ktoś łapie moje "Wichry Namiętności"?

156

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Lepiej, bo i tyle opuszczonych "ogródków" do uprawy...

157

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Teraz Ksymena, nie wiem skąd jesteś, ale to chyba nawet nie ma znaczenia... teraz to chyba jest w ogóle era roszad partnerskich.
Kończy się powoli "aż po grób", poza tym kobiety zaczęły wychodzić za swoimi fantazjami i marzeniami na zewnątrz, a faceci wiadomo - od zawsze lubili grać te pszczoły latające po kwiatkach.

Jest mnóstwo wolnych Pań - czuć to w ich zapachu, gestach, po ich ubiorze... Z kolei te zajęte, szczególnie takie po 30-tce, też lubią sobie ulżyć. Mam w swoim dorobku i utrzymuję znajomość z jedną zagraniczną Panią po 40-tce. U siebie w kraju mąż oraz dwójka dorosłych dzieci, a na wypadach do Polski... ja oraz całe noce i litry płynów.

Ja tam się cieszę - nareszcie ludzie nie muszą zastygać w rutynie monogamii. Trochę dzieci cierpią, ale dadzą radę. Jak Żydóweczki, którym wybito 100 % rodziny, się pozbierały, to i ludzie z rodziną na rozdrożach sobie poradzą. Jestem na to dobrym przykładem!

Jest nas już miliony.
Wszyscy mamy spaczoną wizję szczęścia. A może to my mamy otwarte oczy i niezamknięty umysł, a Ci drudzy, wytrwali, się mylą?

Minus ludzi cudzołożnych czy niejednołożnych, a właściwie dwa minusy, to brak planowanych dzieci (powolne wymieranie gatunku) oraz różne fajne żyjątka, których się można nabawić po kontakcie.

Szkoda tego! Tych żyjątek. W szafie - mole, w naturze - kleszcze, komary i wszystkie żądlące, a w dupie i nie tylko - amebki oraz "funghi". smile

Boję się strasznie choroby wenerycznej. Jeśli jakaś Pani jest estetką, a rwie ją z siodłem do nowego konia, to jako poskramiacz doradzam właśnie tę myśl - ciała obce... smile

158

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

[quote=incognito]Jest mnóstwo wolnych Pań - czuć to w ich zapachu, gestach, po ich ubiorze... Z kolei te zajęte, szczególnie takie po 30-tce, też lubią sobie ulżyć. Mam w swoim dorobku i utrzymuję znajomość z jedną zagraniczną Panią po 40-tce. U siebie w kraju mąż oraz dwójka dorosłych dzieci, a na wypadach do Polski... ja oraz całe noce i litry płynów.[/quote]

Druga młodość - jeśli teraz nie, to kiedy...?

159

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Też niech nikt nie wmawia mi, że na bokach pieprzą się głównie faceci, bo przecież muszą mieć z kim się pieprzyć... smile
To A).

B) Dlatego nadal z przymrużeniem oka patrzę na te szczytne i uniosłe deklaracje o niesamowicie hermetycznej miłości, rok po roku, na bezdechu i zapatrzeniem się w siebie.

Size_36 wnoszę, że jesteś blisko trzydziestki, ewentualnie dużo w życiu już widziałaś. Nie wiem czy wiesz, ale u siebie na mieście to ja właśnie takich szukam...

Ty oraz Twoje siostry psychologiczne można nazwać "nierozważną romantyczką, z nieromantyczną duszą rozwagi". Trochę błahe, ale umiarkowanie trafne. smile

Ostatnio edytowany przez incognito (2012-06-01 09:46:13)

160

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Ach, czuję się "analizowana"... smile)

Fakt, patrzę na to wszystko trzeźwym okiem i niejedno wiem o moich koleżankach...

161

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Bo życie już takie brudne i umorusane w nasieniu jest...

162

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

[quote=incognito]Size_36 wnoszę, że jesteś blisko trzydziestki, ewentualnie dużo w życiu już widziałaś. Nie wiem czy wiesz, ale u siebie na mieście to ja właśnie takich szukam...

Ty oraz Twoje siostry psychologiczne można nazwać "nierozważną romantyczką, z nieromantyczną duszą rozwagi". Trochę błahe, ale umiarkowanie trafne. smile[/quote]

W moim nicku nie ma zakamuflowanej informacji o wieku, gdybyś miał wątpliwości...

Nazewnictwo masz skomplikowane, nawet nie próbuję tego rozszyfrować, żeby nie wyszło na koniec, że jestem "gorący lód":)

163

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

No Ty mnie oskarżasz o jakieś domysły, halo?!?

Kwestię wieku oceniałem po... luźniejszym podejściu do wierności, seksu, miłości.
Wiek albo intensywne doświadczenia - tylko te dwie kwestie uczyniły Cię taką...... fajną kur---a. smile

Skomplikowanie wygląda, a Ty miałaś wyłowić istotę, która jest prosta.
"Uczucie potrafi Cię porwać do galopu, ale masz na to przygotowany bacik rozwagi, bo nie chcesz się wyp---lić na najbliższym wirażu" - znośniej?

To mój strzał!

Tak na marginesie - słyszałaś o tym, że kobietę można myślowo zapętlić? wink
Np. dać jej coś i nie chcieć NIC w zamian.

Jak byś to odebrała? Jak byście to odebrały?

164

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

...dać jej coś i nie chcieć NIC w zamian.

Hmmm... może w podtekście jest: odczep się ode mnie - jeśli ona wykazuje zbytnie zainteresowanie...?

165

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

No ale dał coś, to mu zależy!!!

Jak to wytłumaczyć?

166

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Zależy mu - np. na świętym spokoju:)
Jak śpiewał Stachursky - "daj jej stówę albo dwie, może w końcu odczepi się..."

167

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Dziwce też daje się kasę nie za seks, ale za to żeby sobie już poszła - to zapewne już wiesz. wink

Ale jesteś pewna, że zależy mu na spokoju? Może po prostu chce Twojego dobra i jest zbyt nieśmiały, aby wyrazić swe potrzeby werbalnie albo fizycznie?

Ostatnio edytowany przez incognito (2012-06-01 16:30:48)

168

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Ale dobro to można różnie rozumieć... Najczęściej jako wspólne:)

169

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

No też widzisz - sama już nie wiesz czego on chce. Twoje myśli trochę się pętlą...

Może zdradzisz (tylko bez skojarzeń!) mi jakiś inny motyw, którym można kobietę zapętlić?

170

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Można - czarującym spojrzeniem, ona wtedy przestaje myśleć logicznie...:)

171

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

big_smile Jak sobie pomyślę, co kryje się za takim spojrzeniem to traci cały urok.

172

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Uwierz mi, są spojrzenia, w których chce się TO widzieć...

173

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Tak samym spojrzeniem?

A gdzie sprzeczne sygnały?

174

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Są są... u TEJ osoby.

175

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Znowu będzie, że się czepiam. Przecież to Ty miałaś się czepiać Kocie.

Dla mnie za mało.
Czarujące spojrzenie + np. niezainteresowana aparycja, o?!