126

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Myślę, że po rozstaniu byłby to dla nich temat tabu jednak:)

127

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Zauważyłam, że nie jest. Jego znajomi często gadają o byłych swoich kolegów, ba, nie gadają tylko obgadują.

128

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Bo faceci to plotkarze więksi od kobiet., i do tego mitomani. Stwierdzone.

129

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Ale oni nawet potrafią wytykać palcami te dziewczyny na ulicy bo sama widziałam, wiesz idzie sobie taka z wózkiem, z dziećmi a tu palce na nią - "Ona! Ona chodziła ze Śpiworem! Powiedział, że...."

130

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

I tego nie lubię w facetach. Mój na szczęście kolegom się nie zwierza (ale czy bratu, to pewna nie jestem...)

131

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

mój to nikogo nie obgaduje i nie lubi gdy w jego obecności o kimś nieobecnym się mówi....a brata nie ma tylko siostrę i to starszą więc raczej to ja się jej zwierzam niż on...

132

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

[quote=Ksymena]I tego nie lubię w facetach. Mój na szczęście kolegom się nie zwierza (ale czy bratu, to pewna nie jestem...)[/quote]
W sumie w zwierzaniu nie ma nic złego. Tylko, że dokucznie dziewczynie za to, że nie układało się im w związku i się rozstali to czyste chamstwo. rozumiem jak wytykają palcami te co zdradziły, ale te, które odeszły bo były źle traktowane...?

133

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

[quote=emilia_s292]mój to nikogo nie obgaduje i nie lubi gdy w jego obecności o kimś nieobecnym się mówi....a brata nie ma tylko siostrę i to starszą więc raczej to ja się jej zwierzam niż on...[/quote]
Ha ha. Dobre. No ale zasady to ma fajne Twój facet. Tylko że ci, o których pisałam to ludzie bez żadnych zasad. A jak któryś się wścieknie, że panienka nie daje się dłużej poniewierać i odchodzi, to poniewierają nią wszyscy i trzeba unikać pewnych osiedli.

134

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

[quote=niechcemisie][quote=Ksymena]I tego nie lubię w facetach. Mój na szczęście kolegom się nie zwierza (ale czy bratu, to pewna nie jestem...)[/quote]
W sumie w zwierzaniu nie ma nic złego. Tylko, że dokucznie dziewczynie za to, że nie układało się im w związku i się rozstali to czyste chamstwo. rozumiem jak wytykają palcami te co zdradziły, ale te, które odeszły bo były źle traktowane...?[/quote]
No ale nie jest fajnie mieć wrażenie, że ktoś w sumie obcy dla mnie wie o mnie więcej niż bym chciała...

135

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Jeśli wie więcej, to niefajnie. Zwierzyć się z czegoś, a zwierzyć się ze wszystkiego to ogromna różnica.

136

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Tamten jest wścibski i wiem, że wypytuje, więc sama rozumiesz... Nie czuję się jakoś najlepiej w jego towarzystwie, bo zdarza mu się zagapić tu i ówdzie...

137

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

A Twój tego nie widzi? Ja nie siedziałabym przy nim, za każdym razem wstawałabym i wychodziła. No chyba, że Ci się to podoba...

138

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Nie muszę zaraz przy nim siedzieć, on po prostu ma taki wzrok dziwny... Albo jestem przewrażliwiona... nie gapi się cały czas, tylko jak wie, że go nie namierzą...

139

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Zrób minę , która wyrazi obrzydznie i pogardę dla tego typu praktyk, niech się zgasi.

140

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Ja w ogóle miny robię, więc się przyzwyczaił. Prawdopodobnie dużo za dużo wie o pewnych sprawach i dlatego mu wyobraźnia pracuje...

141

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Dopóki tylko wyobraźnia to pół biedy, gorzej gdyby zaczął się do Ciebie przystawiać albo składać niedwuznaczne propozycje.

142

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Nie odważy się, wie że go nie lubię i że brat by się dowiedział na bank...

143

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Mam nadzieję, że nie jesteś skazana na jego częste odwiedziny...

144

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Raczej widujemy się przy różnych rodzinnych okazjach, a więc niezbyt często na szczęście...

145

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

I nikt nigdy mu nie zwrócił uwagi? Nawet Ty? Czy próbowałaś coś zdziałać.

146

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Nie bardzo daje się przyłapać, więc gdybym reagowała, kiedy nikt inny nic nie zauważył, to mogłabym zostać potraktowana jak histeryczka. Zachowuję więc obojętność i zimną krew, tak żeby odczuł, że mnie to nie rusza w ogóle. To jest wymowniejsze niż słowa...

147

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

W sumie, też bym nie chciała wtopy, że potem facet albo wogóle ktokolwiek inny pomyślał - Jej się wydaje, że się wszystkim podoba i że wszyscy się za nią oglądają. Więc może lepiej robisz, że tak dyskretnie.

148

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Obojętność jest dla faceta najgorsza, uwierz mi. Taki zimny prysznic.

149

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Mój tak ostatnio zgasił babę. Opowiadał, że idzie przez miasto, z naprzeciwka kroczy jakaś lalka i wpatruje się w niego szukając oznak uwielbienia, czekając, aż okaże jej zainteresowanie przyglądaniem się i widać to po niej wyraźnie, w jej wzroku, chodzie itd. Niedaleko szła starsza kobieta. Mój chłopak zapatrzył się na tą starszą i zrobił to specjalnie, na co lalka parsknęła ironicznie ze złości. Jej duma została urażona.

150

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Jak jest odpowiedni partner to niepotrzebne są takie "wynalazki"...
Do kosza z tym.