26

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

Jeśli mój trening jest taki intensywny to zdecydowanie potrafię wypić całą butelkę i jest to zdecydowanie u mnie coś takiego jak właśnie no nie wiem z 2 litry : D po prostu tutaj chodzi o to by po prostu jakoś się dobrze nawodnić bo jak jest trening to ja nigdy na wodzie nie oszczędzam hyhy : ) po prostu piję do oporu


Przez głowę przemknęła Ci myśl o małych, szybkich zakupach? Nie spiesz się! Poczytaj na  Dowiedz się jak kupować dużo i tanio.

Ostatnio edytowany przez saharra (2015-07-21 14:57:27)

27

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

Wody piję ok 3-4 litry. Staram się dużo ale nie zawsze wychodzi. Lubię też smakowe energy drinki po treningu. Teraz chcę sobie kupić tutaj  bo jeszcze z tych nie miałam a cena jest bardzo atrakcyjna.

28

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

Podczas treningu zawsze mam 2 litry wody ze sobą, ale pije tyle ile potrzebuję. Zawsze mniejwięcej czuję ile jeszcze muszę wypić.

29

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

Dla mnie te 2 litry to jest jednak za mało i mi nie starcza. Zazwyczaj to ja tyle pije nawet jeśli mam dzień nietreningowy.. smile jeśli już przychodzi co do czego i na ostro zaczynam np. biegać to zawsze ze sobą zabieram dwie takie butelki po 1,5 l i to mi tak wystarcza właśnie na styk. Jest to optymalna dawka dla mnie i żadnej innej nie potrzebuję smile jak w reklamie - żywiec zdrój, siła z gór.

30

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

Wszystko zależy od intensywności treningu. Jeżeli aktywność fizyczna, która uprawiamy nie trwa zbyt długo to zapotrzebowanie na wodę nie będzie drastycznie rosnąć, natomiast w przypadku długotrwałego wysiłku konieczne jest intensywne nawodnienie, gdyż ubytek wody jest duży.

31

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

Ja wody piję głównie od tego jaki sport uprawiam smile jeśli idę na siłownię to wtedy wody piję trochę więcej - bo w ciągu 1 sesji treningowej potrafię wypić nawet 3 litry. Jeśli idę na rolki to już wtedy jest u mnie inaczej i wtedy wypijam tylko 2 litry.

32

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

Piję zazwyczaj tyle, ile potrzebuję. Jest to około litra wody przy cięższym treningu.

33

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

Samej wody nie piję wcale, zwykle dodaję cytrynę albo syrop Paola, zupełnie nie toleruję izotoników, zawierają słodziki i czuję po nich długo dziwny smak, podobno izotoniki są lepsze od wody podczas treningu.

34

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

Przed i po treningu piję BCAA, natomiast w trakcie ok. pół litra wody - wszystko zależy od intensywności i długości treningu. Patra - a Paola nie zawiera słodzików, czy co gorsze syropu glukozowo-fruktozowego?!

35

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

Przed i po treningu piję BCAA, natomiast w trakcie ok. pół litra wody - wszystko zależy od intensywności i długości treningu. Patra - a Paola nie zawiera słodzików, czy co gorsze syropu glukozowo-fruktozowego?!
Syrop nie jest sztuczny w przeciwieństwie do słodzików, niektóre słodziki są też rakotwórcze, mam nadzieję że już wycofane ale kto wie. Kiedyś wpadła mi w oko taka publikacja na temat syropu
Jak widać syrop Paola nie jest najgorszym rozwiązaniem o ile nie najzdrowszym. wink

Ostatnio edytowany przez patra (2015-06-15 13:46:47)

36

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

ja bardzo często wypijam tak na treningu około 2 litrów wody. To mi tak wystarcza bo ja bardzo aktywnie uprawiam fitness i potrzebuję zawsze jakoś tak pić tej wody i potrzebuję być cały czas nawodniona. Bardzo chętnie piję wodę mineralną bo akurat ona ma najwięcej magnezu.

37

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

Ja na treningu wypijam nie wiem dokładnie ile wody ale tyle by się nie zapchać i się nie odwodnić czyli pewnie gdzieś koło 2 litrów trzeba uzupełniać to co się wypociło ale to jest zdrowe i potrzebne dla nas. Czasem w lecie więcej jak 2 litry ale to z wiadomych przyczyn.

38

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

Przed i po treningu piję BCAA, natomiast w trakcie ok. pół litra wody - wszystko zależy od intensywności i długości treningu. Patra - a Paola nie zawiera słodzików, czy co gorsze syropu glukozowo-fruktozowego?
Syrop nie jest sztuczny w przeciwieństwie do słodzików, niektóre słodziki są też rakotwórcze, mam nadzieję że już wycofane ale kto wie. Kiedyś wpadła mi w oko taka publikacja na temat syropu
Jak widać syrop Paola nie jest najgorszym rozwiązaniem o ile nie najzdrowszym. wink

Skład Syropu Paola :
syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, woda, zagęszczony sok malinowy (0,32 %) koncentraty (czarna porzeczka, marchew) regulator kwasowości : kwas cytrynowy, barwnik: karmel amoniakalno siarczynowy, aromat.

No taki najzdrowszy to on nie jest.

39

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

Ja różnie piję smile piję tak czasem z jeden litr a czasem piję 2 litry. W zależności od intensywności treningu piję tą wodę. Jeśli jest mocny trening to wtedy się więcej pocę i wtedy właśnie co raz to więcej piję smile jak mniejszy trening to wtedy jakoś się mniej pocę i mniej piję smile

40

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

Podczas godzinnego treningu w domu około 1 litra. Jednak gdy jest to trening na świeżym powietrzu, szczególnie w ciepłe dni, to zawsze więcej, nawet i do 2 litrów. W dni bez treningu również staram się dbać o to, aby wypić co najmniej 1,5 litra wody niegazowanej.

41

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

to wszystko zależy jak bardzo intensywny mam trening bo jeżeli naprawdę intensywny to ponad 2 litry tylko piję tak żeby się nie zapchać. Wydaje mi się że 2 litry to taką normą jest i to też jest zależne jaka jest pogoda bo w upale się chce więcej pić.

42

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

zazwyczaj poje ok listra wody podczas cwiczen, ktore wykonuje przez jakies 2 do 2,5 godziny. slyszałem i czytałem, że najlepiej pic ponad nawet 1,5 litra na taka sama ilosc cwiczen jak wykonuje ale nie mieszcze w siebie az tyle. smile po takiej dawce wody czuje sie ociezale i wolniej cwicze, mam nawet wrazenie ze szybciej sie mecze.

Ostatnio edytowany przez pawel85 (2015-06-24 12:27:45)

43

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

Przed i po treningu piję BCAA, natomiast w trakcie ok. pół litra wody - wszystko zależy od intensywności i długości treningu. Patra - a Paola nie zawiera słodzików, czy co gorsze syropu glukozowo-fruktozowego?!
Syrop nie jest sztuczny w przeciwieństwie do słodzików, niektóre słodziki są też rakotwórcze, mam nadzieję że już wycofane ale kto wie. Kiedyś wpadła mi w oko taka publikacja na temat syropu
Jak widać syrop Paola nie jest najgorszym rozwiązaniem o ile nie najzdrowszym. wink

Skład Syropu Paola :
syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, woda, zagęszczony sok malinowy (0,32 %) koncentraty (czarna porzeczka, marchew) regulator kwasowości : kwas cytrynowy, barwnik: karmel amoniakalno siarczynowy, aromat.

No taki najzdrowszy to on nie jest.

Nie jest to może sok własnej roboty, za to nic w nim nie ma strasznego, co mamy w jednym z najdroższych, zalecanych  izotoników? Proszę: woda
dekstroza
maltodekstryna
regulatory kwasowości:
kwas cytrynowy
cytrynian sodu
cytrynian potasu
Aromaty, stabilizatory:
Naturalne Aromaty
Witaminy:
niacyna
E
kwas pantotenowy
B6
biotyna
Substancje słodzące:
aspartam
acesulfam-K
barwnik - zależnie od wersji błękit brylantowy FCF, czerwień koszenilowa i inne.
Zawiera cukier i substancje słodzące. Zawiera źródło fenyloalaniny.

44

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

Zależy jak intensywny jest trening, ale zazwyczaj jest to mniej więcej 1,5 litra.

45

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

Ja zwykle od 1-1,5 litra. Często do wody dodaję sok z cytryny.

46

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

niestety problem skurczy jest lekceważony a jest bardzo bolesny zwłaszcza kiedy upał zalewa słońce nasz piękny kraj a zarazem jesteśmy bezradnii kiedy nasze ciało sie odwadnia i wtedy mamy problem - jak wielu tu pisało najlepszy jest potas z dużą ilością wody 1,5-2 l

47

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

[quote=patra]

Nie jest to może sok własnej roboty, za to nic w nim nie ma strasznego, co mamy w jednym z najdroższych, zalecanych  izotoników? Proszę: woda
dekstroza
maltodekstryna
regulatory kwasowości:
kwas cytrynowy
cytrynian sodu
cytrynian potasu
Aromaty, stabilizatory:
Naturalne Aromaty
Witaminy:
niacyna
E
kwas pantotenowy
B6
biotyna
Substancje słodzące:
aspartam
acesulfam-K
barwnik - zależnie od wersji błękit brylantowy FCF, czerwień koszenilowa i inne.
Zawiera cukier i substancje słodzące. Zawiera źródło fenyloalaniny.[/quote]

Ale izotoników też nie piję big_smile. Jestem zwolenniczką picia wody niegazowanej, domowych soków, a jeśli chcę zrobić domowy izotonik to robię go z wody, odrobiny soli, miodu i soku z pomarańczy (przepis znaleziony na jednym z forów kulturystycznych).

48

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

Domowe soki ja też bardzo chętnie piję smile chociaż ostatnio bardzo polubiłam wodę z cytryną. Na pewno mi się to podoba i na pewno to jest taki inny smak. Muszę przyznać, że jest ona taka schłodzona i ona jest przede wszystkim taka w sam raz na lato i te upały smile

49

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

ciężko jest mi powiedzieć ile pije podczas wysiłku. Ja lubię rower i podróżować na nim. Ile wypije zależy od trasy jaką jadę od temperatury na dworze. I od tempa w jakim jadę. Czasami 1l jest mi mało a czasami jeszcze zostaje

50

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

W takie upały to należy wypić nawet 2 litry wody przez cały dzień, a jak trenujesz to odpowiednio, co chwilę się nawadniaj. Wiem, że w niektórych biurach nawet stawiali w ostatnim czasie te dystrybutory z wodą, a jak było prawie 40 stopni to puszczali ludzi do domu. Na siłowniach też mniej ludzi, z tego co widać.