51

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

Mi w czasie godziny jazdy na rowerze jakimś cudem wystarczyła jedna mineralka 0,5 l :-) ale może to przez to że nie było żadnych odcinków pod górę, raczej płaska trasa i głównie lasami.

52

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

Ja piję ok. 2l.

53

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

Ja się niestety kompletnie na tym nie znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...

54

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

jhej

55

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

podczas treningu zazwyczaj butelkę 0,7 wody smile ale ogólnie w trakcie dnia staram się wypijać ok 1,5 litra wody smile

56

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

ja chodzę na treningi personalne w Warszawie z https://mindyourbody.pl/ i spokojnie 1,5 litra wypijam big_smile

57

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

Podczas treningu wypijam 1 litrową butelkę wody, ale w trakcie dnia wypijam tak ok. 1,5 litra wody smile

58

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

Ja staram się wypijać od 1 litra do 1,5 mój trening trwa od godziny do godzina dwadzieścia.

59

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

> Zywiec_Zdroj napisał/a:

> Witajcie, nazywam się Michał i chciałbym z Wami porozmawiać o wodzie i nie tylko. smile

Ile wody pijecie podczas treningu i jaki wpływ ma to na Wasze wyniki?

Pozdrawiam,
Michał_Żywiec Zdrój

1,5l wody

60

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

Hmmm, tak okolo litra, max 1.5 litra - zależy jaki trening robię. Im więcej kardio, tym więcej wody mi potrzeba

61

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

Ja mam krótkie treningi, maks. 30 minut, więc jak wypiję pół litra to jest i tak dużo.

62

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

Przy ćwiczeniach w domu to ja też tak pół litra, ale jak idę na rower, to dwa litry wlewam w siebie bez problemu. Mój rekord to były jakieś 4 litry, ale przez cały dzień w dużym upale.

63

Odp: Ile wody pijecie podczas treningu?

Ja piję jak chce mi się pić - a jak nie, to nie piję:) Nie dajmy się nabić w butelkę mineralnej, której producenci chcą nas przekonać, że coraz więcej powinniśmy pić big_smile