1,501

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Hahah, wielce prawdopodobne, że to był szpieg i strażnik czystości big_smile

1,502

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Gdybyście zaczęli robić brudne rzeczy, na pewno rzuciłby się z jęzorem, coby Was umyć wink

1,503

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Tak publicznie, bez zahamowań, na widoku innych?
No ładnie ładnie robisz.
Czyścicieli Twojego kominka z pewnością znajdziesz tongue

1,504

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Na amory nie ma rady, jak kogoś przypili, to "niech się wstydzi ten co widzi" wink

1,505

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Na jakim widoku? Ciemno było i nikogo na chodnikach, przynajmniej nikogo w ludzkiej postaci, oprócz nas. Poza tym nie mizialiśmy się w świetle ulicznych lamp, tylko weszliśmy w ustronne miejsce. Odprowadzał mnie do domu.
Wszyscy ludzie w łóżkach, a ja do swojego miałam daleko, co zrobić.

1,506

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ciemno i bezludnie, to też niebezpiecznie.. Jakiś rzezimieszek mógł Was zaatakować licząc na łatwy łup...:/

1,507

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

A to ten kot był Twoim strażnikiem big_smile

1,508

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ja mimo wszystko wolałabym dostać się do domu, bo tam czyściej i bezpieczniej, niż na ulicy, w jakimś zaułku...

1,509

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Jak już jesteśmy poza domem, to dziwnym miejscem jest też strzeżony parking smile

1,510

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ja nie widzę większej różnicy w całowaniu się na dywanie czy na chodniku. Moje usta są tak samo czyste w domu, jak i poza nim.

1,511

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Tu bym się nie zgodziła, bo kurzu jest chyba więcej na ulicy, no chyba że ktoś sprząta w domu tylko dwa razy w roku, przed świętami, to wtedy może być remis smile

1,512

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Eee... ale ja się nie całuję na leżąco na chodniku wink
Naprawdę nigdy nie całowałyście się poza domem?

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2015-06-26 14:09:22)

1,513

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Jak mieszkałam jeszcze z rodzicami to najczęściej całowałam się poza domem big_smile I do głowy mi nie przyszło zastanawiać się, czy jest tam kurz czy nie, nie to było najważniejsze:)

1,514

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Po to się chodzi na randki. Poza tym jak chłopak odprowadza dziewczynę do domu, to przecież muszą się... pożegnać.

1,515

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=Virrana]Jak już jesteśmy poza domem, to dziwnym miejscem jest też strzeżony parking smile[/quote]

Ja bym wybrała niestrzeżony wink

1,516

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Niestrzeżony byłby na pewno lepszą opcją smile

1,517

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=niechcemisie]Po to się chodzi na randki. Poza tym jak chłopak odprowadza dziewczynę do domu, to przecież muszą się... pożegnać.[/quote]

Czasem tęsknię za tamtymi czasami, kiedy wystarczył mrok, księżyc nad głowami i już był nastrój, krew płynęła szybciej i nawet po północy nie chciało się spaaać wink

1,518

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

A mi brakuje tej początkowej ekscytacji, tego co wisi w powietrzu zanim jedno drugiemu powie co czuje, tej atmosfery, która sprawia, że oboje już wiedzą, bo widzą jak jedno reaguje na drugie, ale jeszcze nikt tego na głos nie powiedział. Kurczę... to jest mega.

1,519

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Tak, to jest fajne... Gorzej, jak oboje są na tyle nieśmiali, albo mają powody, żeby te słowa nigdy nie padły...

1,520

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=niechcemisie]A mi brakuje tej początkowej ekscytacji, tego co wisi w powietrzu zanim jedno drugiemu powie co czuje, tej atmosfery, która sprawia, że oboje już wiedzą, bo widzą jak jedno reaguje na drugie, ale jeszcze nikt tego na głos nie powiedział. Kurczę... to jest mega.[/quote]
A jak już powie, to pewnie zaczyna się dla Ciebie spadek napięcia, czyli nudy..?

1,521

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Nieeee.... (kurczę, mam nadzieję, że nie, bo trudno mi to teraz ocenić) ale teraz jestem sama, więc nie ma w moim życiu niczego atrakcyjnego, związanego ze stałym związkiem, więc bardziej by mnie pociągało coś, co jest nowe, to napięcie.

1,522

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Nikt już nie szaleję i nikt ju się tak nie kocha ekstremalnie smile ? Jak to z wami to jest ja się tylko pytam tongue ostatnio z moim mnie poniosła wyobraźnia i zrobiliśmy to w saunie. Oczywiście nikogo nie było i na szybko to zrobiliśmy, tak jakoś spontanicznie, samo z siebie.

1,523

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Już Ci odpowiem tongue U mnie jest tak, że jak znika z życia wyjątkowa osoba, to nikt inny nie jest w stanie wyzwolić takiej żądzy. Stąd przestój.
Czekałam naprawdę długo, żeby spojrzeć na jakiegokolwiek mężczyznę jak na mężczyznę i wreszcie pojawił się taki, którego amory mnie nie zniechęcają, tylko pobudzają i to zupełnie znienacka, z dnia na dzień big_smile
Jeden tylko szkopuł - on jest niemal 3,5 tysiąca kilometrów stąd, haha big_smile W tym przypadku najdziwniejsze miejsce na seks? Chmura informatyczna big_smile A najmniej dziwne... wyobraźnia big_smile big_smile big_smile

1,524

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

No rzeczywiście chmura informatyczna dziewczyno może być super miejscem na tego typu rzecz smile chociaż muszę się o to teraz zapytać..Gdzie Ty go tak właściwie znalazłaś? przecież to strasznie daleko sad i na pewno nie możesz się porwać na jakiś szalony romans.

1,525

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Na Facebooku smile
W zasadzie to on mnie znalazł. Nie wiem jak, bo twierdzi, że doprowadził do tego zbieg okoliczności. Jakich? Nie wnikałam dalej, bo rozmowa potoczyła się w kierunku, z którego żadne nie chce zawracać.