1,526

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

To ten żołnierz jest na jakiejś misji? I ma tam czas na Fb?...

Ostatnio edytowany przez Zafira (2015-07-15 18:07:42)

1,527

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Niechcemisie. Gratki smile
Nie wiem już gdzie Ci to napisać, bo w kilku tematach,
a może w każdym big_smile

1,528

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

dziwne miejsca to ciężko mi sobie przypomnieć ale na pewno było m. in. w garażu, w samochodzie, w lesie. A dziwne sytuacje to np. Mama koleżanki za ścianą. Albo przyjazd policji. (dobrze że udało się jeszcze ubrać spodnie bo było sprawdzanie dokumentów.

1,529

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ja też raz miałam w garażu i faktycznie to była taka jazda bez trzymanki jak to powiedział mój chłopak smile ale wtedy było inaczej bo nas niosły hormony a my byliśmy odpowiednio ja i on przed maturą więc chcieliśmy się trochę zrelaksować..Szkoda, że teraz nie mamy już takich pomysłów sad

1,530

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Jak to przyjazd policji? Zakłócaliście ciszę nocną sąsiadom? big_smile

Feejra, to mi przypomina te wszystkie wypowiedzi maturzystów w radio i tv, kiedy dziennikarze podchodzą i pytają: "Co robisz, żeby się odstresować przed egzaminami? Który sposób jest najlepszy?". Wszyscy mówią, że kino, że spotkania ze znajomymi itd., a o tym nikt nie wspomina tongue

Subtellna, dziękuję smile*

Nie jest na misji, ale czasu też nie ma wiele. Szczerze powiedziawszy to może sobie już iść, bo zapełnił moją emocjonalną spiżarnię po brzegi, więcej mi nie trzeba (ale nie obrażę się, jak jeszcze przez kilka tygodni będzie taki słoooodki). Napadły na mnie dziś życiowe sprawy i kłopoty ze zdrowiem i wywiało mi z głowy romanse sad

1,531

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

A czy to jego realne fotki?
Bo wiesz... można z netu wstawić roll

1,532

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Chciałoby mu się kraść aż tyle fotek jednej osoby? tongue Może kiedyś go podpuszczę, żeby zrobił mi taką na zamówienie, z czymś konkretnym, skoro mnie straszysz.

1,533

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

On jest Polakiem?

1,534

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Bingo! Nie jest big_smile Porozumiewamy się po angielsku, więc jeśli będziemy utrzymywać kontakt, to mam szansę podszlifować język.

1,535

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Wiedziałam big_smile
Takich jest dużo na portalach społecznościowych.
Prosił o e-mail?

1,536

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Nie, po co mu? Zresztą mam w info na fb. Heh, zostałam zaproszona do kina przez faceta. Odmówiłam i poszłam na film z koleżanką. Taka jestem, co poradzić hmm Nie interesuje mnie tradycyjne randkowanie. Dziś też idziemy big_smile

Żeby powócić do tematu napiszę (chyba powinnyśmy się z tym wojakiem przenieść do innego wątku), że w kinie to ja się nawet nie miziałam z facetem, nie wspominając o czymś więcej. Kłóciłam się owszem, oglądałam też, ale do miziania te fotele nie są przystosowane, przynajmniej w kinach w moim mieście.

1,537

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Czy on jest amerykańskim marines, takim  jak z wojny w Wietnamie?... wink

1,538

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Nie, choć jak patrzę na to ciało to mógłby... tongue Jest Europejczykiem smile
Btw. Amerykanie właśnie są 36 km ode mnie i skaczą na spadochronach z Black Hawków. Mogliby tak nadlecieć nad moje miasto i rzucać czekoladki Hershey's. W filmie o Wietnamie dzieciom dawali. tongue

1,539

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Pytałam czy chciał  e-mail, bo często na Sympatii są tacy, którzy chcą e-mail,że wyślą zdjęcia.
To są wyłudzacze pieniędzy od kobiet.

1,540

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Samo podanie maila nie oznacza przecież zapłaty... Każą sobie za te zdjęcia płacić?... smile

1,541

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Nieee... Oni tak bajerują kobiety,że kochają i że są bardzo bogaci.  Wysyłają kobietom fotki jakichś pięknych domów, aut i ogólnie tak zbajerują, a potem niby coś się stało, jak trzeba jechać do kobiety,więc kobiety wysyłają kasę na przyjazd i na ten ''losowy wypadek", bo przecież faceci zwrócą jak tylko przyjadą i obsypią je bogactwem tongue
Naiwne kobiety wysyłają kasę i kontakt się urywa...

1,542

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Jasne, bogaci szukają kobiet zwłaszcza na sympatii  wink Gdzie oni znajdują takie naiwne...?

1,543

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ja na cudzą kasę nie lecę, a sponsorować nie mam za co big_smile Interesują mnie pieniądze, nie przeczę, ale wyłącznie moje smile Tak więc... jestem bezpieczna big_smile
A te panie to są naiwne jak mój dziadek, który znalazł kobietę o 30 lat młodszą, miał piękny gest i spłacił jej kredyty, potem wzięli ślub i teraz jest jej trzecim nieżywym mężem, a ona już ma nowego faceta w mieszkaniu, które odziedziczyła big_smile Tak się kończy pomaganie i sponsorowanie.

1,544

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Cóż, przy tej różnicy wieku trudno ją było posądzać o bezinteresowność, ale czy ten obecny wie o jej potrójnym wdowieństwie i nie boi się o życie? A może tym razem wybrała młodszego? smile

1,545

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

A tak dokładnie to nie wiem..To jest trudna sprawa do rozmyśleń i to przede wszystkim jest sprawa taka trochę ciężka. Jeśli chodzi o mnie to takich wielkich miejsc nie miałam ale ostatnio jak mój facet pojechał za granicę do Holandii to przede wszystkim robiliśmy to przez telefon.

1,546

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Nie boisz się, że ktoś na granicy podsłuchiwał? wink

Ten obecny to gość, od którego dziadek kupił to mieszkanie. Może myśli, że zrobił interes życia i wróci za free do mieszkania, które dobrze sprzedał big_smile A może to był spisek... ona jest jego wspólniczką i planowali to od dawna?

1,547

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Raz się żyję to wam powiem ..zrobiłam to z moim na plaży hehe Jeszcze to było za czasów studenckich i trochę nas wyobraźnia poniosła po zaliczonej sesji tongue chcieliśmy to jakoś przyświętować..Chociaż i tak dobrze wiem o tym, że akurat wy też takie święte nie jesteście i mogłyście w ten sam sposób się bawić.

1,548

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=niechcemisie]Nie boisz się, że ktoś na granicy podsłuchiwał? wink

Ten obecny to gość, od którego dziadek kupił to mieszkanie. Może myśli, że zrobił interes życia i wróci za free do mieszkania, które dobrze sprzedał big_smile A może to był spisek... ona jest jego wspólniczką i planowali to od dawna?[/quote]

Skomplikowane, ale może znali się wcześniej i po znajomości poszukała mu klienta na mieszkanie... Dziadek kupił, ona odziedziczyła, a w konsekwencji może być tak, że zejdzie przed tym gościem i tym sposobem mieszkanie wróci do właściciela bezkosztowo:)

1,549

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Tak może być, w końcu sama już nie jest pierwszej młodości.

Patti86, oczywiście, że nie jesteśmy święte. Tylko że ja, na przykład, nad morzem byłam raz w życiu, w dodatku w takim wieku, że gdybym gziła się z kimkolwiek, to ten "ktośkolwiek" zostałby zatrzymany i osadzony. Ciągnie mnie w drugą stronę na mapie Polski, a za granicą są złe morskie zwierzęta i ostre sraczkotwórcze potrawy. Wszystko to groźne dla seksualnych podbojów i miłosnej atmosfery.
No dobra... przesadziłam.

1,550

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Nad morzem w sezonie jest za dużo ludzi i piasku żeby się tam gzić, już lepsze są góry, bo można się gdzieś schować przed ciekawskim wzrokiem wink